Forum
No....am... kako nej razložim...naprimer js začnem pisat zgodbico ( pač si neki zmislm) in poj nasledn nadaljuje...

npr. js napišem: Živjo! Sem Maya.....( pa lah tok dolgo k hočeš)
poj pa en drug nadaljuje : Prihajam iz Londona....
pa poj tko naprej

upam da razumete in da boste pisaliii =)
pa če se bo kdo zajebavou njegovega odlomka ne bomo upošteval pa bomo šli od prejšnga odlomka naprej....

Ali boš sodelovou in a je dobra tema??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2010
a začnem ??
10. julij 2010
u24206
u24206
ja
10. julij 2010
hh
jas sm maya in prihajam iz londona, živim pa na big benu in ...
10. julij 2010
lahk
10. julij 2010
ok

Am.. danes je sobota in gremo s frendicami v kino!!! Komaj čakam...gledale bomo grozljivko.
Potem gremo pa še u šoping!!! Ups... kok je že ura... Moram pohiteti , hitro si nataknem ene strgane kavbojke in majco , se malo uredim in sem že pripravljena! Zunaj me že čakajo prijateljice..........
10. julij 2010
zdej nej pa en nadaljuje...zmente se kdo!!
10. julij 2010
... in žr smo na kolesih in se peljemo proti kinu.ogledale si bomo...
10. julij 2010
a bo ok?
10. julij 2010
ja cool

kr naprej dejte kdorkol
10. julij 2010
ogledale si bomo twilight saga - eclipse
10. julij 2010
u24206
u24206
Mija in Andreja sta me že čakali,.
10. julij 2010
u6454
u6454
madej sranje sm napisala fulll dolgo in polsm prebrala prvi del in se je use zbrisalo
10. julij 2010
u6454
u6454
z limozino smo se odpeljale do kinodvorane.vstopile smo.začelo se je podobno kot filem krog.ni bilo tako strašno.to se nam je dozdevalo le na začetku. po nekaj časa je moja prijateljica odšla na WC.kasneje smo ugotovile da ne gledamo pravega filma in smo vstopile v napačno kino dvorano.poskušalae smo oditi ven a vrata so bila zaklenjena.nato je ekran začel šumeti.ven je prišlo prejej groznih prikazni in nam grozilo in nas strašilo.moje prijateljice ni ilo že uro v kinodvorano in začelo nas je skrbeti.vse te prikatzni so izgledale realne.mislile smo da je todel predstave.motile smo se.nato po uri so use prikazni odšle v kino platno ostala je še najbolj grozna samaraaaa.biolo nas je strahsamara nas je povlekla v krog ki je nastal na kinodvoranskem platnu.bile smo v grozljivki.nihče nam ni mogel pomagati ker so vsi ljudje izginile,tedaj smo vedeli da ta del ni del predstave.
10. julij 2010
u6454
u6454
dobro res je da ne pišem dobro samo sm probala pobnouno.useeno sm prej napisala boljše
10. julij 2010
waaa
10. julij 2010
Ohh ...' zbudila sem se ob kričeči Tini [MOiaa B.F.F.] ki se je drla z njenim visokim glasom ' MAYAAAA ! MAYAAAA ! Zbuud seeee !!!! '
Ko me je upazLa je pokaLa uud veseeLia ;D.
Jaz sem biLa kot novaaaaa : D
Potem je prššu zdraunik ka je reku '*Maya danes čez 15 minut greš že lahko domov*' ! .
' OMG OMG !!! HvaaaaLa doktorčk !!!! JEEEEJ !!!' VEeseLa sem bLaa tok da bi skočLaa do maaarsa XD.
MiniLo ie.
Čas da greem domou . Tinini starši so me peLiaLi domov sai mojii starši so bLi u Amerikii.
Ooh ...
ZmeniLi smo se z Tininimi starši da midve s Tino ostaneve pri njej doma saj njeni staarši greio u Portorož za 1 tedn .
JEEJ !
Same bove .
Že sve se prprauLaLe na tedenski žuur : D
Ko sve pršLi.......
10. julij 2010
sLikCe :
10. julij 2010
ful cool pišete...
10. julij 2010
na konc bo to postala najbol zgodba.
10. julij 2010
Maya / 14 Let

Tina / 14 Let { Mayina B.F.F }

Mia / 13 Let { Mayina B.F. }

Andreia / 14 Let { Mayina B.F. }

10. julij 2010
Tinina HIŠA (UAAAU)

10. julij 2010
Mayina HIŠA

10. julij 2010
Andreina hiša

10. julij 2010
Miiina hiša { ONA JE REVNA }

10. julij 2010
wouuuu d-best fotkeee!!
10. julij 2010
u6454
u6454
nato smo bile use 3 v isti sobi.ugotovile smo da je bila to o doktorju le sanja v groznem svetu grozljivk (podobno fatamorgani) zoped je prišla samara u sobo in nas strašla bilo je grozno.zaprte smo bile v sobi.udarila sem se po ličnici, da vidim če sanjem.a zamanj vse je bila čista resnica.samara je pred mene vrgla krožnik razmrcvarjeniih človeških rok in mi aželela dobertek.povedala je da če bo vse v redu se bo to zgodilo tudi z nami.poskušali smo zbežati.ko smo bile same v sobi se je na ekranu sobne televizije spet naredil kroz .taknila sem ga in povlekel me je not.za mano so odšle še moje prijateljice.ugotovile smo da smo spet v kino dvorani vrata so bila odklenjaena jupiiiiii.tedj ko smo hodle vense je na ekranu napisala krvava sled ČE NE BO Z LEPA BO PA ZGRDA.odšle smo v WC kjer naj bi bila še vedno andreja,bilo je grozno...andreja je ležala mrtva.tedaj smo res poklicale zdravnika.rekel je da ni kj z njo za opravit.vedno ko sem se kam ozrla sem videla krvavo sporočilo.v ogledalu v WCju se je napisalo TO BO SLADOCA in andrejino mrtvo telo je izginilo.odločile smo se da današnjega večera ne zaupamo nobenemu.
11. julij 2010
u6454
u6454
kasneje so odšle vse potrte nakupovati.mija je najdela zelo hude hlače zato si jih je odšla pomiriti.ko smo prišle v garderobo je bila mrtva na tleh zabodena z nožom na ogledalu pa se je prikazal obraz samare in rekla jePODOBNA USODA PRIČAKUJE TUDI VAJU.zelo smo se ustrašili saj sva imeli mrtvi dve edini najboljši prijateljici.samara je vzela mijino telo in ga začela jesti fujjj.sramota umrli so nama že dve najboljši prijateljici.odločili smo se da dobiva tolažbo pri fantih.odšli smo v newyorker in se tam srečno zaljubili in začeli hoditi s fantoma.
11. julij 2010
u6454
u6454
tina je hodila z rokom maya pa z lukom.odšli so skupaj na sladoled in se zelo zbližali
11. julij 2010
u6454
u6454
OBEMA STA ZAUPALI SVOJO SKRIVNOST.ZELO STA SE USTRAŠLA.KASNEJA JE ZAZVONIL TELEFON.BILA JE MAMA REKLA JE DA BO ZA 2 TEDNA ODŠLA Z DRUŽINO K BABICI V AMERIKO ONA PA MORA BITI DOMA KER IMA ŠOLO.VSE JE ŠLO PO MASLU.NASLEDNJI DAN JE TINA ZBOLELA.POKLICALA JE MAMO IN JI POVEDALA.REKLA JEE DA JI NI TREBA NITI ENKRAT V TEH 2 TEDNIH V ŠOLO IN DA JI BO NAPISALA OPRAVIČILO.MAMA JE PRITRDILA DA GA BO TUDI MAY SAJ JE ODŠLA TUDI NJENA DRUŽINA Z NJIMI KER IMAJO ONI TAM TETO.RAZVESELILI IN SE HKRATI U+VSTRAŠILI.POGLEDALI STA V OGLEDALO IN SE UREDILI.KASNEJE JE BILA NA INTERNETU PONUDBA DA ČE PRED OGLEDALOM POKLIČETA BLOODY MARY DOBISTA 1000000$.SPOGLEDALI STA SE IN SE ODLOČILI DA......
16. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg