Forum
Anastasia predstavlja ¸dramsko igro kjer boste lahko dobili vloge. Katero vlogo bi imeli mi pa povejte
Vloga Maria je že zasedena(z mano). Velika glavna vloga je Anastasia druge glavne vloge vam pa napišem. Če bo več punc za eno vlogo bom pa izbrala eno

Bom sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. december 2013
VELIKA GLAVNA VLOGA:

-Anastasia

GLAVNE VLGE:

-Maria
-Leila
-Elly

DRUGE VLOGE:

-Emma
-Nastia
-Maya
-Patric
-John
-Tommy

Naprišite kdo bi imel katero vlogo potem bom pa pisala naprej igro
06. december 2013
a sem lako Elly??
06. december 2013
Vloga Elly zasedena
06. december 2013
Lahko Leila ?
06. december 2013
lahko!
07. december 2013
OPISI VLOG:

-Anastasia: Je prijateljica vseh na šoli MI. Njena najboljša prijateljica je Maria. Je zelo prijazna in vsakomur pomaga če je bolan ali je kaj hudo narobe.

-Maria: najboljša prijateljica Anastasie,Nastie in Maye. Zelo se sovražita z Leilo, ker hoče imeti vse vedno prav.

-Leila: Vedno hoče imeti vse prav. Ima služkinjo po imenu Elly. Malo je ''hinavska'' a ne vedno. Včasih se z Mario pobotata in sta prijateljici.

-Elly: Služkinja od Leile. Nikoli nima prostega časa. Vedno more nekaj storiti za Leilo.

-Emma: Je prijazna do vseh. Nima veliko skupnega z vsemi, ker je ni v njihovem razredu.

-Nastia: Najboljša prijateljica Marie in Maye. Zmeraj so skupaj in nikoli se ne kregajo.

-Maya: Super punca, ker je zelo prijazna in čustvena.

-Patric: Fant od Elly. Je prijazen in zelo zabaven

-John: Fant od Maye. Včasih je zelo trmast a ne vedno

-Tommy: Leila in Maria se tepeta zanj,a nakoncu izbere Mario in Leila jo pretepe ker je jezna nanjo in Tommyja.

Vsi so stari 13let
07. december 2013
oooo služkinja yeey
07. december 2013
Uff sn pa bad girl
07. december 2013
sej lohk spremenis vlogo če hočeš
07. december 2013
Neep nbom si je spremenila ze od malih nog skoooos igram sam dobre vloge
07. december 2013
Dobr
07. december 2013