Forum
Pozdravljeni vsi skupaj. To je moja prva zgodba na igre123. Nastala je z idejo ღKιη∂яy'ѕ ℊιяℓ☯.
V zgodbi bo tudi ena slavna oseba, le da bo imela drugačno ime, kot v resnici. Kdor prvi ugane, za koga gre, dobi posvečen del. Upam, da boste uživali v branju.

PROLOG
Ne. Nemogoče.
Nemogoče, da me je izbral.
Nihče me ne izbere.
Verjetno bi morala vriskati od veselja, a ne morem.
Čeprav sta minili že 2 leti od njegove smrti, ga ne morem pozabiti.
u218854
Next+prva bralka
11. december 2016
Hvala ti
11. december 2016
u218695
u218695
Next
11. december 2016
Hvala obema... Mnenja? Kdo ve, kaj se je zgodilo?
11. december 2016
Neeeeeext Prolog je res zlo zanimiv. Zdi se mi da bo res dobra zgodba. Nimam pojma kaj se je zgodil. Next.
11. december 2016
Hvala. Mislim, da nihče ne pričakuje takšnega nadaljevanja, kot ga imam pripravljenega
11. december 2016
u210820
u210820
Next
11. december 2016
Še eden Next, pa objavim nadaljevanje
11. december 2016
Next nujno in saj bi ti napisala cel spisek slavnostnih oseb pa vem da ne bom zadela
11. december 2016
Hihihi kdo ve
11. december 2016
u210820
u210820
a zame se tudi velja
11. december 2016
Am... nisem prepričana... ti že veš, kdo bo
11. december 2016
Prvi del. Posvečen je ღKιη∂яy'ѕ ℊιяℓ☯, brez katere zgodbe nebi bilo.

1.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1875

Moje ime je Jenna King in sem stara 18 let. Sem hčerka lorda Adama Kinga in lady Katleen King. Imam štiri starejše brate, ki so že poročeni in živijo na drugih dvorcih. Sama živim skupaj s starši in 15 letnim bratom po imenu Joe na dvoru, skupaj s kuharjem in ostalim osebjem. Joe je moj edini in najboljši prijatelj, edini me razume. Sem sicer godna za ženitev in prišlo je že veliko snubcev, a sem vse odvrnila bodisi z nevljudnim obnašanjem bodisi z blatom, s katerim sem se pred obiskom namazala, da bi bežali stran od mene. Vem, da bi si morala najti ženina, a tega preprosto ne morem. Ne morem zaradi dogodka, ki se je zgodil natanko pred dvema letoma.
Torej nekdo je umrl samo.ni res umrl in potem bo.prisel in bo ona jezna in ne vem se kaj vse Next čim prej
11. december 2016
Bomo še videli. Možno je pa hvala ti za Next
11. december 2016
Neeeext
11. december 2016
Hahaha ian somerhalder
Next
11. december 2016
u210820
u210820
Next
11. december 2016
u218854
u218854
Next
11. december 2016
u210820
u210820
aja-hvala za posvečen Next
11. december 2016
Next
11. december 2016
UAU NAJBOLJŠA SI...
11. december 2016
Next,negdo je umrel?
11. december 2016
Najlepša hvala vsem za Nexte.
KatSomerhalder, ni Ian
Ni zakaj, ღKιη∂яy'ѕ ℊιяℓ☯
Hvala, *●♫☯ᗰᑌᔕIᑕ☯♪●*
Ƒαмιℓу, res je, nekdo je umrl
11. december 2016

2.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLASHBACK-1873

Sedela sva na travniku in se smejala. Nihče razen mojega 13 letnega brata Joe-ja ni vedel, da se dobivava, saj mi starši zagotovo nebi dovolili, da se poročim z Alanom. Čeprav živiva v isti vasi, so pri Alanu doma revni, naša družina pa si lasti veliko posestvo z dvorcem, smo precej bogati. Oče zagotovo nebi prenesel, da se njegova edina hčerka poroči z »manjvrednežem«. Čez dve leti bodo začenjali prihajati snubci in morda mi bo kakšen všeč, jaz pa njemu in me bo izbral. Tedaj bom lahko srečna, da bom našla ženina, ki mi bo vsaj malo všeč. Sicer ljubim Alana, a bova kmalu morala iti po ločenih poteh.
»Jen,« me je poklical. Takoj sem se zbudila iz sanjarij.
»Kaj je, Al,« sem ga vprašala.
Vzravnal se je, me pogledal v oči in mi rekel: »Ljubim te, Jenna«. To mi je pogrelo srce.
»Tudi jaz tebe, Alan,« sem priznala. Nekaj časa sva zrla drug v drugega in pozabila, da obstaja še kaj razen naju. Potem pa je smeje vstal in s tem pokvaril trenutek.
»Ti loviš,« je zaklical in že se je pognal na drugo stran jase.
Nekaj časa sem ga skušala ujeti, on pa se je zadenjsko umikal. Zaprla sem oči in zaslišala, da je tekel-verjetno si je želel pridobiti prednost. Nasmehnila sem se.
Potem pa sem naenkrat zaslišala njegov krik. V trenutku sem se obrnila in videla, kako je padel v živo blato in se začel ugrezati. Bilo je globoko vsaj 10 metrov.
»Alan!!!!!« sem zakričala, a je bilo prepozno. Ni ga bilo več. V srcu sem začutila ostro bolečino.
11. december 2016
Next
11. december 2016
Mnenja?
11. december 2016
ne no umrel je ne no!Next
11. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg