Forum
u20700
u20700
No, ok. To je moja zgodba, ki je izmišljena. Če bo želel kdo pomagat pisat lahko, vendar naj mi približno pove kaj bi napisal/a.
_________________________________________________________________________________
No v tej zgodbi se gre o dvanajstlatni punci, ki je nekaj posebnega.

_________________________________________________________________________________
No, jaz Amy, na desni, na levi pa je moja BFF, Bella:

''Driiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn, driiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!'' mi zazvoni budilka. Joj v šolo moram! Hitro pojem in točno 07.07, pozvoni Bella, da greva skupaj v šolo. Na poti v šolo sva srečali njenega brata, Ericka. Belli sname kapo in steče stran, saj ji rad nagaja, je pa 3 leta starejši. No ona teče jaz pa tudi začnem in v petih minutah sem že pri njemu in vzamemu mu kapo. Reče mi ''Hej, ti pa za punco znaš tečti!'' No, ja, pa že. Po šoli imamo gimnastiko, juhu! V šoli pa srečam Jennie. No to je moja tekmica in pri vseh predmetih.
________________________________________________________________________________

Naj nextam in jo boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. november 2011
u20700
u20700
jupi!!!! Gimnastika. No, Jennie mi reče '' O fujjjjjjjjjjjj. kaj je to'' in pokaže na moj hrbet in ta je materino znamenje
07. november 2011
te knjige sem pa že brala ;D
16. november 2011
u20700
u20700
js sm zej 6. itk je sam naslov isti =)
16. november 2011
u20700
u20700
no, pa malo besedila
16. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani