Forum
u156327
u156327
"Elizabeth,poglej sem!Elizabeth je res,da za počitnice na Havaje?Je res,da imaš novega fanta?"taka in drugačna vprašanja so postavljali novinarji,ko so me zagledali,ko sem hodila do studija.Mislim kdo pa so,da lahko vdirajo v zasebna življenja in si izmišljujejo stvari,katere nisi niti najmanj resnične.No tako poteka skoraj vsak dan mojega življenja.Kakorkoli jaz sem Elizabeth Greace Greene.Prijatelji me kličejo Liz ali pa me pokličejo po drugem imenu.Stara sem 19 in živim v Londonu.V London sem se preselila pred dvema letoma iz Kanade.Sem pevka in igralka.Moj menedžer(ne vem če je prov napisan)je Simon Cowell.Moj najboljši prijatelj in bratranec pa je Justin Bieber.Z Justinom sem posnela že kar nekaj duetov.No pa sem končala s predstavo same sebe.Zdaj pa moram iti na sestanek za sm že pozabla za kaj se gre sestanek.Pa sem že pred Simonovo pisarno,ko sem stopila v pisarno sem zagledala...

1.Koga je zagledala?
2.O čem se bo šel sestanek?

Ali boste brali naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2014
u156327
u156327
se opravičujem za napake
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. januar 2014
Next
23. januar 2014
next
24. januar 2014
next
30. januar 2014
u156327
u156327
Pa še slikco k sm vidla,da ni prjel
http://images6.fanpop.com/image/photos/32500000/Elizabeth-Gillies-elizabeth-gillies-32560618-1024-768.png
nextala bom ob nekje osmih,devetih.
05. februar 2014
next
05. februar 2014
u156327
u156327
ok jst bom jutr napisala next k sm ga celga napisala pol se mi je pa zbrisu tko da počakta do jutr prosim!
Se čist zares opravičujem
05. februar 2014
u160776
u160776
Next ful je fajn
<3:-)
05. februar 2014
u156327
u156327
Se opravičujem ker ni blo nexta sam sm dobila omejiotev pol ure na dan
bom probala napisat kukr hitr bo šlo
11. februar 2014
u156327
u156327
LIZ(Elizabeth)
V pisarni sem zagledala Justina in Simona.Takoj sem stekla k Jusu v objem,nato pa sem se usedla na kavč,(zakaj?zato,ker ima Simon pomoje najdaljše govore na svetu)ter ga začela poslušat(kokr tok)."No Liz čez en mesec greš na svetovno turnejo,ki bo trajala 9-mesecev s tabo bo šel Justin in fantje iz One Direction."Čaki kaj je zdej reku?"Reku je da bojo šli z nama na turnejo One Direction"je odgovoril Jus"Kdo je pa tebe kej vprašu?"mu zabrusim nazaj"Ti prejle"mi že spet odgovori.In počas je blo sestanka konec.

ZAYN
Ura je bila 14.15 in hiteli smo na sestanek na katerega smo zamujali.(Vsi so me spet krivila za zamudo)Končno smo prišli do Simona."Pozdravljeni fantje,že spet zamujate,sej ni važno,no kakorkoli šli boste na svetovno turnejo za 9-mesecev z Justinom Bieberjem in Elizabeth oz. Liz Greene."je povedal."Čakejte jst sploh ne vem kdo je ta Liz?"je vzkliknil Harry.Ubistvu tudi sam nisem vedel kdo je to."Liz je ene od mojih varovank in ena najslavnejših igralk in pevk."Je razložil Simon.Pokazal je še njene slike,oh my mirror kako je lepa.Že nekaj časa sem jo gledal nakar me je nekaj ali nekdo udaril po licu."Pa dobr no lohk bi me poklical ne pa užgal!"sem zaklical."A mislš da te nismo klical,stari kličemo te že pol ure pa še zmer buliš v Lizino sliko Kaj ne mi rečt,da si se zaljubu v Liz?"Je rekel Louis.O bog mislm da sm se res zaljubu v njo,pa saj je bila samo slika.Ostal sem samo tiho.Kmalu je bilo konec sestanka in odšli smo na kosila,seveda na Niallovo željo v Nadnos.
06. marec 2014
u156327
u156327
Žal mi je za kratek next samo morm nekje dobit ideje,ker mam čist prazno glavo.
A bi lahko prosim odgovarjal na vprašanja(sej vas ne silim)pa odgovoril proooosssiimmmm
Se vam opravičujem za to bedo k sm jo napisala.

I.Zakaj je Liz vzkliknila,ko je slišala ime One Direction?
II.Se je Zayn res zaljubu vanjo?
III.Kaj spremenim,mnenje,kritika?
IV.Next?
06. marec 2014
next
07. marec 2014
u165577
u165577
I.Zakaj je Liz vzkliknila,ko je slišala ime One Direction?oboževalka?
II.Se je Zayn res zaljubu vanjo?jaa
III.Kaj spremenim,mnenje,kritika?lahka mal daljše next pišeš??
IV.Next? jaaaaaa
07. marec 2014
u160776
u160776
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
08. marec 2014
neeeext
I. Ker je oboževalka al pa jih nemara
II. jaa
III. Ful dobr
IV. neeextt
15. marec 2014
Next
16. marec 2014
u156327
u156327
LIZ
Odšla sem domov,ampak še zdej ne morem verjeti,da grem na tunejo z Justinom in One Direction.Joooooooooooj,že zdele vidm da bo to čista groza.Ko sem ravno ležala na kavču sem zaslišala moj telefon kako zvoni. Pogledala sem kdo me kliče je in bila Ariana.Hitro sem se javila.

Pogovor,>A-Ariana,L-Jst Liz<
A:Hejjjjjj!
L:Heeeeeejjjjj! Kako si?
Aa gre ti?
L:Za zdele dobr,no zakaj pa kličeš?
A:A ne smem poklicat svoje najboljše prijateljice?Drgač pa sm te hotla vprašat če greš v šoping?
L:Ja itak me lohka pokličeš. Drgač pa lohka greve v šoping,kdaj pa?
A:Ja zdele ane?
L:Ja takoj pridem,se dobiva pred vhodom prov?
A:Ja okej bye bye!
Lye,se vidve!
Aja mogoče sm pozabla povedat da mam še eno najboljšo prijateljico Ariano Grande!
To je ona:

Odpeljala sem se do na kupovalne centra,z mojim avtom.
Moj avto:

V šopingu sva si kuple veliko,veliko oblek in čevljev.Na koncu pa sve šle še na milkshape.

Moja oblačila in čevlji:

Arianine obleke in čevlji:

Milkshape:

22. marec 2014
Next
23. marec 2014
u168201
u168201
Nextttt Koncno tudi od Justina m
23. marec 2014
u156327
u156327
Ja od Justina je bl mal ff-jev
23. marec 2014
u156327
u156327
ZAYN
Kmalu odšli smo iz Nadnosa ter odšli domov.Celo pot sem razmišljav o Liz. Kakšna je po osebnosti ali je prijazna in take stvari.Jooooj odkar sem videl njeno sliko mi samo ona hodi po glavi.Vsaj upam,da me bo sprejela vsaj za prijatelja če ne za kaj več,ko jo spoznam.Ko smo prišli domov je bila prva stvar,ki sem jo naredil,šel na računalnik in na twitter,facebook,ask in take stari in ji poslal prošnje za prijateljstvo.Nato pa sem šel dol k fantom.Pred vrati v dnevno sem slišal delček pogovora med Harryjem,Louisom in Niallom.Predvideval sem ker glas ima kateri.
Pogovor,>H-Harry,L-Louis,N-Niall<
H: Ej a vidva sta vidla njeno sliko?
L: Hazza vsi smo jo videli,a si ti še na tem svetu?
N: Ja ma res a je vse v redu s tabo?
H: Ja vse je v redu samo tok je bla lepa.
L: Zakaj se mi zdi,da se je nas Hazza zaljubu?

Sredi pogovora se jim je pridružil še Liam.
>LI-Liam<

LI: Kdo se je zaljubu?
N: Zdi se da Harry.
LI: Resno Hazza se je zaljubu to je pa prvič.
H: Ni prvič in nisem zaljubljen.
L: Kako to da ni prvič?
H: Sej sem že bil zaljubljen v eno.
N: A res wow!
H: Ja no v Liz nisem zaljubljen,samo malo všeč mi je.
Ko sem to slišal sem takoj zletel v svojo sobo in se jezno vrgel na posteljo. Ne morem verjet,da je Harryju všeč Liz.Joooooooooj prov občutek mam, da to ne bo dobro.Že vem kaj se bo zgodilo katastrofa.
23. marec 2014
u156327
u156327
JUSTIN
Okej res ne vem kaj je blo Liz na sestanku,da je bla tko zmedena.Men se zdi ,da bo prov zabavno bit na turneji z Liz in One Direction. Aja še nekaj je nevem kako lahko razpravljajo take laži o meni,da se drogiram in nevem kaj še?Od vsega je bilo samo res,da sva se s Seleno rašla pa še to sva spet skupaj.Sej veste kaj pravjo ljubezen premaga vse in nekako je to še res.No zdej pa morm it ker grem na zmenek s Seleno.

Selena:

Jaz in Selena skupaj:

23. marec 2014
u168201
u168201
Nextttttt
23. marec 2014
u160776
u160776
next
23. marec 2014
Next
23. marec 2014
u156327
u156327
ČEZ 1 MESEC
LIZ

Še en dan in grem na turnejo z Justinom in One Direction. No,da vam povem kaj se je dogajalo v tem mesecu,skratka dogajalo se ni nič posebnega,razen tega,da so mi ponudili vlogo za nek film ali oddajo no neki tazga,za to oddajo se je Simon zmenil ,da jo bomo začeli snemati od tretjega do četrtega meseca,ker bomo takrat spet v Evropi.No celine si sledijo tako (to si zdej zmišljujem) Amerika,Evropa,Azija,Avstralija in Japonska.Včeraj sem že vse spakirala in vse mi je uspelo zbasat v te tri kovčke:

Zdejle mi je začel zvoniti telefon oglasila sem se in izvedela,da je Justin.
Pogovor,>L-Jst,Liz,J-Justin<
J: Hi!
L: Hejjjj!What's up?
J: Hahahah kako si?
L: Dobr ti?
J: Gre a veš kaj sem razmišlu a bi lohk se ti pripeljala do mene z svojim,ker je moj avto na popravilu.hm a bi šlo?
L: Ja itak,ej a gre Selena z nami na letališče,že dolg je nism vidla,pa še eden mora avto nazaj pelat?
J: Ja Selena bo šla z nami na letališče.
L: OK bye bye
J: Bye
Po tem pogovoru sem šla spat.
Zjutraj sem se zbudila ob 06.30 in se spomnila,da gremo danes na turnejo,pa še po Justina moram.Hitro sem se uredila in se oblekla.
Moja oblačila:

Zdaj je bila ura 07.45.Naložila sem kovčke v avto ter se odpeljala do Justinove hiše.Pozdravila sva se in naložila še njegove kovčke v avto. Justin je vozil jaz pa Selena sva pa sedeli na zadnjih sedežih."Hej a se greš 21 vprašanj" me je vprašala Selena."Seveda" sem ji odgovorila.Začela je Selena.

S: Najljubša barva?
L: Črna,tvoja?
S: Vijolična. Am najljubša jed?
L: Hmmmm lazanja,tvoja?
S:Špageti bolognese.Najljubša žival?
L: Pes,tvoja?
S: Tudi.Aha,kaj je najhujša stvar,ki si jo naredila neki osebi?
L: Hmmmmmmm ta je težka,aha že vem Justina sem hotla zbudit pa se ni hotu,pol sm pa ga polila s cocacolo in medom.Pol sem mu pa še vrgla perje v glavo,da se mu je vse zalepl na glavo.
S: OMG!Resno?
L: Ja mogla bi ga vidt.
Jus: Vidve še vedn veste da sm jst tle odspredi?
S: Ja sej ni blo nč tazga.
Jus: A,da ne a ti ni povedala,da cel teden nism šel iz hiše ker si nism mogu meda in perja dat iz las.
S: Omg zdej bi te pa res mogla vidt.
L: No po zabmo na to pa se pejve naprej.Tvoja najhujša stvar,ki si jo naredila?
S: Jaaaa,nevem koga sm že porinla v blato.
Jus: Mislm,da sm bil jst ta nekdo.
S: Upppppssssiiii.
L: Joj Jus pomoje si ti najbolj nastradu od vseh nas.
S: To je pa res.Ok greve naprej,najljubši pevec ali pevka?
L: O to je pa lahko ti in Ariana.
Jus: Kal pa jst?
L: Ti rabš še ,mal vaje!
S: Uuuuu dobr te je zabila!
Jus: OK itak smo že tle tko ,da vn iz avta vidve.
Odšli smo vn iz avta,ko sem zagledala pomoje samga boga.

I.Koga je zagledala Liz?
II.A vam je sploh do branja?
III.Mnenje,spremembe,komentarji?
IV.Next?
23. marec 2014
u156327
u156327
Prosim odgovarjajte na vprašanja!
23. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg