Forum
Hay Girls!
Jaz sem Tyra Banks in bom vodila ta top model. Iz vas bom napravila prave modele…

Potrebovala bi od 8-14 tekmovalk, da lahko začnemo. Obljubim vam da vam nebo žal saj se bomo noro zabavale vendar tudi trdo delale za svoj uspeh. Ob usakem izzivu bo ena tekmovalka izpadla in tako posledno prišli do prevega modela. Torej želite sodelovati?
_________________________________________________________________________________________

Vaša prijavnica mora izgledati takole:
❋Ime:
❋ Starost:
❋ Vaša slika:
❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate:
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link):
_________________________________________________________________________________________

Zelo bi vam bila hvaležna če se prijavite ali pa usaj malo oglašujete. Ta top model bo zanimiu saj neboste samo objavljale slik ampak tudi ''posnele'' reklame in podobno. Zmagovalka pa bo prejela zanimive nagrade. Želite vedeti kakšne? Prijavite se n sodelujte na najbolj razburljivem top modelu do sedaj!!!

Love Tyra!

14. julij 2013
(vse izmišljeno)
❋Ime: Sarah
❋ Starost: 16
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: sem prijazna, vedno nasmejana in rada pomagam. Delam kot pomočnica v frizerskem salonu.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): sem sodelovala ampak nisem še nikoli zmagala.
14. julij 2013
Sprejeta oglašuj mal če ti je dc hahaha
14. julij 2013
u144252
u144252
❋Ime: Nastja
❋ Starost: 15 let
❋ Vaša slika: profilna
❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjateem prijazna in rada pomagam. Prihajam iz Londona. Trenutno sem model
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): zmagala 1X tekmovala večkrat
14. julij 2013
AJA PA PROSIM ČE DATE SLIKO OBRAZA!!!!!!!!
14. julij 2013
u144252
u144252

14. julij 2013
Hvala!!
14. julij 2013
❋Ime: Jessica
❋ Starost: 17 let
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjateem: Sem malo bolj tiha oseba ki v osnovni šoli ni imela veliko prijateljev zato bi rada naou začetek da me ljudje bolje spoznajo. Drugače prihajam iz bogate druzine iz Monte Carla zato tudi nisem imela veliko prijateljev saj so bili ljubosumni. Delam pa kot natakarica.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): bila sem že v enem top modelu vendar tam nisem zmagala... Vesela bi bila če bi me sprejela.
14. julij 2013
❋Ime: Roxy
❋ Starost: 22 let
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjateem:
Pomagam v vrtcu saj imam zelo rada otroke. Tudi sama imam 1 deklico staro 2 leti. Rada se smejem in hodim na zabave ter skrbim za svojega otroka. Kot mlado so me vedno primerjeli s sestro dvojčico saj je blia lepša in pametnejša od mene zatu bi jim zdajle rada dokazala da sem tudi jast taka saj semse spremenila.

❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): Tekmovala sem velikokrat vendarf nbikoli mi ni uspelo zmagati prišla sem med prvih 5 tekmovalk npr. Zato bi rada še eno priložnost ki jo bom zelo dobro izkoristila.
14. julij 2013
Bom še malu oglaševala ker mi je dc.
14. julij 2013
❋Ime: anja
❋ Starost: 14
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: sem vedno vesela prijatelji pravijo da mam vedno najbolše fore in da učasih pretiravam z veseljem ampak nemorm si pomagati ;D včasih pa se tudi razjezim in takrat ni lepo ponavadi tisti osebi ne odpostim kar nekaj tednov mogoče tudi nikoli tako da ja če bote prijazne do mene bom tudi jas do vas in vas bom spravljala v smeh..če pa bote nesramne haha nebo lepo..
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link):že večkrat sem tekmovala dvakrat sem bla 2...1 prva mela pa sem tudi že 2 top modela ki sta bila uspešna.
15. julij 2013
Ime: Petra
Priimek: Žičkar
Starost: 19let
slika:

❋ Sm zloo vesela, prijazna, velik se združim s frendi vsi mi rečejo da mam dobre fore jih velikrat nasmejimm. Prihajam iz Lj..
❋Sodelovala sm v velik top modelih sm bla tut 1 mam pa tut svoj pa gre dobro.
15. julij 2013
u144296
u144296
Lara Jenko
13 let
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lz8nwryayM1rprrg1o1_500.jpg

sem zabavna rada pomagam vsi okrog mene so dobre volje in rada se družim s prjatli

