Forum
u150784
u150784
Bil je lep sončen dan, in bilo mi je zelo dolgčas.
Brala sem knjigo z naslovom ''umri ali me ljubi''. Moram priznati da mi je bi všeč prizor ko je glavna junakinja Amadeya rešila svojega fanta pred njenim zalezovalcem, in knjiga mi je bila na sploh všeč. Ampak ker sem jo prebrala že 10000000 mi je postajala dolgočasna. Ja kot ste najbrš opazili je glav<ni junakinji ime tako kot meni '' Amadeya ''.

No se vam še predstavim.
Sem Amadeya Mc'Kelly. Pravzaprav McKelly ni moj pravi priimek, saj sem bila posvojena v bogato družino Mc'Kelly. Stara sem 16 let in šolam se doma. V srotišnici sem bila od svojega 1 leta starosti in ne poznam svojih bioloških staršev. Ko otrok sem bila srčkana in zato so me tudi posvojili.
Mojim ''posvojiteljem'' sem bila zelo hvaležna, če prav me nimajo radi kot pravo hčerko. No saj dobim vse kar si želim ampak samo stvari, ne pa ljubezni. In moram ju celo klicati g. Mc'Kelly in ga. Mc'Kelly. Onadva nista mogla imeti otrok in sta me posvojila.
Onadva me včasih celo kličeta smrklja pridi spucat tla in podobno. Vendar ker sta tako bogata mi seveda kupita vse kar si želim.
Ko sta me posvojila sta zraven posvojila še 2 dklici, z katerimi smo se igrale.
Stari sta bili ravno toliko kot jaz. In zdaj sta stari ravno toliko kot jaz. Ime jima je Emma Mc'Kelly in Sindy Mc'Kelly.
Tudi onedve ju marate klicati g. Mc'Kelly in ga.Mc'Kelly in tudi njuma veljajo enake pravice kor meni.
Ondve sta mi kot iološke sestre in smo nerazdružljuve.

Vendar nam g in ga. Mc'Kelly postavita akr nekaj pravil in če jih prekršimo smo kazovane:
1. Ne smeme ven brez spremstva odrasle osebe (20 +)
2. Ne smemo imeti fanta pod nobenim pogojem
3.Spat moramo ob 20:30,, tudi če naslednji dan ni šole
4. Brez elektronike smo od 20:00
5. Elektroniko lahko uporabljamo od 14:00, in pod pogojem da naju g. ali ga. Mc'Kelly opazujeta
6. Vsak dan se moramo zbuditi ob 7:00
7. Zaenkrat še ni sedmega pravila, bojim seda bo prišel kmalu :'(

Gospoda in gospe Mc'Kelly od 6:00 ni doma vrneta se ob 9:00 in takrat se začne naše šolanje doma.
Splloh ni lahko saj se učimo snov za 4 letnik, onadva menita da čbomo po tem ko bomao na srednji šoli znale res. Me pa mislimo da če ne znaž snovi za 9 razred je ne boš znal za 4 letnik!
Amadeya Mc'Kelly:

Sindy Mc'Kelly:

(težita ji ker se je pobarvala na roza)

Emma Mc'Kelly:

g. in ga. Mc' Kelly:

Amadeya Mc'Kelly stara 1 leto:

Rabim 5 nextov za nadaljevanje
08. februar 2014
u161435
u161435
nexttttttttt
08. februar 2014
u150010
u150010
next *o*
-fhooool dobr pišš
08. februar 2014
u150784
u150784
hwala še 3 nexti
08. februar 2014
u163118
u163118
next
08. februar 2014
NEXT
08. februar 2014
u150784
u150784
še 1
08. februar 2014
next
08. februar 2014
u150784
u150784
evo tlele je next
________
____
__
_
G. in ga. Mc'Kelly sta nam povedala da boo začee hoditi v šolo. Zato ker ondva nimata časa da bi nas ''piflala''.
ker je bil danes ponedeljek smo morale v šolo.
Seveda smo imele čudežno torbo že pripravljene, ampak smo vedele da sta nam jo dala onadva ker sta se hihitala.
Moja torba je bila še posebej lepa.
V Šolo smo se odpravile z avtom od gospoda Mc'Kelly. Odložil nas je pred šolo in vsi so strmeli v nas. Najbrš zato ker ker je avto izgledal kot limuzina ali pa zato ker so vedeli da je bil Mc'Kelly uspešen politik, saj je uvedel veliko zakonov. Bil pa je tudi precednik vlade.
In za povrh smo morale še lepo vljudno reči '' Nasvidene gospod Mc'Kelly''. Kar je izgledalo kod da smo njegove sluge.
ko smo šle do šole je z nami hodil tudi g. Mc'Kelly. Šli smo k ravnateljici in ta je določila v katere razrede gremo. Hvala bogu smo bile skupaj v 9.B razredu.
Ko smo vstopile v razred se se začele neke važičke hihitati in fantje so žvižgali.
V razred je stopila učiteljica ga. Revšek in tak smo jo tudi klicali.
Rekla je naj se vsedemo kjer je prostor in res smo se. Jaz sem se vsedla k nekemu cuite fantu. Emma se je vsedla k neki emo punci, Sindy pa k neki piflarki.
Pouk se je začel in ravno na ta dan smo pisali test iz matematike. Zdaj sem bila celo hvaležna gospodu in gospe Mc'Kelly da sta nas toliko naučila.
Pri testu nisem imela težev, vendar jih je imel fant poleg mene.
Na listek sem mu napisala režitve in mu ga podala. Fant me je pogledal in mi pomežiknil. Tudi Emma in Sindy nista imeli težav. Po pouku nas je prišel po nas g. Mc'Kelly.
Vprašal je kako je bilo v šoli in rekle smo da vredu.
Naslednji dan smo dobili ocene in bila sem presrečna saj sem pisala 5. Tudifant poleg mene je pisal 5. In kar naenkrat me je ogovoril...

Mc'Kelly-ev avto:

naše torbe:
Emma:

Amadeya:

Emma:

Fant poleg mene♥:

piflarka zraven Sindy:

punca zreven Emme:

ga. Reberžak:

se nadaljuje...
rabila bi 7 nextov za nadaljevanje
08. februar 2014
u150784
u150784
pomota 5 nextov
08. februar 2014
Next
08. februar 2014
next
09. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
09. februar 2014
u150784
u150784
še 3
09. februar 2014
u153757
u153757
next
09. februar 2014
u163915
u163915
neeeeeeeext!
09. februar 2014
neeextt <33
09. februar 2014
u150784
u150784
next bo kasnej ker mam tekmo ♥♥
09. februar 2014
next+nova bralka
09. februar 2014
Next+ nova bralka ful dober pises
09. februar 2014
u150784
u150784
next je tukaj ♥
_______
_____
____
___
__
_
A-Amadeya
F-Fant zraven mene

F: Hmm, no... Hvala za rešitve pri testu.
A: On ni blema Mimogrede, Kako ti je ime?
F: Jaz sem Alex. Kako je ime tebi?
A: Oh, jaz sem Amadeya.
F: Lepo ime♥ Ej sory, moram it. Se vidva
A: Oki.
In Alex je odšel k neki punci ki ga je poljubila na usta. Od šokiranja sem skoraj omedlela. Punca pa me je samo besno pogledala.
K meni sta prišli Emma in Sindy. Rkli sta minaj si ne ženem preveč k srcu, ker nam intak g. in ga. Mc'Kelly ne dovolita imeti fantov. In to jebila na žalost res, in sem si malo opomogla.
Ura je naznanila čas pouka in usedli smo se na svoja mesta.
Na urniku smo imeli kar precej ur. Ko se je pouk končal, je kmeni pritekla Emma in rekla da je dobila BFF. Vprašala sem kdo je ta srečnica in rekla je da punca zraven nje.
Ime ji je bilo Alerija. In sploh ni taka kot druge EMO punce. Ona ne pije drog in ne kadi.
Pa v šoli ima same petke. Kislo sem se nasmehnila, kajti bila sem malo vžaljena ker jaz nisem imela BFF. Nato se nama je pridružila še Sindy. Ona pa ni bila ravno navdušena saj je ugotovila da je piflarka zraven nje prava koza. Rekla nama je da roza lasje niso primerna barva za njena leta, da ima preveč sabe ocena za to šolo, da nen stil oblačenja ni primeren za v šolo, da bi se morala zgledovati po NJEJ!
In ko je Sindy to slišala ji je prekipelo in ji je povedala de jeona ena navadna P*****a! Ter da ne ve zakaj je je usedla k taki K***i!
Obe z Emmo sva trdili da je res koza. Ema in Sindy st ame vprašali kaj se je meni zgodila zanimivega, jaz pa sem les skomignila z rameni in rekla da moramo pihiteti ker nas najbrš že čaka g. Mc'Kelly. In hitro smo bile pred šolo in tam je res čakal g. Mc'Kelly. Bil je besen in kričal je na nas da smo zamudile minuto.
Ko smo prišli domov smo šle vsaka v svojo razkošno sobo. No jaz sem imela kar skromno v nsprotju z Emmino in Sindyino. Za to hišo je že bila evna ampakzame je bila popolna. Usedla sem se na posteljo in odprla računalnik. Po tem sem se spomnila da moram vprašati za dovoljenje če lahko uporabljam internet in do me bo spremljal. Stekla sem v kuhinjo in vparšla gospo Mc'Kelly če smem na internet in da bom uporabljala Facebook. Dovolila mi je in poklicala našo služkinjo Analizo. Rekla ji je naj me spremlja da se ne smem dopisovati z fanti. Analiza mo je bila kot BFF samo da ni bila ker je bila mnogo starejša kot jaz.Rekla mi je naj počnem kar želim. Prijavila sem se v Facebook in poiskala Alexsov profil. Našla sem ga po dolgem iskanju. Alex Lamburgini.
Kliknila sem dodaj prijatelja in čez nekaj trenutkov mi je že sprejel prošnjo in napisal sporočilce.
Alex Lamburgni: Hojla Amedeya! Kako si?
Amadeya Mc'Kelly: Bila sem že boljše :'(. Joj moram iti adijo.
Alex Lamburgini: Okej čavči.
Po tem sem se odjavila in zaprla ralčunalnik. Rekla sem Analizi da lahko gre. Šlasem brat knjigo ''Alex you are my hero''. Dobila sem jo za 15 rojstni dan od Emme. Zdelo se mi je ali je to le naključje ali nee.
Kar naenkrat mi je zazvonil telefon.

Analiza:

Punca ki je poljubla Alexsa:

Moja soba:

09. februar 2014
u150784
u150784
5 next za nadejevanjre
09. februar 2014
NEXT
09. februar 2014
u150784