Forum
Zgodbica bo v slovenščini, pogovori bodo v angleščini, tak da bo lažje za razumevanje (lahko bi tudi samo v ang. pisala,samo bo tak lažje-I mean, I hope so)

OKAY.SO HERE WE GO.

hope you like it

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
''Rise and shine. It's a wonderful day. A bit chill but refreshing! Come on, now. Get up!''
Odprem oči in pred sabo zagledam Chan ki skače po sobi.
No, vsaj tako bi rekli moji starši prostoru v katerem spim. Več ali manj se v njej ne zadržujem več kot 7 ur, saj to ni v skladu s pravili. Ne smem misliti na starše. To mi prikliče slab občutek v trebuhu in stisne me v prsih. Potipam se po razboleli modrici na očesu in zavzdihnem. Okej, pa gremo.
''5,4,3,2,1, GO, GO, GO!'' Chan steče po hodniku na katerem se že zbirajo najstniki v črnih uniformah in zloščenih škornjih. Zbirajo se v vrsto. Pomanem si oči in se postavim zraven.
''What's up, Angie, you look pale!'' Proti meni se obrne Rix in se zlobno zasmeji. Pričesko ima polizano na stran in zobje se mu bleščijo.
''Maybe that's becaurse of this'' Z roko mu pokažem na modrico na očesu. ''You wanna try too, sometime?'' Stisnem zobe. Vseeno mi je kaj bo rekla Chan in drugi.
''OH, did I hit you too much?'' Na ustih mu zaigra še en nasmešek, vendar da je ta drugačen. Bolj posmehljiv.
Ne smem pokazati da sem šibka. Ne, ne zdaj.
I must be brave.

---
To je samo uvod. Če bo kakšen komentar nadaljujem.
09. avgust 2014
A lahko tudi pogovore v slo pleaseeeeee??
Drgač pa next
09. avgust 2014
u177614
u177614
neeeext
10. avgust 2014
☀ѕυммєя ιѕ ƒυη☀ prvotna ideja je bila da bo vse v angleščini, tak da
če kdo česa ne razume me lahko itak vpraša pod komentarje ali v sporočilo
-Hvala za next, nadaljujem jutrji.<3
10. avgust 2014
neeeext
11. avgust 2014