Forum
u138721
u138721
❋Ime: Christina Pattison
❋ Starost: 20
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: Prihajam iz Pariza, ukvarjam se z manekenstvom, sem zelo prijazna in družabna ter rada pomagam drugim.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link):
Sem že sodelovala drugje in pri dveh zmagala, samo na prejšnjem profilu, tako, da zdaj ne morem dat linka
15. julij 2013
Živjo dekleta!!!

Konččno se vas je prijavilo dovolj zato mislim da je čas da začnemo s telom. Prosim če izzive oprauljate redno in se opravičite s tehtnim razlogom prej, če ga neboste morale opraviti. Čas za opravitev izziva bom določla ko ga bo večina deklet opravila. Če kadarkoli niste prepričene če je vaša fotografija primerna za izziv se lahko name obrnete prej zasebca in vam bom s veseljem svetovala.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1.IZZIV!!
Vsi vemo da je glasba del mode. Na modnih revijah manekenke vedno spremlja glasba. Ali tudi vi igrate kakšn inštrument? Če ga ste v veliki prednosti, saj boste današnje fotografiranje opravile z odliko..

Torej dan boste morale posneti sliko na katiri ste vi in vaš inštrument. Zbirate lahko med KITARO, KLAVIRJEM in VIOLINO. Objavte lahko le 1 sliko. Poskrbite da bo ta primerna visoki modi.

Srečno! Love Tyra
15. julij 2013

15. julij 2013
oprosti da je bol mala slika :/ upam da je vredu

15. julij 2013
klikni na njo se malo bolje vidi
15. julij 2013
dlična je
15. julij 2013

15. julij 2013
u138721
u138721

15. julij 2013
u73962
u73962

15. julij 2013

15. julij 2013
u144252
u144252

16. julij 2013
Yuyuyuy
Yuyuyuy

16. julij 2013
u100166
u100166
A se lahko se jaz prijavim?
❋Ime: Nina
❋ Starost: 20
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate:
Rada sodelujem na top modelih,se s polno paro zagrizem v izziv in poskusam biti cim boljsa. Sama sem model,igralka in novinarka. Prihajam iz New Yorka.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link):
Sodelovala sem ze na veeeeeeeeeliko top modelih,nekaj sem jih naredila tudi sama. Vsaj dvakrat pa sem tudi zmagala.
16. julij 2013

16. julij 2013
u107258
u107258
http://poll.pollcode.com/v2j4k & http://poll.pollcode.com/owhc6 : NE OGLAŠUJEM ZGODBICE! Moja prijateljica bi rabila glasove in prosim vas, če glasujete za freshuve. Hvala!
16. julij 2013
Odlično!!!! Opraviti morata še:
★Nina (Magical girl)
★Nina (Asrai)
16. julij 2013
Ocene dam okrogg 23h
16. julij 2013
Živjo dekleta!
Prvi izziv je za nami zdaj pa je čas da si ogledamo ocene!
Ocene!
★ Sarah(1diяєcтiση❤): slika je fenomenalna!!! Ocena: 10+
★Nastja (PIKICA NATI ♥ ♡): ušeč so mi note. Ocena: 9,5
★ Jessica (love boy): slika mi je zelo učeš! Ocena: 10
★ Roxy (♥BaRcA GiRL♥): lahko bi bila bolj primerna visoki modi. Ocena: 9
★ Anja (BVBgirl): slika mi je ušeč lahko bi bila polj za visoko modo! Ocena: 8,5
★Petra (patri): odlično! Ocena: 10
★Lara (girl LOL): ta slika je iz simsou in res ni za top model! Ocena: 5,5
★ Larissa Alexis (●cooĸιe●ɢιrlѕ●): Uredu! Ocena:9
★ Ximena (Ximena): slika mi je ušeč! Ocena: 9
★ Peyton (nevka): slika je ok lahk0o bi bila bolj modna! Ocena: 8,5
★Nina (Asrai):
★Tanja (Ƒσυпɔ.): ok¨! Ocena: 8
★ Ariana (StavieRae): Slika je zelo uredu! Ocena: 10
★ Cloey (tri angels): slika je dobra lahko bi bila bolj primerna visoki modi! Ocena>: 8,5
★ Sanda (*Sanda1DMalik*): ni ok! Ocena: 7
★ Kristina (кяιѕтιηčι «ЭЭ): ušeč mi je! Ocena: 10
★ Christina (нσяαп вıтcн): zelo dobro! Ocena: 10
★Nina (Magical girl):
Morem rečt da ste me nekatere zelo presenetle naj bo to u dobrem slmislu ali slabem.. U pšrihodnje za tiste ki se niste rauno briljantno odrezale vam svetujem da objevte slike primerne visoki modi ter takšne ob katerih bom ostala brez besed.. Waw.. Nekaterim je to že tokrat uspelo nekaterim pa žau ne..
Prvo ki bom danes poklicala in je zmagovalka 1.Izziva je:

*
*
*
*
*
*
*
**
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Sarah(1diяєcтiση❤)!! Čestitke !! Ob tjovi sliki sem res ostale brez besed fenomenalna je!!!
2. ki jo bom poklicala je:

**
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Ariana (StavieRae)!! Čestitke!!
3.ki jo bom poklicala je:
*
**
*
*
*
*
*

**
*
*
*
*
*
**
**
*
*
**
**
*
*
*
*
*
*
Christina (нσяαп вıтcн)!!! Čestitke!!

Izpadejo pa: - Nina (Asrai
-Nina(Nina (Magical girl)

Love Erica!!
16. julij 2013

2. Izziv!!!

Tokrat se bopste morale slikati v autu ali pa na avtu. Poskrbite da bodo slike primerne visoki modi! Objavte lahko le 1 sliko!

Love Tyra!
16. julij 2013
u73962
u73962

16. julij 2013

17. julij 2013

17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg