Forum
Heej
Jst bom napisala zgodbico american next top model
Upam da Nika ne bo jezna kr bom pač pisala podobno kot ona ampak ne bo enako.

Torej naj se vam predstavim.Sem Kimberly..Stara sem 16.Sovražim svoje ime.Zato me vsi kličejo pod vzdevkom Kim.Moje sanje so postati fotomodel ali pa top model.Upam da se mi bodo uresničle.

Začnem?
23. avgust 2010
mhm
23. avgust 2010
u24232
u24232
jjaa¨¨¨* pa mojo Hokus Pokus. preber(plis).
23. avgust 2010
Nora sem.Totano nora.Na pamet sem vedela da v našo malo slovenijo nikoli ne bo prišel Top Model.A vseeno sem upala.Upala da se mi bodo sanje uresničile.A bilo je brezupno.To sem vedela.
Z bff Lucy sem se sprehajala po mestu.Tako malo je bilo da bi mu lahko rekli vas.Velika vas?Saj je vseeno.Ni mogoče.Ni mogoče.Priznam.Ni mogoče.Lahko so sanje.Samo sanje.A nič drugega.
''Hej kaj je s tabo?'' me je predramila Lucy.''Ah nič''.Sploh ne.Sploh ni nič.Sama sebi lažem.In to vem.''Vem da je nekaj'' Je poskušala Lucy kaj izvrtati iz mene.''Nič ni''Bila sem prepričljiva.Pogledala me je izpod čela nato pa zavzdihnila.''Vem kaj je.Tudi jaz verjamem da bo res ampak resnica je da ne bo''.Kako je vedela?Predobro me pozna.Pokimam.Nenadoma ji telefon zazvoni.''Morem it''Je še zaklicala in odšla.Po temni(prej sveti) ulici sem stopala sama.Kot da bi bila zadnje bitje na svetu.A to ni bilo res.In vedela sem da ni res da ne bom manekenka.Oziroma upala.

Ko sem prišla domov je že bila tema.Čudno kar dougo sem hodila.Mama je pritekla k meni.
''Ne boš verjela kaj imam''.Bila sem slabe volje.''Kaj?''sem komaj slišno zamrmrala.
''2 vstopnici za Hollywood'' je zakričala.Kaj je to pomenilo?Je to pomenilo moja življenska priložnost?Je to pomenilo moje sanje?
23. avgust 2010
u24232
u24232
nextt
23. avgust 2010
Emm pa tam sm misla ne ustopnice za hollywood ampak pač za ameriko

Ja je!Jaa!To je pomenilo to.Moje življenje!Mojo kariero!Toda sem se ustavila.
''Kdo bo pa šel?'' sem uprašala.''Ljubica'' mama se je nasmehnila''vem kaj so tvoje sanje.In zato dajem vstopnice tebi''.Mislila sem da bom omedlela.Mogoče tudi sem.Saj se ne spomnim dobro.Vem samo da sem začela skakati kot nora.''Vstopnico bom dala Lucy če te ne moti'' sem milo pogledala mami.''Seveda me ne.Navsezadnje je to tvoja odločitev''.Objela sem jo.Tako tesno da se je skoraj zadušila.''Ooo gremo kar počasi''.Vedela sem kaj je mislila.''Kaj moram narediti?''.''Mislila sem na let in to''.Upss potem sem se pa zmotila.''Prvo pokliči Lucy''.''Okeej'' navdušeno zakličem in planem po mobilnem telefonu.
(J-Jst,L-Lucy)
J:Heej stara
L:Hej mlada xD
J:Ne boš verjela kaj se je zgodilo!
L:Kolkrat lahko ugibam?
J:1-krat
Lamo?Okej.V slovenijo je pršu Top model?
J:Nee(navdušeno)Dobila sem vstopnice za Ameriko!
L:Res?
J:Ne lažem
L:Jeej.Se boma pol use zmenle kr morem it.
J:Okeej(odložim)
23. avgust 2010
u24232
u24232
next
23. avgust 2010
še kak komentar?
23. avgust 2010
next
23. avgust 2010
Jst:

Lucy:

23. avgust 2010
2 DNI POZNEJE
Še zadnje stvari moram spakirati.Zobna ščetka in zobna pasta,nekaj ličil...Končano.Ampak občutek imam da nekaj manjka.''Mami'' se zaderem''nekaj manjka.Kaj?''Mami pridrvi gor.Pregleda ves kouček oziroma oba koučka.''Hmm'' razmišlja.
''Seveda'' zakliče ''denar''.Oh kako smo lahko to pozabili?Mama uzame skrinjo v kateri je denar ki ga je šparala za takrat ko bom odšla od doma.Notri je bilo 2765 €.Uaau.Nisem vedela da je toliko notri.
Mama je razbila šparovček,vzela denarnico in dala denar notri.''Vem da boš potrebovala še nekaj'' mi je stisnila pest.Ko sem pa pest odprla je bil notri majhen spominček.Napisano je bilo: Moja najboljša hčerka.Objela sem jo in se razjokala.Mami me je potolažla in dejala da se boma kmalu videli.Kmalu?Kmalu pravi ona tem mesecem mogoče tudi letom ko se ne bova videli?Razen če ima kakšno presenečenjo zame.Nisem vedela.Saj vseeno.Vsa razburjena sem odšla spat.
23. avgust 2010
Nextam?
23. avgust 2010
jaaa
23. avgust 2010
Zjutraj sem ustala ob 3h.Umila sem se in oblekla.Objela sem mami ki je tudi že bila pokonci in odšla proti letališču.Tam me je že čakala navdušena Lucy.Ko sem prišla k njej sem jo objela.
Najin pogovor:
L-Lucy J-Jst
L: Staraa
J:Lucy
L: Se že veseliš amerike?
J: Pa še kako
(zazvoni da je našo letalo)
Obe živčni odideva h letalu.Vkrcava se na letalo.Prvo letimo v New York.
Usedema se.
Pogovor na letalu:
J: Omg kak se že veselim
L: Jst tut
J: Upam da bo ful nobel
L: Jaa
J: Kok denarja maš zraven?
L: 2563 €.TI?
J: 2765 €.Za stanovanje bo že!
L: Ja
J: Ej grem jst spat kr sm ful mal spala
L: Okeej.Jst tut
Obe zaspima.Prespima vso pot.
Nenadoma po zvočniku:
Prosim pripnite se.Kmalu bomo pristali.
Midve se zbidima in pripašema
23. avgust 2010
next?
23. avgust 2010
u27132
u27132
ja itak
23. avgust 2010
še kdo?
23. avgust 2010
Hočete da pišem?
23. avgust 2010
jaaaa
23. avgust 2010
Pristaneva.Srečni odskakljava ven.Znajdeva se v povsem tujem mestu.Saj bo.Malo hodiva okoli malo tavama...Na koncu pridema do oglasne deske.Tam je tudi oglas da prodajajo 4 sobno stanovanje.Za celih 1000 €.Ker se oglasiva prvi čeprav je oglas že nekaj tednov na oglasni deski nama stanovanje kar oddajo.Midve pridema notri in ugotovima da bi bilo za vsaj 2000 €.Stanovanje je krasno.Razpakirama in začnema listati revije o modi.Midve sva na revije o modi prilepljeni.Čez nekaj časa se naveličama in odidema malo spoznat mesto.Prideva do druge oglasne deske in zagledava....Ne saj ne morem verjeti...Saj ni res?....Zagledava avdicijo za American next top model
23. avgust 2010
next?
23. avgust 2010
u26582
u26582
jaa
23. avgust 2010
Prijavnice so samo še 3.Hitro pograbiva dve in se zaženema v najino stanovanje.Napišema podatke in nato še dodama slike(ki sm jih na začetku nalepla).Tečema do Studia MA(Model Agency).Prijavnici vržema v poštni nabiralnik.Odpravima se v mesto da ne bova zgledali kot tujki.Jaz si kupim par krasnih stvari prav tako Lucy.Odpravima se do najnega stanovanja.
Pridema u stanovanje in se vržema na postelji.
Pogovor:
Jst:Misiš da boma zbrani?
Lucy: Upam
J:Jst tut(zauzdihnem)
L: Ka pa je?
J:Nč.Strah me je da ne bom zbrana.
L:Če ne boš ti potem tudi jaz ne bom.Hej Kim sej boma zbrani.Kim?(Jst medtem že spim.)
Zaspi tudi Lucy.Zjutraj se zbudima.In...Dobima pošto od MA.Obe živčni odprema druga drugi koverto.
23. avgust 2010
next?
23. avgust 2010
u26582
u26582
jaa
23. avgust 2010
u27132
u27132
ja itak kul story jz pa ful rada obleke kreiram
23. avgust 2010
Ja bom.
Res?
Jst bi pa rada bla top model.

Pišem
23. avgust 2010
Jaz prva odprem koverto Lucy.
Jst: Lucy piše da...(pogledam na list) Sprejeta si(se objamema)
Lucy: Kaaj? a res(skače okol).Čaki morm še jst tvojo odpret(odpira mojo koverto)
J:Ja res. Ne ni treba k itak nism zbrana
L: (bere)Piše da si zbrana(zakriči)
J:Kaaj rees(kričim) Jeeeej obe sma zbrani.
L:Jaaa!Kdaj se pa dobimo?
Jpogledam na list) Danes ob 5h.
L:Že danes?
J:Tako piše
L: Pol pa grema rajš spakirat
Za pakirat nisma mele velik kr sma mele še use u koučku razen cot ki sma jih kupli učeri.
\\\'\\\'Pripravljena na veeliko preizkušnjo?\\\'\\\'vprašam z zanimanjem.\\\'\\\'Seveda\\\'\\\'v smehu reče Lucy.
Ura je 16.30
Odpraviva se do MA.Tam se že rije deklet.Pa menda jih ne bo toliko na tekmovanju?Nenadoma na oder stopi ženska ki je tako lepa.Za pohrustat xD.
Njen govor:
\'\'Draga dekleta.Vidim da vas je veliko kar pomeni da bomo mogli izbrati 13 najlepših.Prosim pojdite v studio..Tam vas bodo nališpali in oblekli kot vam najbolj paše.Potem boste prišle sem in izbrala bom 13 najlepših\'\'
23. avgust 2010
u20301
u20301
nexstttttttttttttttttttttttttt
23. avgust 2010
u23938
u23938
t next next next next next next next
next next next next next next next next next next