Forum
Se opravičujem za vse napake in se bom trudla da jih bo čim man
_____________________________________________________________________________________
DRIN DRIN me zbudi budilka.shut up je bilo use kar sem spravila iz sebe.zdravo sem anna bella brow.sem navadna 17 letnica ki ima 1 brata pravzaprav pol ure starejšega dvojčka.Ne poznam ga saj živi z očetom ki ga prav tako ne pozam.Priimek imam po mami.Nisem popularna na šoli in nimam BFF.Sem Angležinja kot lahko uvidate iz mojih imen in priimka.Stanujem pa v sloveniji.imam skravžlane,dolge lase ter rjave oči .Oči in moj brat stanujeta v Londono saj tako mi je povedala mami.Obožujem (oh misli si ja noben 1D)irsko glasbo pa tudi rok ni izjem.nisem fenica od tistih no ka so že reče neki na one one no kako že aja one direction ja točno one direction.Anna Bella pridi dol,me je klicala mami.ja takoj no.oblekla sem se se počesela in uredila kar poletela sem v kuhinjo za mizo ter začela metati hrano vase ohhhhhhhh anna nehaj tako jest sej nisi tok lačna.ja prav imaš js nisem tok lačna ampak sem tok tok tok lačna da bom dihidrerala.joj ana naj ti predstavim tvojega očeta,brata in bratove prijatelje.Ja okej no sm kk pa to a nista z očiju ločena.Ja Anna o tem je problem no z tvojim in bratovim očkom se boma vznova poročila saj se še vedno imava rada.Pojdi spakerati obleke saj juter greva v london ok mami je bilo vse kar sem rekla.pograbila sem torbo in se napotila v šolo,tam pa so me pričakale barbike.OOOOOOOOO naši piflarki se mudi v knižnico,v tistem trenutku sem začutila v sebi moč,samozavest in to da noisem sama.pa tudi če se osramotim me jutri tako ali tako nebo sem zato sem ji eno krepko primazala

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. september 2012
začela ji je teči kri js pa sm padla v krohot.fantje ki so isti letnik ko jas so mi zažvižgali js pa sm kr žarela.ko sem pišla domov iz šole sem odšla pakerati oblekee po dobrh 4 urah sem končala.Vse sem spravila v mami avto in tu je bilo delo končano.Šla sem pod tuš si oprala glavo in še zadnič zaspala v tej topli postelji.Nekdo je vstopil v sobo in naredila sem se da spim.Bila je mami pobožala me je in me poljubila na čelo to sem tako pogrešal.zjutraj me je zbudila mami muca let imava čez eno uro.oblekla sem se v kratko majico na kateri je bila irska zastava,dolge oprijete zelene hlače in all starke zelene barve.Ko sva vstopile na letalo...
30. september 2012
Ko sva vstopile na letalo sem uvidala da imamo v družini zasebno letalo,torej nam denarja ne premankuje.
_________________________________ČEZ NEKAJ ČASA__________________
Pred letalom naju je čakala limuzina.zložili so vso prtlago vanje js pa sem si jo ogledala.odpeljali so naju z mami do neke velike hiše.Mami je hitro stekla v objem nekemu moškemo ki naj bi bil moj oče.OH LJUBICA ZLATA KAKO SI ZRASLA ISTA SI KOT BRAT SAMO DA IMAŠ RJAVE OČI.Je takoj začel dovgovezit ati js pa sem ga utišala z objemom.nasmehnil se mi je.V hiši me je čakalo 5 približno isto starih fantov in 2 dekleti. lepo sem jih pozdravila.Vsi so me pogledali kod da nekaj čakajo.Kaj a sm ka narobe rekla,jih vprašam.torej sklepam da neveš kdo smo reče nek tip z črtasto majico.Kaj a vs bi moglaal ka jih baram.Ne sm ponavadi nas vlko kdo pozna končno ena ko ni naša fenica reče neki pudl ki mi je bil na ful podoben.Torej kdo ste? WE ARE ONE DIRETION so rekli fantje.Kaj sm me hecate sj nism vaša hetrca sm pa tut fenica nism bre zamere!sm jim takoj razložla.Kaj bi ti pa mogli zamerit j biv odgovor od fanta z rahlo skodrami lasmi.eh nič rečem.no js sm Liam reče en.Js Sem Louis in to je moje dekle Elenor sm lahka jo kličeš Eli, ko so se mi vsi predstavli razn pudla je biv on na vrsti.Hei js sm Harry tvoj dvojček.AAAAAAAAAAA je biv moj odgovor in sm se nasmehnla.No oči in mami greta za 1 leto na Havaje tk da nj ti pokažem sobo in skup bomo živeli če te nemoti mi je razloživ Harry.Ja ne moti me mn je oky .Fantje so mi kovčke pomagali nesti v sobo in ko sem razpakerala smo z dekleti imele pogovor.Ko smo končale sem odšla na leptop poiskati kaj zanimivega o 1D ko sem si vse tako prebrala mi je med vsemi bil najbolj všeč nial,TAKEGA CUTE BOMBONČKA PA ŠE NE mi je odmevalo po glavi in naenkrat sem odtavala v svet sanj.Nekdo me je rukal ko sem odprla oči sem videla bratca.Takoj sva imela tiste pogovore ki jih imajo samo brati in sestre(kar sma midva).Bil je najbolši brat na svetu in objela sem ga. Takrat mi zavribrera telefon.Javla sm se ,biv je Max moj sošolc in tip ki je noro zaljubljen vame.Kje si dobu mojo fonsko vprašam sarkastično(z Maxsom se pogovarjata v slovenščini zato harry in drugi ne razumejo).Nikjer muca moja a se nisi pršla poslovit.NEEEEEEEE ti men muca kr s tabo nimam nič nič a razumeš.V tistem trenutku nekaj pozvoni pri vratih prekinem klic in letim dol otpret vrata za mano so prišli fantje sm da jih človek pred vrati nemore videt.O mucca si pa sama doma to je biv Max PA KA TEB NI JSN (nadaljujem pogovor v angleščini)OOOOOOOO si sama doma muci kr pol mi lahka pokažeš sobo.Ja ja sama sm doma sm sobe ti nena pokažm bedak.OOOOOOOOOO ja pa bož vstopi v predsobo fantje se pa skrijejo.Poljubil me je in v tisti sekundi mu nekaj skoči na hrbet biv je moj bratec joj kok je zlat.Tako se je vnev pretep Pule to je 1D bodigarder(ol kuk se že napiše)jih je ustavo in Maxa vrgu iz hiše.Na lička sem poljubila Harry-ja on pa me je objev v tistem trenutku nisem videla nič tema tema in še enkrat TEMA samo glas annnnnnnnnna annnnnna javi se nato pa je vse potihnilo.
08. oktober 2012
neexti
08. oktober 2012
zbudilo me je piskanje PI PI PI ka je to sem želela zakričati pa me noben ni slišalLjubim jo ljubim jo nesme omreti reči da nebo se je slišalo niall-a če me ljubi omnh(omnh pomen oo my niall horan BTW) ljubi me.
_______________________________ČEZ 4 MESECE________________________________
Odprla sem oči in zagledala harry-ja ki je spal polek mene in nič bolši nido bili fantje.Vstala sem in nekdo je vstopil v sobo biv je zdravnik.Vprašav me je kdo sem in take stvari da preveri če se vsega spomnem.Ali me Niall James Horan res ljubi je bilo moje vprašanje ki mi je odmevalo v glavi ohhhhhhhhh vrjetno so bile samo sanje.Pogledala sem na kolendar kaj že 10.10 smo spala sem štiri mesece kriknem in pri tem zbudim fante.Anna a si vredu?Kakosi?Ali je kaj narobe..........js pa sm samo gledla ter jih prekinla vrei sem in v tistem trenutku sem poletela v harry-jev objem.Zavibrera mi telefon in ko pogledam gor me kliče moja edina prijatlca Ancy pravzaprav je njeno ime anja ampak jo klišem kar Ancy.
anja-a js-j
A:anna a si vredi slišala sem kai se je naredlo
J:Ancy odlično sem
A.v keri sobi si?
Odšla sem pogledat številko na vratih
J:102 ji odgovorim
A:mwa čaw
J:mwa čawči
Karnaenkrat v sobo vleti anja objeme me in fantov sploh ne vidi.Objele sva se.Predstavila sem ji fante in kr je bla directionerka so se ji oči kr svetlikale fantje so šli na kavo da sma midve ostale same.Harry ti je všeč priznaj sem jo napadla.Ne ni res ni ni in ni je začela cepetati kot takrat ko sma se kregale kera ma normalno težo(kilogram đ,telesna teža)čeprav sem mela 6 kil več ko ona.daj neh no in povej,priznaj,izpljuni,izplun karkoli sam govor jo prekinem.Ja pa mogoč mi al pa tut ne pa newm.lej a ti je al ti ni reče.No ka tečnariš ja mi je no priznam se je vdala v usodo.Dobra volja je najbolja bodi dan na dan vesev smej se vriskaj pesmi piskaj pa lahko boš srečo vjev...,sem zapela kekčevo pesem.Nato pa še od ZABLUJENE GENERACIJE-O ANJA o anja o tebi se mi sanja vso noč rad bi biv steboj za vse večne čase....
10. oktober 2012
ZMOTLA SM SE NI OD ZABLUJENE GENERACIJE AMPAK OD Prava stvar-o anja
10. oktober 2012
hahaha hwala da si me uklučla u zgodbico.. pa še tte kile..
neeexti!
11. oktober 2012
ja valda sm te vklučla
Ancy me je grdo gledla js pa sem se ji smejala sj je bla rdeča ko paradižnik.nehaj prosim je rekla ja ja bom.obedve sva se začele smejati ko nore ko v sobo vdrejo fantje.OČEM SE POGOVARJATA je zanimivo hitr povejta...zenske stvari rečeva v en glas.
_________________________________DOMA_______________________________________
Lahko sem šla domov ancy pa bo ostala pri nas oz.bo ŽIVELA ŽIVELA prinas jo kk cool.Midve grema v sobo pa da doben ne prisloškuje kr mama pižama party rečem in vsi me žalostno pogledli midve z anjo oba padeva v krohot. Če so pa tok cute ko se delaj žalostne naenkrat pa sva z niall-om sama v dnevni oz sem potisnjena ob steno niall pa naslonjen name.čutila sem njegovo sapo na mojih usnicah.Najini čeli sta se dotikali in najina telesa sta bila tako skupaj da ni bilo luknje med njima.omamljena od njegovega vonja se nisem zavedala kai se dogaja.Nato pa me je poljubil poljub je biv nežen in ljubeč.Pogledav me je vo oči in rekel ANNA TO JE BILA NAPAKA NEBI SMEV POZABI NA TO to me je tako prizadelo da sem rekla samo NE PRIBLIŽUJ SE MI VEČ ko sem se izvila iz njegovega prijema sem kar zletela v sobo tam pa me je čakolo presenečenje Ancy in Harry sta se poljubljala mhm sm zakašljala in rekla vesela sem za vaju ampak to je MOJA MOJA soba.Ponoči sem se oblekla vhlače in majico ter skočila skozi okno sprehajala sem se po prelepem londono ko mimo pride nek fant me prime za roko in me začne poljubljati začela sem se odmikati in mu na koncu zbežala ampak v živo sem si zapomnila obraz.zjutraj sem se zbudila v postelji in se uredila v to:
(glej majico hlače čevle pa uhan v popku)
http://manzara.si/image/cache/data/43276/temen%20jeans-340x340.jpg
Odšla sem na zajterk tam pa me je čakalo presenečenje biv je tip ki me je skoraj zlorabiv ponoči zlobno se mi je nasmehnil in vprašal kdo pa je to.Oh zo je moja dvojčica Anna Bella odgovori Harry anna to je Matt žele mi je podati roko js pa sem plunla na njo.vsi so me čudno pogledli js pa sm se nasmehnila in se nareto zaskbleno ozrla okrok ja ups mislila sem da si mi zato podav roko?
15. oktober 2012
Anna kako se pa obnašaš je bilo Harry-jevo kričanje .Oh shud upni prosim kr bom temu matt-u zavila vrat vsi so me pogledali js pa sm skočla na matt-a in mu eno prmazala.Anna kai se greš madona no.je kričala anja.oh torej vm je vseeno če me je ta tip skor ponoč posilo.Ne pa ni res nisem je laže.vsi so se obrnili proti njim ko harry reče anna žav ti ne vrjamemo ampak našemo bobnarju mett-u.Pritekle so mi solze daj bol pa je bolelo to da mi moja BFF tudi ne vrjame.Matt se mi je nesramno smehljav ko pa so se ostali obrnili hnjemu je delav take obraze da mu bi še js vrjela.odvihrala sem iz hiše in tak tavala po ulicah.
______________________--ČEZ 2 MESECA--_________________________
Se sprašuješ kje sem?kaj se je zgodilo?stanujem pri mojih 4 BFF med njimi je anja ki je takoj pritekla za mano in se mi opravičila nato je še Bella,Valerija in pa Alex.Skupaj pa predstavljamo skupino SIMPLE GIRLS od kot nam to ime no odkar se ne pogovarjam oz. sploh mislim na fante 1D sprejemam vse na simpl(za blondinke na izi oz.pride pa gre)tako pa tudi ostala dekleta ravnajo po tem pravilu EASY COME EASY GO.Smo pevska skupina ki pa je predsem zaslovela med fanti saj si vsi mislijo da ime skupine pomeni LAHKA DEKLETA(dekle ki gre z vsakim tipom v posteljo).DRIN DRIN me zbudi budilka oh pa ne že spet ta presneta budilka.Po stopnicah je nekdo prišev bila so dekleta.Avril zbudi se reče anja zakaj avril no moje umetniško ime je avril ali na nek način je moje tretje ime torej Anna Bella Avril Style moj odgovor je biv NOW YOU'RE IN AND YOU CAN'T GET OUT.Vse se nasmehnejo in valerija reče Av(AV JE MOJ VZDEVEK)simone čaka.oh simon naš menedžer hkrati pa tudi od 1D ena velika slabost pa dobro no.Ancyn obras ni izražal nič dobrega zato sem se hitro obleka in poletela v dnevno pozdravila simona in poletela do malega hladilnika ki ga imamo zaradi mene v dnevni eden je pa še v kuhni in eden v moji sobi .vsedla sem se nasproti simona in šele takrat sem opazila fante iz 1D vse hrano ka sem jo mela v ustih sem špuknla v harry-ja.Z dekleti smo se smejale kot še nikol.
17. oktober 2012
neeeext pa še Valči je noot! jeeej!
18. oktober 2012
Okey AV nič ne razumem reče simon fantje pa čudn pogledajo kdo je AV.js sm pudl zarukan Anna Bella Styles ti se zmano neboš tako pogovarjala.Aha o tem je problem vredu raje vidiš da me tisti matt posili kod da bi vsaj malo potegniv zraven mene.Simon ni spremljav preveč pogovora pa kai.Anna vem da si jezna pa se postavi v našo kožo tebe smo poznali 1 dan samo en matt-a pa 2 leti razumi prosim mi je odgovoril liam.Pogledla sem jih in v očeh jim je pisalo da jim je žav vse sem objela vse razen enega ta en je biv niall.Niall me je žalostno pogledal ampak sennisem menila za to sej vm ljubim ga ampak še zmeraj nisem pozabila kaj je naredu.AV razlago prosim zakruli simon js pa padem v krohot.Ka je smešno kaj kaj kaj?je ponavljav simon.DING DONG ga prekine zvonc.Js grem vala.reče anja J ja ti kr.No js grem spat niall bo spav pr teb reče simon moje oči pa mi padejo iz jamic zakaj kr bodo fanti tu prespali mi odgovori.AV ma kje si mi ti KEVIN ka pa ti tu a nisi v vuzenici oz sloveniji kk je tam sm ga zasula z vprašanji.Kevin je moj BFF že od malih nog tako kot anjja ampak sma vmes zgubila stike pa kaj.VIOLA je zmagala proti Olimpiji toooooooooooooo zakričim in se vržem nanga(kevina)viola viola to to to viola viola dejte gol šrajam po celi hiši.prevod prosim reče hazza.oh nogometna ekipa je zmagala rečem.AHA rečejo vsi kev(kev je vzdevek za kevina)to je moj brat herry oz hazza to so lou,niall,zayn in pa še liam.aja pa to so moja skupina valcy, ancy ki jo poznaš,bella oz bell in pa Alex.ahha okej .druščina to je kevin oz kev.Ko sem se vlegla v posteljo se mi je pridruživ niall ana ljubim te ljubim te bol kot sebe vrjemi prosim reče in se sklone k meni ter me poljubi poljub sem mu vračala in kr naenkrat se je niall znašev na meni ni me motilo.Ana bi bila moje dekle mi vs zadihan na uho šepne niall js pa ga samo še enkrat poljubim to bom vzev kot ja reče js pa se nasmehnem.torej obošuječ nogomet.Odvisno ja pravzapprav ja sm nerazumem zaka vsi lavfajo ze eno žogo ko jo pa dobijo jo pa brcnejo bek vsakemo bi dali svojo pa bi blo a ni res? ja je ja lahkonoč muca moja zlata mi reče niall nočko...SE NADALJUJE
js zej ko sem bla pri frizerju

ancy a lahko še poveš komo za tto zgodbo
24. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg