Forum
Torej ta ff. je namenjen CliffordsBabe ki me je prosila da napišem ta ff.in je v celoti napisan za njo. Je ena najboljših oseb, ki sem jih kadarkoli spoznala in res je izjemna (da ne omenjan njenih ff.-jev ki so tudi izjemni).
Res res je izjemna in niti opisati ne morem kako je prijazna,sočutna in res vse.
To je med drugim tudi božično darilo za njo tako da upam da ji bo všeč (in seveda tudi vam)

Pišem pa še dva ff.-ja

Why am I so stubborn-----1D------*trigger warning
http://www.igre123.com/forum/tema/why-am-i-so-stubborn-1d-*trigger-warning*/189648/
In the end--BVB--Andy Black ff.
http://www.igre123.com/forum/tema/in-the-end-bvb-andy-black-ff./190586/

Lukey,Mikey,Ashy, Calum in Mae vam želijo srečen, lep, prijeten,izjemen božič

Tu je prolog...
---------------------------------------Shaylee Mae Bradford-----------------------------------
''Bila je moja mlajša sestrica. Morala bi jo zaščititi pa mi ni uspelo. In ti.. Ti mi nisi povedal. Nič mi nisi povedal. Čeprav si vedel vse. Vse si vedel,'' sem mu rekla vsa obupana.
''Lagal si mi ves čas si mi lagal,''sem še dodala in solze so mi začele teči po licih.
''Mae... jaz...'' je rekel in me žalostno pogledal v oči.
''Nič Mae. Za tebe sem Shaylee. No v bistvu očitno za tebe nisem nič,'' sem mu rekla z razočaranim glasom saj sem še zdaj komaj dojemala kaj se je dogajalo.
''Mae, žal mi je ampak...''
''Nič ampak. Lagal si mi in tako kot sem bila neumna sem ti verjela vsako sladko laž, ki si jo izustil...''
-----------------------------------------------------------------------------
CliffordsBabe?? kako se ti zdi???

mnenja, teorije, kritike???
sploh nextam?????????
24. december 2016
u219650
u219650
1. Naslov *-*
2. Prolog *-*
3. Ženska, to je popolno!
4. Ti sploh sprašuješ? Kakšno vprašanje je pa to? "Sploh nextam"?
5. Ti moreš nextat!
6. Ker drugače sem jaz mrtva!
7. To je res res res res res popolno in izjemno!
8. Zahtevam Next!
9. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
24. december 2016
iiiiiiiiiiiiiiiii res ti hvala
24. december 2016
u219650
u219650
Np
24. december 2016
StarGalaxy
StarGalaxy
Neeeeeeeeext
Res popolno!
24. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Aaaa omg to je suupeer *-* (like always )
I it!
Neeeext!! ^^
24. december 2016
brez ebsed. a lahka prosim nextaš še pred božičem lepo prosim, ker i'm dying? to je itak klasika, ampak ja.
neeeeeeext!
24. december 2016
Next
24. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeeext!
Super uvod
24. december 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next,enako
24. december 2016
O MOJ BOG!! KOT SM ZE OMENILA TEBI V INBOXU, TO JE NAJBOLJSE BOZICNO DARILO NA SVETU!! IN FAK FAK FAK TOK SM VESELA DA SI TO ZACELA PISAT KER JE ZE ZDEJ PERFEKCIJA, KASNEJE BO PA SIGURNO SE BOLJSA! O MOJ BOG NO JS UMIRAM HVALA TI STOKRAT HVALA KER TI SI IZJEMNA PISATELJICA IN TOLE JE FAKING PERFECT IN Next!! <3
24. december 2016
★M. Bella Star★
★M. Bella Star★
Omg, to je tuk perfektno! Super začetek!
Neeeeeeext <3333
25. december 2016
Next
25. december 2016
u219670
u219670
Kot sem ti že povedala- ti res pišeš perfektne ff.-je! Znaš se vživeti v lik in opisati njegova čustva. Res super začetek!
Neeeeeeext <33
25. december 2016
tu je prvi del uživajte
pa še enkrat vesel božič vsem

----------------------Shaylee Mae Bradford-------------------
V nogavicah sem stala zunaj in gledala kako dežuje.
''Shaylee pridi noter da se ne boš prehladila,'' sem zaslišala Mandy oziroma svojo na novo odkrito babico.
Vse odkar so mi starši in moja mlajša sestrica umrli sem živela pri Mandy. Mami od mojega očeta. Zelo težko je bilo sprejeti vse.
Oni so bili na poti k Mandy ko se je zgodila nesreča, jaz pa nisem hotela iti zato sem rekla da se slabo počutim. In oni so preprosto zleteli s csete in umrli še preden je rešilec začel voziti. Nikoli nisem izvedela točnega razloga zakaj se je to zgodilo.
Vsi so nekaj mencali, noben pa mi ni povedal točnega razloga. Na mojo nesrečo moram hoditi v šolo. Samo še pol leta.
Hvala bogu.
Ne vem kaj bom potem. Vedno sem hotela biti pisateljica samo kaj ko sem perfekcionistka in niti podrazno ne morem dati tega ljudem prebrati dokler ne bo vsaj blizu popolnosti.
Moja starša sta me vedno spodbujala pri vsem ampak zdaj ko ju ni več... mi je preprosto postalo vseeno za vse.
Moja mlajša sestrica Sophie je bila res izjemna. Saj je res da bi se včasih lako pobili amapk je ne bi zamenjala za nič na svetu. Ko je doživela nesrečo je bila stara 8. Res ne vem zakaj se je to zgodilo.
''Ja že grem,'' sem rekla in stopila izpod dežja. No ne ravno izpod dežja, ker bi bila drugače premočena kot miš ampak pač.
Živeli sva samotni mali hiški pol ure oddaljeni od moje šole in mesta nasploh. V Australii seveda. V mestu Launceston.
Ali pa je to bila bolj vas. No pa saj ni važno. Nedelje je bilo že skoraj konec kar pomeni da je jutri šola.
Vedno sem se spraševala kaj bi se zgodilo če bi tisto noč šla zraven. Bi umrla? Bi rešila koga?
Res ne vem. Verjamem samo v to da bi bile stvari drugačen če se temu ne bi izognila. Saj sem sama kriva da so se stvari tako obrnila.
Seveda če bi vprašali mojo prijateljico Katie bi rekla da to ni moja krivda ampak je. S Katie sva se razumela amapk mislim da se me je naveliačala.
Pa dobro. Oboževala sem knjižnico.
Včasih sem cele večere preživljala tam in pisala pa brala.... Oboževala sem knjižnico.
V knjižnici me noben ni motil. Knjižničarka je bila res prijazna. Včasih sva celo ob poznih nočnih urah kramljali o knjigah in pili čaj. Saj vem da se vam to zdi dolgočasno ampak včasih je presenetljivo kaj vse so starejši ljudje že preživeli.
Ime ji je bilo Amanda in v mladih letoh je prepotovala cel svet dokler ni njenega moža kap in je moral bolj paziti kaj dela.
Potem pa je mož umrl zaradi počene anevrizme in zaposlila se je kot knjižničarka. Ona je bila ena redkih oseb, ki mi je presenetljivo pomagala.
Še vedno sem dojemala da jih nikoli več ne bom videla. Zadnjič sem hotela policati mamo pa sem se potem spomnila da je ni več.
Zgodilo se je že da sem pritekla v sobo, misleč da me bo tam čakala sestrica pa je ni bilo. Pogrešala sem pa očetove pripombe pri večernih poročilih. Na vse je imel kakšen pameten odgovor. Vse sem jih tako pogrešala.
Solza mi je stekla po licu in hitro sem jo obrisala.
Hodila sem po stopnicah do svoje nove sobe in spotoma zaželal Mandy lahko noč.
V sobi sem prižgala luč in se razgledala. Vse je bilo še večino v škatlah. Vse družinske slike so bile v pkatleh razen ene na moji nočni omarici.
Ne vem če bi lahko prenesla toliko spominov na mojo družino. Že ob tej sliki mi je postalo težko pri srcu. Opravila sem svojo nočno rutino, se oblekla v pižamo in zlezla v posteljo. Nastavila sem si budilko in se zavila nazaj v odejo. Začela sem razmišljati o nesreči.
Mandy je rekla da ne ve nič o tem da bi bili namenjeni k njej, kar je bilo dokaj sumljivo. Rekla je da nas skoraj da ni poznala. Videla nas je samo enkrat.
Zakaj sem bila mišljenja da to ni bila samo nesreča?
----------------------------------------------------------------

mnenja, teorije, kritike?????????????????
kaj se bo zgodilooo?????????????????????????????
vam je sploh všeč????????????'
25. december 2016
u219670
u219670
Ojoj, šele 1 del je, ti pa že daš kriminalni začetek... To bo še zanimivo Super je!
Neeeeext
25. december 2016
Cool... Next čimprej!
25. december 2016
Next obvezno!!!!!
25. december 2016
Next!!!!!!!!!!!!!!!
Okej. Naslov je super. Prolog je perfekten. Prvi del je osupljiv!!!
Ja valda da mi je všeč
Mogoče bo Shaylee Mae Bradford ugotovila, da je bila njeni družini podtaknjena "nesreča" in bo iskala krivca? Teorija pač
25. december 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
25. december 2016
Nexttt
25. december 2016
neeeeeeext!
25. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Okej:
-Maeina starša sta delala v tajni agenciji in vedela ogromno strogo zaupnih podatkov, zato so ju morali ubiti. Luke je v tolpi ki ima veze z agencijo in je povzročila nesrečo.
-Ne vem koga naj ubijem. FORENZIKE, ki so tako nesposobni, da niso opazili, da je nesreča podtaknjena. Lukea iz neznanega izvora, ali kar tistega ki se je vsega tega sranja spomnil. (ne, ina, ne mislim zgodbice, mislim na podtaknjeno nesrečo )
MNENJE: Ali to da sredi branja omedlim, šteje kot mnenje?
TEORIJA: Uh, ja, veš, um... nimam je V bistvu jo imam ampak je res bedna in je točno 0,0 % možnosti da je resnična (babi od Mae je vse načrtovala zato ker so ji starši prepovedali druženje z vnuki in je vedela, da, če umrejo, ona dobi skrbništvo. Sophie je bila nakjučno v avtu. (VEM, BEDAA -.-))
KRITIKA: Se ti zdi da jo imam? Hahaha
IN TA FF MI JE TAKO ZELO VŠEČ, DA ČE BI GA HOTELA OPISAT Z BESEDAMI, BI PORABILA VSE DOBRE BESEDE NAŠE SLOVNICE (pa par kletvic, seveda! )
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. december 2016
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next

The best.
Nadaljuj!! Same pohvale bravo.
26. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!
Šlo je za umor, ki naj bi biu kao prometna nesreča
26. december 2016
MoolightGirl bomo še videla če bo ravno tako kriminalen kot izgleda na prvi pogled pa hvala za komentar

CaliforniaBabe hwala res res hvala
2017 res ti hvala za vse
26. december 2016
✲BeVampire✲ ja mislim da je tvoj teorija dokaj pravilna pa res ti hvala za vse
ღKιη∂яy'ѕ ℊιяℓ☯ hvala za Next(:

Smeškoo hvala za Next (:
JST < 33 hvala za Next (:
Nickelback* ha ha nista ravno delala v tajni agenciji ampak so tvoje teorije verjetno boljše od dejanskega poteka zgodbice
Pa ni bila babica to je preveč kruto za njo. Bo pa nekaj verjetno bolj krutega za kar me boš kamenjala ampak dobro. Bom poskušala preživeti. Pa res ti hvala za ta razpis ker me vedno nasmejijo in polepšajo dneve
*insane_woman* hvala za Next in ja lahko bi tako rekli (:
26. december 2016
Neeeeexy
26. december 2016
Omg še neeeext ne znam napisat ne da bi nardila napakodrgač pa fuul dobr pišeš
26. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Joj, jaz sem pa stavila na babico
26. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike