Forum
Aloha! Kt vam že naslov pove, bo to spet ena zgodbica, povezana z One Direction. Res jih OBOŽUJEM, in upam, da boste radi brali mojo zgodbico! Aja, da ne pozabim: BREZ OGLAŠEVANJA PROSIM!

●•●Eleanor●•●
Sovražim tisti trenutek, ko me brat vrže iz postelje. Sovražim tisti trenutek, ko moj brat dobesedno SKAČE po MENI. Sovražim tisti trenutek, ko se mi moj brat začne dreti na uho, da moram vstat. Sovražim svojega BRATA!
Urno sem skočila pokonci in začela loviti Louisa. "Louis, zadavila te bom, potem obesila in te razrezala na milijon koščkov!" sem se drla med tekom po celi hiši. Mama naju je samo zgroženo gledala, ko sva pritekla v kuhinjo. No, mene je gledala zgroženo. "Eleanor Zoe Tomlinson! Kako se pa obnašaš?! Punca si, ne pa fant!" me je okregala. Jooj, pa smo spet tam... "Nevem, kaj naj še storim glede tebe! Postala si prava pošast! Tako se punce ne obnašajo! Ne norijo po hiši, se ne derejo in ne vreščijo!" je kričala name pri mizi mama. Louis in oči pa sta komaj zadrževala smeh. Vedno sem jaz krvia vsega! Moram se obnašati kot pridna mamina punčka! Sovražim svojo mamo. Kot vam je očitno jasno, sovražim skoraj vse moje družinske člane. Razen očija. On je zlat. Vedno mi vse dovoli. Ni kot mami, ki me okrega za vsako neumnost. Ja, kaj hočem?! Pač sem se pobrala po mojem tečnem starejšem bratu Louisu, ki ima za prijatelje štiri nemogoče geje. "Si slišala kaj sem rekla, Eleanor?" me je iz mojega razmišljanja prebudila mama. "Oh, saj sem vedela da me ne poslušaš! No, hotela sem ti povedat, da greš čez počitnice s tvojim bratom na turnejo." "KAJ?!" "Tako je. Da ne boš stalo v družbi svojih prijateljic, in da se končno začneš družiti tudi malo s fanti. Predvsem pa s svojim bratom." je rekla in pogledala Louisa. "Mami, ne moreš narediti tega! Jaz ne grem z Louisom in tistimi štirimi geji na turnejo! Kaj bom počela cel čas?! Mami ne moreš me poslati na turnejo z NJIMI!" sem zatulila. "Oh, Eleanor. Samo turneja je, ne pa konec sveta." "Mami, celo poletje da bi preživela s svojim bratom?! Saj veš da se cele dneve ravsava in tolčeva!" "Prav zaradi tega te bom poslala z njimi. Da se OBA začneta malo bolj primerno vesti." je rekla in šla proti vratom. "Z očkom morava zdaj v službo. Prosim, ne razdejajta cele hiše..." reče mama in me proseče pogleda. "Zanalašč jo bom celo razbila in uničila!" sem se zadrla in šla v sobo. Slišala sem, kako so se vhodna vrata zaprla in avto je speljal z dvorišča. Kmalu pa je spet pozvonilo. Iz veže sem zaslišala tisti gejevski smeh. O nee...fantje so prišli... Hitro sem vzela telefon v roke in poklicala Grace-mojo BFF.
j-jaz,G-Grace
G: "Hej El, kaj bo dobrega?"
J: "Prav nič Grace, prav nič..."
●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●●•●

Boste brali zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. junij 2013
u126192
u126192
Neeeext
24. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext
24. junij 2013
u142016
u142016
next!!!!!
24. junij 2013
next
24. junij 2013
joj, hvala punce! nextam dns popoldne!
25. junij 2013
+fułł mi ušeč začetk
++neext ((:
25. junij 2013

●•●Eleanor●•●
J-jaz,G-Grace
J: "Prav nič Grace,prav nič..."
G:" No, kaj pa je potem?"
J:" Louisovi prijatelji so spet tukaj Grace! Požrli me bodo! Prosim, pridi k meni, če me še kdaj hočeš videti živoo.." sem zajavkala.
G: "Joj El. Saj veš, da so le ZELO potrebni geji. Nič ti ne bodo storili. K večjemu se bodo šli naskakovat."
J: "Grace,PROOSIM.!"
G: "Ja, okej no. Čez 10 minut sem pri tebi." je rekla in prekinila.
Najprej sem se preoblekla, ker sem bila še vedno v pižami. Oblekla sem tole:

Aja, tole sem jaz:

Stekla sem v kuhinjo, in kot kakšen bebec čakala pred vrati in buljila vanje(vrata). "Kaj pa počneš?" Hitro sem se obrnila in tam zagledala nejvečjega geja med vsemi-pudeljčka. "Prijateljico čakam." sem siknila in se spet posvetila buljenju v vrata. Pudlja med vsemi res najbolj sovražim. Nevem zakaj. Zmaeril se mi je. Dokler Louis ni spoznal njega, sva se super razumela. Potem pa je postal neznosen... In zaradi tega razloga sem se odločila, da ne bom imela fanta! Iz mojega razmišljanja me je zbudilo trkanje po vratih. Hitro sem jih odprla in noter je stopila Grace. To je ona:

Močno sem jo objela, in objem mi je vrnila. "Okej, poslušaj. Morali se bova neslišno spraviti do moje sobe, če nočeva, da naju napadejo." Grace je zavila z očmi in prikimala. A rekla ni nič. Počasi sva se plazili po kuhinji. Ko sva končno prišli do stopnic, pa sta naju črnolasec in blondinec prijela za boke, ter naju nesla v dnevno in naju posadila na kavč. "Kaj bi radi?!" sem besno vprašala. "El, utihni že enkrat!" se je name zadrl Louis, tako da sva se začela tolči. Nekako so naju spravili narazen. Ko sem prišla do sape sem se na ves glas zadrla: "SOVRAŽIM TE LOUIS WILLIAM TOMLINSON!" In vsi so obstali kot kipi...
--------------------------------------------------------------
next?
25. junij 2013
+itak
++neext!((:
25. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext+nova bralka
25. junij 2013
u126192
u126192
Neeeext pliss
25. junij 2013
Next
26. junij 2013
u101445
u101445
next
27. junij 2013
u90554
u90554
nnneeeeeexxxxxxxxxttttttttttt + nova brauka
27. junij 2013

●•●Eleanor●•●
Vsi so obstali kot kipi, jaz in Grace pa sva brez besed odšli iz dnevne sobe. "El, zakaj jih pravzaprav tako sovražiš?" "Grace, življenje so mi uničili. Potrebuješ še kakšno razlago?" "Ja, na kakšen način so ti uničili življenje?" Grace sem pogledala s smrtonosnim pogledom. "Okej,okej, samo vprašala sem." Grace je zadnje čase čudna. Skoraj nič ne govori, in ko še spregovori, ima to opraviti z 1D. V sobi sem se vsedla na tla, Grace pa na mojo posteljo. Moja soba:

"Grace. Povej." "Kaj naj povem?" "Nekaj mi prikrivaš." "Kaj? Jaz? Tebi? Ne, nikoli." "Grace. Sem tvoja BFF in obljubim ti da se ne bom razjezila. Prisežem." "Res ne?" "Prisežem." "Okej...El...na smrt sem zatreskana v tvojega brata!" "Kaj? V Louisa?" Samo prikimala je in se nasmehnila. "Oh Grace...to je sicer super...ampak..on je moj brat...in povrhu še sovražnik!" sem rekla. "Oh El, vem! Ampak, če bi mi vsaj povedala, zakaj se ti je tako zameril.." "Pozabi..ni važno. Res ne..." "Prav..ne bom več silila vate. El?" "Ja?" "Mi narediš uslugo?" "Ja, reci." "Bi šla z mano dol k njim, da bi počeli kaj skupaj. Prosim. Samo danes?" je rekla in naredila puppy face. "Grace, preveč me prosiš." "Oh El. Prosim, prosim proooosim!" Zavila sem z očmi. Moja najboljša prijateljica je. "Samo danes." "AAAA!!! OMG Eleanor!! Hvalaa!!" je zavriskala in objela, pri tem pa skoraj zadušila. Grace je kar skakala po stopnicah dol v dnevno, jaz pa sem se vlekla kot megla. "El, a ti bo še danes uspelo prilesti do vznožja Mount Everesta?" se je zadrla Grace na koncu stopinc. "Ti bom že dala Mount Everest." sem si rekla sama pri sebi in stekla dol. V dnevni so fantje gledali nek film in se basali s hrano. "Khm khm." se je odkašljala Grace. Vsi so se takoj obrnili k njej. "Fantje..bi lahko kaj delali skupaj z vami?" "Zaradi mene lahko, ampak nevem, če bo El za to." je rekel Louis. "Seveda bo za to." je rekla Grace in me pogledala. "Prekleti hudič, zabij se v steno, da ti odpadejo vsi zobje in potem ne boš mogel govoriti. Aja, pa saj tudi sicer ne boš mogel, ker te bom sama razbila.."- to sem si momljala sama pri sebi.(Vedno ko sem jezna momljam.) Grace me je ruknila s komolcem "El, zapri že to tvojo gofljo." Fantje so se začeli krohotat ko so jo slišali, meni pa se ni zdelo niti najmanj smešno...

----------------------------------------------------------

neext?
28. junij 2013
+itaaaaaaak
++neeext!((:
28. junij 2013
u90554
u90554
Nnnnneeeexxxxtttttt
28. junij 2013
u87504
u87504