Forum
Alison:

Komaj pridem iz šole že...."Alison v sobo in naredi domačo nalogo, ko končaš se pojdi učit, potem greva po nakupih" Mi je zabičala mama in že odhitela skozi vhodna vrata. Očeta kot po navadi ni bilo doma. Odvrgla sem torbo-niti približno nisem mislila delati domače naloge. "Hej Alison" Je rekel glas za mano. Nasmehnila sem se, pred mano je stal moj ljubeči brat. "Pokaži mi roke" Je rekel. No ja, včasih sem se rezala, no še vedno se. "Spet nove brazgotine!" Je jezno rekel.

No, naj se vam predstavim. Sem Alison Potter. Stara se 19 let. Imam mlajšega brata, pa čeprav se vedno vede, kot, da je starejši, ime mu je Ross. Potem sta tu še starša, ampak komaj ju kaj vidim, saj sta oba neka pomembneža, oče je podjetnik in ga tako ali tako ni nikoli doma, mama pa je odvetnica. Tudi iz mene bi nekoč rada naredila neko pomembnico, ampak če mene vprašaš je to brez veze. Igralstvo, to je moja strast, to počnem najraje na svetu in so tudi mojo največje sanje. No, sem tudi veliiiiika fenica 1d. Najrajši mam Louisa, no, mogoče tudi malo več........ Potem so tu še prijatelji, ki jih nimam. Imela sem dve najboljši prijateljici Kelly in Mio, ki pa ju nimam več. Dolga zgodba, mislila sem, da jima lahko zaupam, ampak sem se motila.
Jaz:

Mia:

Kelly:

Ross:

Odvlekla sem se v svojo sobo. Sedla sem pred pisalno mizo in vzela v roke svoj dnevnik. Edino stvar razen Rossa, ki sem ji lahko zaupala. Po licih so mi spolzele solze. Louis..........ko bi vsaj vedel...............
23. marec 2013
u103180
u103180
next
23. marec 2013
u125108
u125108
Neeeeeext!
23. marec 2013
neeeext
23. marec 2013
u55216
u55216
nexttttttt
23. marec 2013
u58662
u58662
Next!
23. marec 2013
next
23. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. marec 2013
nexxtttttttttt
23. marec 2013
Neeeeext
23. marec 2013
u126564
u126564
next
24. marec 2013
u102390
u102390
Neeeexti
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!! + nova bralkaa (:
24. marec 2013
NNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTTtTTTTTttttttt
24. marec 2013
neeext
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!
24. marec 2013
neext
24. marec 2013
u74779
u74779
Next!!!
24. marec 2013
u114565
u114565
next
24. marec 2013
Uau, res nisem pričakovala toliko bralcev! Hvala, ker berete <3

Alison:
Nekaj časa sem se takole cmerila pred pisalno mizo. Zakaj moram biti tak izmeček? Najraje bi pobegnila. Nekam na samo, nekam kjer me nebi nihče našel. V desnem kotu moje pisalne mize je stala Louisova slika. Smejal se je. On ima razlog za srečo, njegove sanje so se uresničile, ima najboljše prijatelje, kar si jih lahko človek lahko predstavlja......in.....dekle. Srečno je zaljubljen. Eleanor vsaj ni tak luser kot jaz. Ona je slavna lepotica, ki jo imajo vsi radi. Zakaj ne morem biti kot ona? Zakaj me nihče ne mara? Zakaj si moram vedno zastavljati neuresničljive cilje? Zakaj se moram zaljubiti v fanta, ki je zame nedostopen? Ko sem takole razmišljala mi je v glavo šinila resnično nora ideja. Bila je tako zelo nora, da kar nisem mogla verjeti, da sem si jo izmislila jaz. Zakaj nebi res odšla? Zakaj nebi vsaj poskušala uresničiti svojih sanj? Tako ali tako me nebi nihče pogrešal, saj me razen Rossa nihče ne mara. Pognala sem se k računalniku. Kam bi pa šla? V New Yourk? Ne, tam je preveč ljudi, to ni zame. London? Ne, tam filmi ne uspevajo, tako kot v Ameriki. Los Angeles? Ja, če bi šla bi šla tja. V Hollywood. Mesto slave. Če bi imela srečo bi mogoče našla ljudi, ki bi me imeli vsaj malo radi, kot prijateljico mislim. Če bi imela še večjo srečo bi me mogoče kdo odkril in bi lahko začela snemati filme...Ne, spet preveč sanjarim!!! Zakaj se ne morem preprosto sprijazniti, da so moje sanje neuresničljive? Tako razmišljanje me je spomnilo na Kelly in Mio. Bile smo res dobre prijateljice, saj sta bili enako nori, kot jaz. Dokler me nista izdali in vsej šoli raztrobile, kaj čutim do Louisa in, da sem navadna važička, velikokrat sta me podcejnevale. Tega je zdaj konec. Ne bom dovolila, da se drugi vtikajo v moje življenje!! Ne bom dovolila, da drugi dvomijo vame!! Ne bom dovolila, da me drugi podcenjujejo!! Nikomur več ne bom zaupala!! Samo sebi!! Ne, da bi se zavedala sem ob vsaki besedi z pestjo udarila po pisalni mizi. Naenkrat je v sobo vztopil Ross. "Je vse vredu? Slišal sem hrup" Je rekel ves prestrašen. "Vse je vredu, samo malo se mi je strgalo" Sem mirno rekla in se nasmehnila. "Aha" Je rekel sarkastično in se tudi sam nasmehnil. "Potem pa te ne bom več motil" Odšel je iz sobe. V roke sem vzela Louisovo sliko. Njegov nasmeh, te njegove modre oči, vse to me je navdalo z pozitivno energijo. Zakaj zares nebi odšla v Ameriko? Lahko bi šla z očetovim zasebnim letalom. Denar nebi bil problem, saj ga imam po zaslugi staršev še preveč. Ampak bi bila pripravljene storiti kaj takega? Imam dovolj poguma? Bi lahko šla v Hollywood SAMA? Poglobila sem se v razmišljanje. Spomnila sem se na Eleanor. "Če je uspelo njej lahko meni tudi" Sem rekla sama pri sebi.

24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext!
TKO SE GOVORI ALISON!
24. marec 2013
u125108
u125108
Neeeeeext!!!!!
24. marec 2013
neeeeeeeeeext!!
24. marec 2013
u55216
u55216
nextttttt
24. marec 2013
neext
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
24. marec 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeext!
24. marec 2013
u102390
u102390
Neeeeexti
24. marec 2013
u126564
u126564
next