že pr velikih top modelih sem sodelvala enkrat sem bla 1. in mam tud svojga
15. julij 2013
Larissa Alexis Lolipop
15 let

Sem zabavna, very happy, ne prepiram se rada ampak če ti karkoli moram povedati ti povem takoj v obraz. Ful se rada družm in pač zdej k so počitnice se tudi rada družim z neznanci pač na morju.
Ja imam izkušnje zdej sem na 3 ali pa 4 top modelih in moram povedati, da sem še kar dobra. Zmagala sem nekaj izivov. Imam pa tudi 2 svoja.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
A sem sprejeta?
15. julij 2013
A ja pa prihajam iz Pariza.
15. julij 2013
Sprejete use!!! Hvala za prijave. Pocakamo se malo da dobimo dovolj deklet
15. julij 2013
Sedaj vas je 8 pocakamo do vecira
15. julij 2013
Vaša prijavnica mora izgledati takole:
❋Ime:Ximena
❋ Starost:23
❋ Vaša slikarofilna
❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjaterihajam iz ljubljane in se veliko ukvarjam z oblačili in z materialom oblačil ter se tudi pripravljam na novo službo
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link):https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-petra/58431/3
15. julij 2013
u137977
u137977
Peyton List
11 let

Sem prijazna, ne prepiram se rada in rada pomagam ljudem. Delam kot igralka. Prihajam iz Slovenske Bistrice.
Nikoli še nisem zmagala sem pa sodelovala na mnogih top modelih.
15. julij 2013
1z izziv bom dala zvecir do takrat pa se sprejemam prijave
15. julij 2013
u82298
u82298
Nina Styles
16

Sem prijazna, ne ločljivaod prijateljic,rada pomagam ljudem. Delam kot fotografinja. Prihajam iz Londona.

Zmagala sem 2x in sem sodelovala na mnogih top modelih, in želim pa tudi drugim da zmagamo in da e izpademo pri izzivih. Hvala lepa za razumevanje. Začnimo že !!!!!!!!!!
15. julij 2013
Juj kumi cakam zvecir izziv!!!
15. julij 2013
Tanja Styles
16

Sem prijazna, vedno za žur, po poklicu sem igralka. Prihajam iz okolice New Yerseya.
Nikoli še nisem zmagala sem pa sodelovala na mnogih top modelih.
15. julij 2013
u73962
u73962
❋Ime: Ariana
❋ Starost: 17
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: Sem prijazna,a skrivnostna oseba. Vedno rada omagam. Prihajam iz Londona
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): https://www.igre123.com/forum/tema/najboljsi-top-model-ever-in-lt-333/57008/10
15. julij 2013
❋Ime: Cloey
❋ Starost: Horan
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: Prijazna, smešna in party oseba. Ukvarjam se rada z športom in z živalmi. Prihajam z Ney Yorka
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): https://www.igre123.com/forum/tema/america-s-next-top-model-all-star/58387/
15. julij 2013
upss tam ko je starost je zmota!
❋ Starost: 17
sorry
15. julij 2013
❋Ime: Sanda
❋ Starost: 16
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: Prijazna, znam svetovati, smešna, weird,...prihajam iz Londona...ukvarjam se z športom in glasbo.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): veliko top modelov ampak se ne spomnim imen, na treh sem zmagala.
15. julij 2013
Oprosti za oglaševanje.
Imaš problem? Ali več problemov? Potem klikni na link odspodaj. Tukaj boš dobila odgovor na vse stvari.
http://www.igre123.com/forum/tema/svetujem-pri-problemih-(menstruacija-debelost-ljubezen-oblacenje-make-up-...)/58543/
15. julij 2013
❋Ime: Kristina
❋ Starost: 11
❋ Vaša slika:

❋Opis vaše osebnosti in odkod prihajate ter s čim se ukvarjate: Sem prijazna,rada pomagam vsem,smešna,včasih veliko govorim in ukvarjam se z živalmi.Prihajam iz Londona.
❋Ter vaše izkušnje s top modeli (ali ste že v katerem zmagale ali sodeovele link): Sodelovala oz. sodelujem sem že v veliko top modelov ampak zmagala pa za enkrat še
nisem.
15. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg