Forum
u87725
u87725
Moje ime je Hana. Stara sem 14 let in hodim v 8.razred. Nisem še imela fanta, zato sem drugačna. Nisem podivjana najstnica ki misli samo na fante in ličila. Imam samo eno prijateljico. Ime ji je Lana.

Kot vsako jutro me je zbudila budilka. Najraje bi jo vrgla čez okno, vendar je nisem. Vstala sem, se pretegnila in odpravila v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo. Izgledala sem normalno. Iz predalčka sem potegnila labelo in si namazala ustnice. Ko sem končala in pospravila labelo nazaj v predalček je že nekdo razbijal po vratih. Ni mi bilo treba ugibati kdo je to. Bila je Sara. Moja sestra. Delili sva si kopalnico. Jaz sem lahko v kopalnici imela lahko samo labelo, brisačo in še nekaj stvari. Ona pa je imela celo omaro ličil. Nekaj je začela kričati. Odprla sem vrata. Prerinila se je mimo mene in se postavila pred ogledalo. Zavzdihnila sem in se odpravila nazaj v svojo sobo. Odprla sem omaro in iz nje povlekla raztrgane kavbojke in majco brez rokvov. Odšla sem do majhnega ogledala v moji sobi in si spela moje rjave lase. Nasmehnila sem se sama sebi in odšla v kuhinjo. Tam me je že čakala mama. Objela me je in mi ponudila palačinko. Z veseljem sem jo vzela. Ko sem jo že skoraj pojedla je mama zakričala: "Sara zamudila boš šolo". Ni odgovorila. Čez nekaj časa je prišla v kuhinjo. Bila je kot kopija barbike. Bila je popolno naličena-čeprav preveč za moj okus- in popolno oblečena. Ko me je zagledala je malo zacvilila, jas pa sem se samo nasmehnila.
02. maj 2012
u88170
u88170
Next :'3
02. maj 2012
u87725
u87725

Hana
02. maj 2012
u87725
u87725

Sara
02. maj 2012
u87725
u87725
Zavila je z očmi in hitro popila sok. čez nekaj časa smo se usedli v avto in odšli. Nisem vedela kaj me čaka v šoli, vedela pa sem da ne bo lepo. Skobacala sem se iz avta in pogledala naokoli. Na srečo sem zagledala Lano. Stekla sem k njej in jo objela. Navdušeno mi je pripovedovala o novih oblačilih in podobno. Rada je imela modo, vendar ni bila obsedena z njo. Njen stil je bil nekaj posebnega. Izražal je njeno počutje. Če je nosila črno je to pomenilo da je žalostna in nima dobrega dneva, če pa je bila oblečena v pisane barve je bila zelo dobre volje. Nasmehnila sem se in jo samo na pol poslušala. Ko je zvonilo je nehala govoriti. V razred je prišla učiteljica in nas pozdravila.

Končno je zvonilo. Oddahnila sem si saj sem pričakovala da bo učiteljica spraševala. Odpravila sem se proti jedilnici...
02. maj 2012
u87725
u87725

Lana
02. maj 2012
u87725
u87725
Odpravljala sem se k jedilnici, kar naenkrat pa me je nekdo spotaknil. Pogledala sem to osebo. Bila je Ana. Moja najhujša sovražnica. Zraven nje pa je kot vedno stala Tina. Njena lutka. Zlobno se je nasmehnila in odšla. V meni se je nabirala jeza. Sovražila sem jo. Vse bi naredila da bi mi uničila življenje. Vse. Sovražili sva se že od vrtca, ko mi je ukradla najboljšo prijateljico-Tino. Nisem mogla verjeti, da sem bila sposobna biti prijateljica z tako prasico.

Pograbila sem torbo in odšla proti domu. Vedela sem da za mano hodi moja sestra z njenimi prijateljicami. V šoli se je vedno pretvarjala da ne obstajam, doma pa sva bili sestri, prijateljici.
02. maj 2012
u87725
u87725

Tina

Ana
02. maj 2012
u87725
u87725
Odklenila sem vrata in vstopila v hišo. Bila je prazna kot vedno. Sara pride domov šele čez nekaj ur. Odšla sem po stopnicah v sobo. Torbo sem vrgla v kot sobe in se namestila v udoben kavč. Poiskala sem knjigo. Primer Justine. Je čudna, vendar zanimiva knjiga. Tako sem se zatopila v branje da sem pozabila na uro.

Zaslišala sem zvok iz kuhinje. Napela sem ušesa. Nekaj je zaropotalo. Ustrašila sem se in pograbila knjigo. Počasi sem odšla po stopnicah navzdol. Ko sem prišla do vira ropota sem zamahnila s knjigo. Nekaj sekund kasneje sem zaslišala znan glas: "Đizs Hana a me hočš ubit al kaj?!?". Bila je Sara. Oddahnila sem si in jo objela. Vrnila mi je objem in se odpravila v svojo sobo.
03. maj 2012
Next!!
03. maj 2012
u86711
u86711
nextii < 3
03. maj 2012
u87725
u87725
pišem < 3
03. maj 2012
u87725
u87725
-----Next Morning-----
Zbudila sem se v deževno jutro. Čutila sem da bo ta dan nekaj posebnega, vendar nisem vedela zakaj. Opravila sem svojo vsakodnevno rutino. Ta dan pa sem se oblekla drugače.
Bolj drzno. Nasmehnila sem se sama sebi in se odpravila v šolo.

Ko sem vstopila v šolo, so fantje gledali za mano, nekateri so celo žvižgali in me slačili z očmi. Zavila sem z očmi in odšla naprej. V visokih petah se nisem počutila najbolje. Kar naenkrat mi je spodrsnilo. Vedela sem da se bo to zgodilo, vendar namesto da bi pristala na trdih tleh sem pristala na nečem mehkem. Bilo je prijetno. Kar naenkrat se je nekaj pod mano premaknilo. Pogledala sem osebo pod mano. Bil je Nik. Ko me je videl se je nasmehnil, jaz pa sem se nasmehnila nazaj. Počasi sva se približevala. Nekaj me je vleklo bližje k njemu. med nama je bilo le še nekaj centimetrov prostora. Zazrla sem se v njegove čokoladno rjave oči in nato...
03. maj 2012
u87725
u87725

Nik
03. maj 2012
u87725
u87725
Next.?
03. maj 2012
Next!!
03. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani