Forum
Bil je še en popolnoma dolgočasen dan za Amy.Odkar so se odselili iz Texas-a,je morala posedati na balkonu čisto sama.Še celo boy,Amyijin pes se je dolgočasil.
* * *
"Amy kosilo!"
"Ja mama!"
Ko se je Am (okrašava za Amy) skobacala z svoje hišice na drevesu,je mogla poiskati še Luka.
Ker je bil njen mlajši brat star tri leta je mogel ostati v hiši.Ampak ker je bila sobota in ker je mama kuhala,je bil z njo.Ampak kje je?In...in...kaj je tamle na cesti?
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!Luka je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In........aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!Avto gre!!!!!!!!!!!!!
"Luka pojdi nazaj,k meni!!!!!"
A bratec jo ni poslušala in kar korakala po cesti,kuker uni vojački k jih naviješ potem pa hodijo.
Ker Am tega ni mogla dopustit,se je vrgla pod avto in rešila Luka,tako da ga odrinila.
A sama ni preživela.
16. julij 2011
a nadaljujem al ne? ni še konc!!!!!!!!!!!!
27. julij 2011
"Ampak gospod,zakaj ravnoooo......."
Amy se je ravno prebudila,ko...
"Oh,ljubica saj...ehm,aaaaaa.......no.......joj......pa.....eh,zdravnik ker vi povejte....."
"No,se vam sploh dobro zdi da ji povem....."
"Samo povejte ji,ok!!!"
Am je zastalo srce in ni morala verjeti.Le kako je zdaj še živa,če je pa prej umrla...?
25. september 2011
''Amy,še si živa,kakor vidiš.Tvoje srce in možgane (pamet) pa smo presadili v telo...telo...
ZMAJA!!!''
Amy se je komaj še lahko držala na operacijski postelji,ko je pogledala svoje roke.A ni našla rok,ampak velikanske zmajevske kremplje.Nasproti je stalo ogledalo.Amy se je le počasi premaknila,se pogledala v ogledalo in grozno zakričala.Zadržala je dih za nekaj sekund in se nato začela jokati.Pogledala je proti materi in zdravniku in zakričala:
''Kaj ste mi storili!?Uničili ste mi življenje!!!''
''Amy,pomeri se!''
''Kako naj se pomirim,če sem pa v telesu nečesa,kar sploh ne obstaja!!!''
Zdravnik se je obrnil in rekel:''To je samo dočasno,dokler se tvoje telo ne obnovi! Ampak...''
Amy je še bolj zakričala:''Kaj doktro,kaj???
Mama tudi ni popustila:''Ja,kaj zdravnik!Zahtevam,da mi pojasnite in to TAKOJ!!!''
Zdravnikje pogledav obedve v oči in potiho rekel:
''Ker je zdaj Amy v telesu zmaja,ne bo mogla več živeti v človeškem svetu.Kot sem že rekel,za časno!Poslali jo bomo v drugo dimenzijo,imenovano: '' Dragon Land '' . ''
Amy se je malo pomirila in spet vprašala:''Ja,ampak kok dolg bom v '' Dragon Land-u '' ? ''
Zdravnik pa spet: '' Ne vem točno,ampak izračunali so da bo približno leto ali dve!''
Amy pa žalostno: '' KAAAAAAJ???NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!''

Se nadaljuje...
09. julij 2012
u73962
u73962
next,plis
29. julij 2012
Mama je pogledala Amy v oči in jo vprašala:''Ljubica,moraš!Tudi jaz nočem,da greš,ampak moreš!''
Amy pa ni in ni popustila:''Ne,nočem,NOČEM!!!''
''Ah,ljubica,dobro me poslušaj!Nikoli ne boš sama,zmeraj se spomni na nas!''
Amy si je pobrisala solze z svojimi zmajskimi tacami in se zasmejala:''Dobro mama!'' In jo objela.

Zdravnik jo je pogledal,nato pa se zasmejal:''No,lepo,ampak,zdaj je čas,da greš v Dragon Land!''
Amy se je obrnila in mu privolila.Ampak,pogledala je malo začudeno in ga vprašala:''Ampak,ali ne smem vzeti nič sabo?Mislim,niti kakšne zapestnice?''
Doktor je malo pomisliv,nato pa ji odgovoril:''Ja,hvala,da si me spomnila!Sabo boš morala vzeti še tole zapestnico in ogrlico!Ko boš v težavah,se bo ta rožnata tekočina v tele flaški aktivirala in nato boš dobila nadnaravne moči!''
Amy se je zasmehljala:''Um,ja,hvala!''
Mama je v roke vzela svojo torbico,pogledala vanjo in ven vzela obesek v obliki srca z krili.Zasmejala se je in ji dala obesek:''Izvoli Amy!Tole je zate!Naj te ta obesek spominja na nas!''
Amy ga je vzela v roke in se zjokala:''Hvala mama!Hvala!''
Mama jo je nato še objela,tudi njen bratec in oče (cel čas sta bila zraven,samo nič nista rekla),kmalu potem pa je doktor še odvrnil:''Si,pripravljena Amy?''
Amy je rekla:''Sem!''Nato je še vzdihnila in rekla:''Pa dajmo!!!''

Se nadaljuje...
02. avgust 2012
u73962
u73962
next
02. avgust 2012
Doktor jo je vprašal:''Hej,hej,Amy!Tukaj imaš še voki-toki,ki ga boš potrebovala!Saj ga znaš uporabljati,kajne?'' ''Ja,oče me je naučil!'' ''Dobro,tale dela na sončno energijo,druga navodila pa boš dobila v Dragon Landu!Ta voki-toki dela tudi tam in lahko nas pokličeš!''
Amy se je zasmejala in mu rekla:''Cool!Prav hudo!Hvala!'' Doktor ji je še rekel:''Zdaj pa res moraš iti!Skočila boš v portal in takoj se boš znašla v Dragon Landu!'' ''Dobro!Razumem!'' Nato pa je pogledala družino,odšla proti portalu in jim rekla:''Rada vas imam za zmeraj!''Vsi člani družine so jo pogledala,se malo zjokali in ji zaklicali:''Mi tudi!!!''Amy se je tudi malo zjokala in nato skočila v portal,nato pa zaklicala:''ADIJO DRUŽINA!!!''Njej so pa še zaklicali:''ADIJO AMY!!!ADIJO!!!''

Se nadaljuje...
02. avgust 2012
next
07. oktober 2012
next
17. marec 2013
u87744
u87744
next!!!
07. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike