Forum
Hoiila! Kako ste? No danes sem se odločila da bom začela pisati zgodbico. In sicer kot ste že videli je naslov Alya&Melany 4ever. Ne bom zavlečevala in bom kar predstavila glavne osebe:

Alya (jaz); 18 let; vzdevek: Alych
Melany (moja bff); 18 let; vzdevek: Mel
Tom (moj fant); 19 let; vzdevek: Tomy
Max (fant od Mel); 19 let; vzdevek: Max

(Fotke pridejo kasnej)

part. 1!
Drin, drin, drin... Me je zjutrej zbudila budilka na telefonu. Ura je bila že 7:30 in začello se mi je muditi v šolo. Zato sem se hitro oblekla, naličila, počesala, obula ter hitro stekla po ulici do šole. Ko sem bila pred vrati šole je bila ura že 7:45 in ko sem videla da je ura komaj toliko sem si oddahnila in počasi odšla v garderobo. Tam me je čakala moja najboljša prijateljica Melany, ki smo jo klicali Mel. Jaz sem se preobula v šolske copate in skupaj sva odšli v razderd. Danes smo imeli prvo uro na urniku zgodovino kar mi niti najmanj ni bilo všeč. Saj sam predmet po sebi je kar vredu ampak ko le nebi imeli takšne učiteljice. No ura je bila že 7:55 in ravni takrat me je pritisnilo na WC zato sem Mel vprašala če gre zraven mene. In privolila je hitro sva odšli na WC. In srečo sva imeli da je profesorica zamudila 5 min ker drugače bi se že značle pri ravnatelju. Ko pa sva prišli nazaj v učilnico sva sedli vsaka na svoj stol in se začeli pogovarjeti. Jaz pa sem se spomnila da še nimam pripravljenih zvezkov zato sem hitro dala zvezke na mizo. Ko pa sem zvezke dvignila iz torbe je iz enega zvezka padel listič na katerem je pisalo...

TE ZANIMA KAJ JE PISALO NA LISTIČU? NO POTEM RABIM VSAJ 3 KOMENTARJE DA BOM NEXTALA.

Ali naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2011
Fotkice;
Alych:

Mel:

Tomy:

Max:

23. julij 2011
u33512
u33512
n
ne
nex
next
nex
ne
n
23. julij 2011
next next next next next next
23. julij 2011
part. 2
Pobrala sem listič saj mi je padel na tla... Seveda sem ga takoj odprla in pričela brati. Pisalo je:
HEY! ŽE DOLGO SEM VATE UPAM, DA SI TUDI TI VAME. ČE SI PRIDI DANES MED GLAVNIM ODMOROM NA ŠOLSKO IGRIŠČE.
Neznani...
Začela sem se ozirati po razredu. In videla, da se mi je Tomy začel nasmihati. Kar mi je bilo zelo všeč kajti že od kar ga poznam sem zaljubljena vanj. Huh.. Kaj če mi je pisemce napisal on? Kaj če je res vame? Takšna vprašanja so mi v trenutku začela "broditi" po glavi. Kar naenkrat pa so se vrata učilnice začela odpirati zato smo morali vsi ustati. Učiteljica se je končno "priguncala" v razred in nas pozdravila. Danes je bila neverjetno dobre volje. Vsi smo vedeli zakaj.. Ker bo pač spraševala. To ni bilo niti enemu v razredu všeč zato smo se vsi začeli zgražati. Ampak na srečo mene ni vprašala in, ko je bilo konec ure sem si kar malce odahnila. Huh.. Končno je bilo konec prve ure. Še ena ura in potem glavni odmor med katerim moram iti na igrišče. Druga ura je bila prav zabavna saj smo imeli Umetnost. In pri umetnosti smo ravno danes nekaj oblikovali iz gline zato smo se lahko pogovarjali. Če pa se pri uri lahko pogovarjaš je seveda ura zabavna in hitro mine. Ko je bilo konec ure sem odhitela v jedilnico po malico. Hvala bogu da še ni bilo takšne vrste in sta predmanu stala le dva "fazana" kot smo pravili učencem iz prvih letnikov. Hitro sem vzela malico in si jo spravila v torbo. Nato pa sem kar v copatih stekla na igrišče tam me je čakal...

TE ZANIMA KDO ME JE ČAKAL NA IGRIŠČU? TE ZANIMA ALI SEM BILA MORDA RAZOČARANA NAD "ODKRITJEM"? VSE TO IN ŠE VEČ BOŠ IZVEDEL V NASLEDNJEM DELU ZA NEXTANJE PA POTREBUJEM VSAJ DVA KOMENTARJA.
23. julij 2011
u53983
u53983
Next.. ful mi je ušeč zgodba.
23. julij 2011
u2847
u2847
Neext full mi je ušeč
23. julij 2011
part. 3
Ko sem stopila skozi vrata sem še enkrat prebrala sporočilce in se uzrla po igrišču tam je bilo polno otrok. Nek fant pa mi je čisto iz drugega konca igrišča mahal. Takoj sem
ga opazila in stekla do njega. Videla sem, da je le bil ta, ki sem si ga tako močno želela. Bil je Tomy. Bila sem vznemirjena in po telesu so me obletavali mravljinci. Tom mi je rekel naj dedem polek njega na klopco. Nekaj časa sva bila čisto tiho nato pa sva se začela pogovarjati. Pogovor:
(J=jaz
T=Tom)

T: Kako si?
J: Vredu in ti?
T: Gre gre. (je rekel in se mi nasmehnil)
J: Kako to da sem ti ušeč?
T: Ne vem pač si lepa.
J: Tudi ti si meni zelo všeč. No pravzaprav sem noro zaljubljena vate.
T: Res? (je z začudenim pogledom vprašal)
J: Ja.. (sem mu odgovorila in rahlo zardela)

Tako sva se še pogovarjala kar nekaj časa kajti glavni odmor je bil dolg 1 uro zato se nama ni modilo. Ko pa je bilo 10 min pred pričetkom tretje ure je nagnil obraz k mojem in..

TE ZANIMA ALI ME JE POLJUBIL? ALI PA MI JE SAMO NEKAJ ZAŠEPETAL? TO BOŠ IZVEDEL V NASLEDNJEM DELU. ZA NEXTANJE PA RABIM VSAJ DVA KOMENTA...
23. julij 2011
u2847
u2847
Neeext
23. julij 2011
u53983
u53983
NexT..
23. julij 2011
part. 4
Nagnil se je k mojemu obrazu in me poljubil. Bila sem presrečna. Za trenutek je oddaljil obraz a jaz sem ga prijela okoli vratu in ga ponovno poljubila. Tako sva se poljubljala še kašno minuto potem pa z roko v roki odšla v učilnico. Ko sva prišla je bila ura 5 min do začetka tretje ure zato me je Mel potegnila v kot in me vprašala kaj se dogaja. Seveda sem ji vse razložila. Ona pa mi je rekla, da je tudi ona med odmorom spoznala nekega fanta ime mu je bilo Max. Jaz sem bila vesela zanjo ona pa zame. Pogovarjali sva se dokler ni v razred stopil profesor. Bil je zelo slabe volje. Zato smo bili vsi tiho, ker si nismo upali ničesar reči. Povedal nam je, kaj se je zgodilo. Tako da smo vsi vedeli zakaj je slabe volje. Rekel je da je ravnatelj hudo zbolel za gripo. Vsem nam je bilo zelo žal saj smo vsi imeli radi tega ravnatelja. Bil je ravno srednijh let in zelo zabaven včasih pa tudi zelo strog. Tako je pouk tekel dalje vse do konca. Med vsakim odmorom me je Tom poljubil in vsi so nama zavidali. Še posebaj pa moja ne tako dobra pirateljica Ashley. Na vse pretege se je trudila da nebi bila videti ljubosumna ampak ji žal nekako ni uspevalo. Zato me je pri kosilu...

ŽELIŠ IZVEDETI KAJ SE JE ZGODILO PRI KOSILU? POTEM PA KOMENTIRAJ, KER POTREBUJEM VSAJ 2 KOMENTA ZA NEXTANJE.
23. julij 2011
u2847
u2847
Neext
23. julij 2011
u53983
u53983
..NEXT
23. julij 2011
u32669
u32669
neeeeextttt
23. julij 2011
Ashley:

Ravnatelj:

24. julij 2011
u33512
u33512
neeeeeeeeeeeeeeeext
24. julij 2011
u32669
u32669
next!
24. julij 2011
part. 5
Zato me je Ashley od ljubosumja pri kosilu spotaknila. Vsi v jedilnici so me gledali meni pa je bilo zelo nerdono. K meni pa sta priletela Mel in Tom. Oba dva sta mi pomagala vstati. Medtem pa je Ashley že začela bežati a Tom je stekel za njo in jo seveda ujel. Držal jo je dokler nisem prišla jaz zraven. Vprašala sem jo:
(J=jaz
A=Ashley)

J=Kaj ti je, da me spotikaš in to z pladnjem v roki?
A=Nič.
J=Kako nič, če si me spodbila?
A=Oh a res sem te spodbila? Nisem vedela. (Se je delala neumno)
J= Kaj se delaš neumno? Aha že vem zakaj si takšna...
A=Ja no pa povej... Čakam..
J=Ljubosumna si na naju z Tomom ker sva pač par in se imava rada. Ti pa si pravtako vanj ampak on pač ni vate.
A=To pa že ni res. (Je rekla Ashley)
J=Poglej resnično se mi ne ljubi kregati z tobo. Ampak če mi še enkrat kaj takega narediš bom šla povedati...

TE ZANIMA KOMU BOM ŠLA POVEDAT IN KAJ SE BO ZGODILO ČE BOM ŠLA POVEDATI? ČE ŽELIŠ IZVEDETI KOMENTIRAJ SAJ RAVIM DVA KOMNTE ZA NEXTANJE.
24. julij 2011
u2847
u2847
Neeext
Neeext
26. julij 2011
u53983
u53983
nextNextNEXTnext..
26. julij 2011
nextam mal kasnej
26. julij 2011
u51821
u51821
next!
26. julij 2011
u52553
u52553
next
27. julij 2011
u2847
u2847
next
27. julij 2011
part. 6
J=Te bom šla enostavno povedati ravnatelju.
A=Ti kar. Kaj mi pa lahko naredi nek starec? (je rekla Ashley ni pa videla da nas je stari ravnatelj prišel obiskat kljub bolezni)
J=Ashley kaj če bi se ti malce obrnila in pogledala kdo stoji za tabo preden kaj rečeš?
A=Joj gospod ravnatelj nisem vas videla se opravičujem nisem mislila tako.
R=Ashley nič se mi ne opravičuj. Srečo imaš da sem vas prišel kljub bolezni samo malce pogledati, ker če nebi bil bolan bi bila že zdavnaj v moji pisarni.
A=Gospod ravnatelj oprostite. Res nisem hotela.
R=Sem ti povedatl. Alya ti pa kar pridi povedat če se bo še kdaj kaj tekšnega zgodilo.
J=Prav gospod ravnatelj in nasvidenje. (ravnatelj je odšel)
A=To si 100% ti naštimala da bo prišel v šolo. In mene ima na piki ti si mu pa kot njegov otrok.
J=Če bi se pa ti lepše in bolj vljudno obnašala bi bil tudi do tebe takšen kot je do mene.
T=Pojdiva, ker se mi je resnično ne ljubi več gledati.

In tako smo odšli Tom, Max (ki je ravno prišel), Mel in jaz. Dogovorili smo se da se dobimo popoldne ob 17:00 v skate parku. In tako smo šli domov mene je Tom pospremil do hiše saj sva živela v isti ulici. Pred hišo pa me je poljubil in mi rekel "Se vidiva kasneje ljubezen moja." To mi je dobesedno pognalo kri po žilah. Hitro je bila ura 16:00 tako da sem se morala iti stuširati in uredit. Ko je bila ura 16:50 je pozvonilo. Bila sem začudena saj nismo nikogar pričakovali. Hitro sem stekla po stopnicah navzdol in odprla. Bil je...

TE ZANIMA KDO JE BIL? NO ZA NEXTANJE RABIM VSAJ 3 KOMENTARJE.
27. julij 2011
u2847
u2847
Neeext
27. julij 2011
u53184
u53184
neeeext
28. julij 2011
part. 7

Pred vrati je stal Tom. Bila sem še bolj začudena. Vprašala sem ga:

(T=Tom
J=Jaz)

J=Kaj pa ti tukaj?
T=Prišel sem po tebe..
J=Res?
T=Ja, kaj nisi vesela?
J=Seveda sem. No moja mama in oči sta doma te lahko predstavim?
T=Hmm... No prav.. Saj ne bodo jezni kajne?
J=Seveda ne. Mami sem že tako povedala da imam fanta in je rakla vredu. Oči se pa itaq ne sekira. Tko da...
T=No pa pojdiva.
J=No mami to je tist fant u katerem sem ti govorila.
M=No končno da si ga predstavila. (je bila vsesla mami in mu podala roko)
T=Pozdravljena gospa Thompson.
M=Kar Lily mi reci.
T=Vredu. (je rekel in se nasmehnil.
J=Mami, kje je oči?
M=Ravnokar se je nekam odpeljal. Tako da ga ni doma.
J=No žal ga ne bova mogla čakati ker smo zmanjeni da gremo v skate park.
M=Saj ni problema.
T=Nasvidenje Lily...
J=Čauu mami.. Se vidimo kasnej...

Tako smo se poslovili in midva sva odšla po ulici do skate parka. Medtem pa sva se pogovarjala...

TE ZANIMA KAJ SVA SE POGOVARJALA? IN KAJ SVA ZAGLEDALA V SKATE PARKU? VSE TO IN ŠE VEČ BOŠ IZVEDEL/A V NASLEDNJEM DELU. ZA NEXTANJE PA RABIM VSAJ DVA COMANTA.
06. avgust 2011
fotkice:
mami;
[img]http://image.24ur.com/media/images/600xX/Jun2009/60308043.jpg[/img]

Moja mami zgleda zelo dobro za svoja leta.. in nekateri neju sprašujejo če sva sestri...
06. avgust 2011
u51714
u51714
next
06. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg