Forum
heloww beybe!
ta zgodbica je za mojo BFF ωση∂єяƒυℓℓ.«Э . no pa začnem.
heii. ime mi je Mia Isabella Owen. ja no.... to sem jaz

no in mam best frendico Elizabeth. ona je full beaudiful. je najpopularnejša na šoli.

no obe hodiva na srednjo šolo. za smer ples. ampak je ubistvu čisto navadna srednja šola. no tistega dne mi je budilka zazvonila ob 6.00. fakk no! pa kwa je tej budilki!
skobacala sem se iz postelje. šla sem v kopalnico in se oblekla.

ura je bla že sedem zato sem stekla na avtobusno postajo kjer me je čakala Elizabeth. Ona je bla oblečena tko

j: heii. kko smo kej dons
E: pa sej ti me zafrkavaš ane?
J: haha. vse najboljše pikica!

no in sva šle na avtobus. po dolgi vožnji smo prispeli do šole. in tam......
next?

boš brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2012
u44221
u44221
neext
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
Nneexxtt
31. oktober 2012
next
01. november 2012
nextam mal bl potem
01. november 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. november 2012
in je bila skupina 1Direction. Elizabeth je začela kričati, ko je želela steči k njim sem jo zaustavila. pogledala me je tako zelo čudno
E: kaj p je? spusti me!
j: ne! počakaj da se usi speljejo stran.
E: ok noo.
in sva čakali. gneča punc se je končno sprostila vendar takrat je zazvonilo. o nee! je bila užaljena Elizabeth. šle sva v razred in se usedli za mizo. in takrat so v razred vstopili oni. 1Direction. skupaj z Elizabeth sva jih pogledali. ELizabeth je očarano pogledala Zyna. in takrat je Zyn pogledal Elizabeth in ji pomahal.
pouk je mineval zelo hitro. na koncu pouka je Zyn pristopil k Elizabeth
Z: hej! A ti si elizabeth?
E: ja. Zakaj?
z: slišal sem da si najpopularnejša na šoli.
E: ja no...
Z: in ti si full beautifull.
E: no in kaj vi delaste tukej u Parizu?
Z: ja tukej mamo zdej eno snemanje pa smo za tri dni u šoli tukej
E: aja kull
Z: in pol gremo u London kjer bomo meli koncert
E: aja fajn. no medve nimava kart...
Z: mi mamo dve preveč. evo ti jih dam
E:tenx!
Z: in kdo je ta tvoja prijateljica?
E: to je Mia Isabella.
J: heii!
Z: hei. veš da te Harry gleda že ves čas. Ušeč si mu

no in tako so minili dnevi. in čas je biu da greva u London. Elizabeth in Zyn sta bila že skoraj par midva s Herry-jem pa najbolojša prijatla.
next?
02. november 2012
u44221
u44221
neeeeexxxxxxt
02. november 2012
neeeeext
02. november 2012
in končno smo u soboto ob 5.15 stal na letališču. jaz, Elizabeth in skupina 1D.
ko smo šli na zasebno letalo
.........................................................................................................
H: ej, s kom sediš?
j: z nobeni. zakaj?
H: a boš z mano?
j:ja ok. bo Elizabeth z Zaynom.
in smo ''odfrčali'' v LONDON na KONCERTod 1D!!!!!
midva z harry-jem sva se pogovarjala o koncertu in teh stvareh. Elizabeth in Zayn pa sta se držala za roke in se gledala iz oči v oči. in končno je Zayn zbral pogum in dal popoun kiss Elizabeth.

Elizabeth je bila vsa očarana. mene je Harry prijel za roke in mi rekel: sestavu sem pesem zate. nej ti jo zaigram. in je začeu. bla je the moust beautifull song on the world

ko je nehal me je pogledal v oči in mi pritisnu en kiss na ustnice. objela sem ga in mu vrnila kiss. bila sem čisto začarana. dala sem si v ušesa slušalke in začela poslušat musko.

nisem vedla kaj nej poslušam zato sem izbrala najbolj ljubezensko pesem kadarkoli

in ko se je pesem končala smo pristali. 1D so morali oditi na vaje in bodo tam cel dan. nama so dali kartico od hotelske sobe. šle smo v sobo da damo kovčke v sobe in se malo odpočijemo. kmalu je bila že ura 22.30. in 1D so prišli v hotel. vsi smo šli spat. zjutraj so 1D spet morali na vaje kjer bodo do nastopa ki je ob 21.00.
me smo si šle pripravit obleke za na nastop. ugotovile smo da nimamo nič za obleči. zato smo šle v shpping!!!!
kupile smo si:

zame:

za elizabeth:

no in ko smo se oblekle in uštimale smo sedle v taxi in se odpeljale na koncert. bil je zakon. oni so rock out do konca!
ko smo se naslednje jutro zbudile je zunaj snežiloo!!!

z elizabeth smo šle po kavo. 1D pa so itaq mogli iti k predsedniku da se jim zahvali. ko smo bile pred vrati hotela mi je zazvonil telefon. oglasila sem se in slišala harry-jev glas: v sobi imaš presenečenje. tudi za elizabeth je. tvoje je na postelji od elizabeth je pa v kopalnici. zate je od mene, zanjo pa od zayna.
ko sva prišle v sobo sem na moji postelji zagledala

yoooooo. so cute<3
elizabeth je stekla v kopalnico in zagledala......
next???
12. november 2012
u44221
u44221
nextttt....a vešš ti tooo daa si ti sam mojaaa piikiicaa?? <3 <3
12. november 2012
ja weeem. sei zato pa pišeeem!!!
ej zgini mi na mail k ti bom čez 5min ene slike poslala<3
12. november 2012
next
12. november 2012
oki nextam za mojo pikico<3
elizabeth je šla v kopalnico in zagledala nekakšen paket. šla je bližje in ga odprla. najprej je videla eno sporočilo:

potem je zagledala škatlico. vzela jo je v roke in videla obesek

že skoraj vsa v solzah je vzela še eno pismo v paketu

poleg je bil priložen še en papirček. na tem je pisalo:
najdražja Elizabeth!
slišal sem da si že dopolnila osemnajst let. vem da se ne poznava dolgo. ampak v meni čustva kar vrejo. neznam povedati tega naglas, zato ti pišem
Elizabeth, ljubim te bolj kot karkoli v življenju. zate bi prestregel kroglo ki bi letela iz pištole. nikoli ti nebi strl srca. LJUBIM TE!
zato te sprašujem, draga Elizabeth
BI SE POROČILA Z MANO? <3
Zayn

Elizabeth je planila v jok in iz paketa vzela zadnji majhen paketek ter ga odprla. in v njem je bil:

v kopalnico j eprišel Zayn in zapel:

in Elizabeth je rekla......
next????
22. november 2012
next
22. november 2012
u44221
u44221
neexttt <3
22. november 2012
u127127
u127127
nov profil... dodajte. (jaz sem bla midnight)
24. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg