Forum
Heiiii

Se vam zdi prav!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. marec 2011
ojoj
29. marec 2011
Napisala bom zgodbo posvečeno Roaldu Dahlu! Večino si jo bom izmislila majhno pa bom skopirala od Dahla če vam je moja knjiga všeč komentirajte če pa ne pa vam ni treba brati.

P.S ne grizem
29. marec 2011
začnem čez 2 minuti
29. marec 2011
Jaz pri 3h letih:

ko sem bila stara 3 leta so me dali v sirotišnico,kjer som bila 2 leti naj vam začnem govoriti kaj vse sem prestala.

Ko sem 1.5.1999 prijokala na svet sem prvič že začutila da sem bila nezaželjena in zato pri 11 mesecih sem že hodila in govorila.In takrat sta me moja oče in mati zasovražila,začela sta me tepsti in mučiti fizično,zato sem jih pri 2h letih prijavila vzgojiteljici v vrtcu ki mi je nejbolj zaupala.Tudi ona je videla da z mano ni nekaj vredu ker sem bila polna modric.Zato je šla na policijo kjer so me vzeli in dali v sirotišnico mati in oče pa sta morala plačati denar.In tako sem pri 3h letih izgubila starše.V sirotišnici je bilo vredu no edino nekaj ni bilo in to je hrana,ampak sem se navadila.Ko sem dobolnila 5 let sta vsa objokana prišla moja mama in oče pravzaprav mi je tovarišica povedala da sta to moja dva ta stara,ker jiva nebi prepoznala,vzgojiteljico Manco sta prosila če me lahko dob ita nazaj.....
29. marec 2011
a bo kdo braw
31. marec 2011
ja cooooooll next!
25. april 2011
nextt!
25. april 2011
še en pa nextam
25. april 2011
next
25. april 2011
oki začnem naprej
25. april 2011
ej neka carska risanka je na pop grem gledat z brato k je tečen bay
25. april 2011
next!
now
25. april 2011
Seveda je Manca takoj poklicala na socialno in čez nekaj trenutkov se je pred sirotišnico ustavila limuzina,ter par osebnih avtov.Iz limuzine sta stopila dva bogataša gospa je imela dolgo rdečo obleko.

gospod pa seveda črne hlače in majico.

25. april 2011
Bila sta zelo lepa in urejena.Takoj za njima pa sta še iz limuzine stopila dva neurejena človeka.

Z svojo cimro ssma se smejale in zajbavale.Dokler ni vrat odprla Manca in z tihim glasom rekla "Anamaria pridi starši in socialna so tu".Najprej sem pomislila da sta moja starša tista urejena človeka,ampak potem se je izkazalo da se motim.Z Manco sma prišle do dnevne tam so sedeli neurejeni in urejeni človeki.Manca mi jih je predstavila,prvo je pokazala na gospo z rdečo obleko in rekla

M: To je Linzy
Potem je pokazala na gospoda z črnim hlačam in majico ter rekla
M: To je njen mož Sebastian

Nato je šele pokazala na neurejena gospoda in gospo ter rekla

M: To pa sta tvoja prava starša gospa je Maria,gospod pa Danny.
Manco sem potiho vprašala kaj sta pa Linzy in Sebastian,odvrne mi "to pa sta tvoja posvoitelja odloči se a greš k pravim staršam ali k posvoiteljam".........
27. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg