Forum
Živjo js pišem nov ff če ga bote brale se vam že v naprej zahvaljujem!! Hope you like it!
Živjo! Moje ime je Jade Louise Styles , prihajam iz Anglije natančneje iz Holmes Chapela –Cheshire.Kot ste verjetno opazili imam enak priimek kot svetovno znani Harry Styles no naj vas osvetlim sem njegova sestra . Imam ga zelo rada a verjetno ste opazili, da si nisva kaj preveč podobna no , tako je po videzu in po zunanjosti. On je zelo sproščen , ko spoznava nove ljudi jaz pa sem ZELO sramežljiva.
Pa še nekaj informacij o meni:
Starost : 17 let
Status : samska
Najboljše prijateljice: Kristen,Leigh-Anne,Nicki &Carly (spoznate jih v nadaljevanju)
Najljubši pevec/pevka/skupina: Ed Sheeran, Nicki Minaj,Cher Lloyd, Little mix ,One direction , 5SOS,The Script,…
Hobiji : Petje, igranje kitare, (občasno)ples (s puncami počnemo vse skupaj)

Lep pozdrav! Sem Carly Marie Kingston, prihajam iz Anglije iz
Manchester-ja ,pred nekaj leti sva se z mamo preselili v Cheshire kjer obiskujem zadnji letnik gimnazije (samo še mesec pa bo konec) najraje se družim s svojimi naj naj prijateljicami . Sem zelo družabna oseba in ZELO rada flirtam.
Starost: 18
Status : v razmerju z Austinom
Najboljše prijateljice: Jade,Nicki,Carly, Kristen
Najljubši pevec/pevka/skupina: One direction, 5SOS,Demi Lovato, Justin Bieber,Carly Rae Jepsen,…

Zdravo! Ime mi je Nicki Rae Edwards prihajam iz Chicaga (Amerika) ,ko sem bila stara tri leta smo se jaz,brat in moj oče preselili v Anglijo zaradi očetove zaposlitve. Vsi me poznajo, kot dekle ki je sramežljiva a hkrati zabavna in se izredno rada gleda v ogledalo.
Starost:18
Statusamska
Naj.prijateljice: Leigh-Anne, Jade,Kristen,Carly (obožujem iste pevce kot Jade)
Hojla,sem Leigh-Anne Stewart,sem iz Holmes Chapela Anglije ,kjer živim s sestro, očkom in mamo. Sem v skupini Melodies z mojimi puncami Carly,Jade,Kristen in Nicki. Smo skupina,ki pojemo coverje različnih znanih pesmi imamo tudi , kar nekaj ogledov na youtubu. V skupini veljam za »mamo« ,saj vedno poskrbim , da je vse v najlepšem redu .
Starost: 17
Hobiji : igranje kitare večinoma bobnov, branje in redni obiski fitnesa.
Status: samska

Hej hoj, moje ime je Michaels , Kristen Nicole Michaels . Sem ponosna Angležinja in kot ste verjetno ugotovili največji klovn na svetu. Sem zelo družabna rada se smejim in puncam včasih katero ušpičim , seveda znam biti tudi resna ,ko je to potrebno in znam prisluhniti prijateljicam ,ko imajo težave !
Starost:18
Status : samska
Glasba: Poslušam vse ,kar poslušajo moje punce.
Hobiji: kitara, klavir,nogomet,petje,plavanje

Jade
Zjutraj me je zbudila budilka, takoj ko sem se zavedla kateri dan je sem skakala po sobi od navdušenja, veselja ,sreče saj danes se bo vrnil Harry in pripeljal bo fante s sabo saj imajo odmor od TMH turneje in pridejo vsi k nam,jaz pa grem po njih. Ko sem naredila vse, kar je bilo potrebno in se nazajtrkovala sem šla po punce saj gredo z mano na letališče , z željo spoznati fante in mojega brata.Jaz fante že dobro poznam in smo kot bratje in sestra ,no res pa je , da moram priznati ,da mi je Niall všeč tudi tako ,saj veste ljubezensko. Zato sem se tudi uredila , vseeno pa dvomim ,da sem jaz njemu všeč ali pa kaj podobnega. Saj ima punce po celem svetu , ki si ga želijo zakaj bi si izbral ravno mene. Najprej sem se pripeljala do Carly in jo pobrala nato pa sva šli še po Nicki Leigh-Anne in Kristen pa nas že čakata na letališču saj sta se peljali s svojim avtom ,da bomo imeli dva ,ker moj zadostuje samo za 5 ljudi. Na letališče smo prispele 20 minut prehitro, zato smo si tam kupile kavo in se pogovarjale o tračih na naši šoli pa saj veste , kako poteka ženski pogovor. Čas je minil hitro saj je gospa po zvočniku oznanila ,da je njihov let že pristal. Kmalu sem zagledala mojega brata , zakričala sem kot nora in mu stekla v naročje sprva me ni videl, zato je bil zelo presenečen ko sem ga skoraj podrla na tla »wow sestrica , si me pa res strašno pogrešala kaj?« me je podražil jaz pa sem ga udarila v ramo in se mu nasmehnila,nato pa objela še druge fante ,ko sem objela Nialla sem malce zardela samo upam ,da me ni videl.Sem pa opazila,da so se punce dobro ujele s fanti in to me je res razveselilo! »Gremo v McDonalds jaz stradam tukaj?!« se je pritožil Niall in vsi smo mu pritrdili. Tako smo se peljali jaz Niall ,Harry,Carly in Louis z mojim avtom Liam,Zayn,Kristen,Leigh-Anne in Nicki pa z avtom od Kristen. Moj avto je vozil Louis jaz pa sem sedela zadaj zraven Nialla, kar naenkrat je začel s pogovorom »Torej ,Jade kako si? Si nas kaj pogrešala?«in mi pomežiknil,zardela sem, a mu vseeno odgovorila »Jaz sem odlično in ja zelo sem vas pogrešala,tako sem vesela ,da se vam s puncami lahko pridružimo pri Ameriškemu delu turneje!«in se mu nasmehnila. Nasmehnil se mi je tudi sam in pogovarjala sva se dokler nismo prispeli do McDonaldsa,kjer smo vsi naročili hamburgerje in krompirček,ko sem pojedla svoj krompirček sem ga vzela še nekaj Niallu in on mi je pustil. »A tako je to Niall?« se je oglasil Louis »Z nami ne deliš hrane z Jade pa?« in se naredil kot,da je jezen. »hahahahhaha je to tako kaj Niall? Nisem vedela ,da z njimi ne deliš svoje hrane! «sem se mu še jaz nasmehnila. Zardel je in nekaj zamomljal in prešel ponovno k jesti. Ko smo prišli domov sem se spomnila ,da imamo samo štiri sobe ena je moja , druga Harryjeva , tretja mamina in zadnja za goste na to sem opozorila Harryja »Harry kje bomo pa spali vsi če pa imamo samo eno sobo za goste , ki pa je samo za dva človeka? »eeem,Louis lahko spi v moji sobi,Niall v tvoji Zayn in Liam pa v sobi za goste.« Seveda se je moral oglasiti Louis »uuuuu Jade in Niall v isti sobi ne vem , če je to dobra ideja!« »Ha ha ha (sarkazem) Louis ,kako si duhovit. Pridi Niall pokazala ti bom kje boš spal« Spet je zardel in mi tiho sledil po stopnicah navzgor. Ko smo bili zvečer že vsi v pižamah smo se odločili , da povabimo punce ,da prespijo pri nas. Ko so prispele smo pogledali film z naslovom Mumija. Po filmu nismo vedeli,kaj naj počnemo ,ko se je Kristen zadrla »Gremo se steklenico resnice!!« Vsi smo se strinjali in Louis je dodal »To dekle mi je všeč!!« in pričeli smo z igro…
12. junij 2013
Naty1Dlover<3
Naty1Dlover<3
next! jeej 1. bralka!
12. junij 2013
jeeej hvala za next ta nasledni je posvečen Naty1Dlover<3 ker je moja prva bralka
Carly
Zvečer nas je Jade povabila k njej domov ,da prespimo noč. Pravkar se igramo steklenico resnice. »Kazen ali resnica?« je vprašal Louis Jade. »Resnica«je odgovorila, »Pa daj no ti sploh ne veš kaj je zabavno«je potožil Harry. Joj ,kako je lep! Kaj?! Sem to pravkar rekla? Ne Carly ne smeš tako razmišljati fanta imaš! »Carly! Carly!« se je drla Kristen ,ko sem jo opazila. »Kaj pa je?« sem bila radovedna in malo zardela ,saj sem se zasanjala. »Na vrsti si, Jade te je vprašala.« »Eeem ja bom rekla kazen. »Uuuu kazen je rekla, kaj naj ti dam? Ahaa, že vem!« je vzkliknila. »Poljubi na lice tistega fanta , ki ti je tukaj najbolj všeč!« »Nee, pa saj veš ,da imam fanta Jade prosim!«sem moledovala. »a-a to je odlična ideja , no daj že Carly to itak ostane med nami no,saj ne bo izvedel!«me je preganjal Louis. Malce sem zardela in zavzdihnila.
Harry
Carly je tako lepa ,a kaj ko ima fanta? Tako rad bi jo peljal ven pa ne gre ahh. Pustimo zdaj to… Malce je zavzdihnila in zardela nato pa vstala. Tako močno sem si želel,da bi mene poljubila na lice,a kaj ko verjetno nimam niti 0,001%možnosti. Pa saj to ni res proti meni gre jeeej v sebi skačem od veselja! Poljubila me bo na lice ,ko se mi je približala je pozvonilo na vratih . NE pa saj ne morem verjeti! Hitro se je odmaknila in odšla odpret vrata. Nekaj časa je ni bilo , potem pa sem zaslišal vpitje. Hitro sem vstal in šel pogledat,kaj se dogaja. Pred vrati je stal nek tip in se drl na Carly. »Ej,ej stari pomiri se!« sem mu rekel. »Ne ti meni stari! In ne bom se pomiril ,videl sem da si flirtal z MOJO punco in to ni v redu!!« se je drl. Že ko me je hotel napasti se je Carly hitro postavila pred mene in udaril je njo namesto mene. Takrat mi je pa prekipelo in udaril sem ga direktno v nos. Začela sva se pretepat ,dokler se Zayn in Liam nista vmešala in naju spravila narazen. Carly se je jokala in Leigh-Anne jo je skušala potolažit. »Austin, pojdi prosim dovolj je! Mislim,da potrebujeva odmor! Pojdi!« »Ne,ne grem nikamor skupaj bova odšla ! Takoj vzemi svoje stvari in greva!« Kaj si pa misli,da je ta ta norec!«Punca ne gre nikamor! Jasno? Šla bo ko bo to njena želja ,zdaj pa se poberi iz MOJE hiše« sem se razjezil in ga za roko odvlekel do vhodnih vrat in ga potisnil ven. V mojo hišo že ne bo več stopil! Šel sem nazaj v dnevno sobo,kjer sem videl ,da je Carly prestrašena in se oklepa vseh punc. Ko me je videla se je s solzami v očeh počasi začela pomikat proti meni , ko se je dovolj približala sem jo močno objel, glavo je zakopala v moje prsi in kar čutil sem ,kako mi moči srajco z solzami. Na tiho je hitro zamomljala,tako ,da je nihče ni slišal samo jaz »Hvala Harry.« Ko se je čez nekaj časa pomirila smo se vsi odpravili spat ,dekletom smo prepustili sobe mi pa smo spali v dnevni sobi. Zjutraj me je prebudil slasten vonj po slanini , pečenih jajcah in čaju. Mmm, to bo dobro! Ko sem vstal sem videl ,da vsi še spijejo razen Nicki,Nialla in Jade,ki so v kuhinji delali zajtrk. Ko sem vstopil v kuhinjo me je Jade takoj povlekla na hodnik in spregovorila«Harry, resno te sprašujem in odgovori mi po resnici! Ali ti je všeč Carly?« No, tega pa zdaj res nisem pričakoval a ji nisem ostal dolžen.«Ali je tebi všeč Niall?« sem ji odgovoril. »Najprej mi ti odgovori ,potem bom pa jaz tebi« je odvrnila. Nisem ji moral lagati, saj je moja sestra. »Da,Carly mi je zelo všeč,a kaj ko že ima tistega idiota? No,kaj pa ti?« Vzdihnila je »Ja, tudi meni je všeč Niall , ampak prisežem ,da te bom ubila , če komu poveš! Aja, Carly mu bo verjetno dala konec , saj po sinočnji akciji ,noče imeti več opravka z njim! Tako,da mislim ,da imaš možnosti! Konec mu bo dala? TOOO JAAA!!!! »Mislim, da imaš tudi ti VELIKE možnosti pri Niallu glede na to ,kako vsakič zardi,ko mu kaj rečeš ali ko vstopiš v sobo se mu takoj na ustih nariše nasmeh.« »Super, torej lahko pomagava drug drugemu?» »Seveda sestrica ,vsi ti bomo pomagali!« Nasmehnila se mi je ,rekla hvala in odšla nazaj v kuhinjo…
12. junij 2013
u140555
u140555
next!!!!!!!!!!!!! s :26
12. junij 2013
u140556
u140556
NNNEEEXXXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! še dans prosim!!!!
12. junij 2013
evo taj pa nej bo Nuša <3 Styles in Nina <3 Styles za vaju next upam da je v redu!
Nicki
Po sinočnjih dogodkih sem se utrujena odpravila spat. Danes zjutraj pa sem se zbudila prva in začela pripravljat zajtrk,kmalu sta se mi v kuhinji pridružila Niall in Jade. Videla sem ,kako se spogledujeta tu se nekaj dogaja in to bom raziskala! Čez nekaj trenutkov se je v kuhinji prikazal Harry ,ki pa tam ni dolgo ostal ,saj ga je Jade nekam zvlekla. Čudno! Saj ni važno ,to sem vzela ,kot priložnost ,da zaslišim Nialla ,kaj se med njima dogaja. »Niall, ali mi imaš ,kaj za povedat v zvezi z Jade hmm?« Zardel je in me začudeno pogledal«Kaj bi ti lahko povedal o zvezi z Jade?« HA neumnega se dela! Bom že izvlekla informacije iz njega! »Ja kaj a ti je všeč? Čakaj to sploh ni vprašanje ,seveda ti je všeč to že vem. Zanima me kdaj jo boš povabil ven?««Kaj od kod ti ideja ,da mi je Jade všeč je samo moja prijateljica!« »Ja pa kaj še ,kaj misliš ,da nihče ni opazil,kako zardiš ,ko jo samo nekdo omeni kaj ? Saj meni lahko zaupaš ne bom te izdala ne skrbi.« »em ja em pač ja dobro no všeč mi je!« je hitro izdavil ,nato pa vprašal nekaj kar nisem pričakovala. »Kdo pa je tebi všeč? Pa ne zanikaj ,da ti ni všeč nihče ,ker vem,da ti nekdo je zato pa, kar lepo odgovori saj sem jaz tebi tudi povedal!« »Po resnici povedano mi je všeč Zayn ,ampak Niall bog ti pomagaj če komu poveš ,takrat ti bo žal!« Sem zardela. »Hahahhaha ,kaj res Zayn? Kako lepo in ne skrbi nikomur ne bom povedal!« pokimala sem mu in končala s kuhanjem zajtrka saj je bil že pripravljen in ga je bilo za vse dovolj.Jade in Harry sta se vrnila v kuhinjo jaz pa sem poslala Nialla naj gre zbudit Liama ,Leigh-Anne ,in Louisa jaz pa sem se odpravila po Carly,Kristen in Zayna. Carly in Kristen mi je uspelo zbuditi takoj ,ja Zayn je pa druga zgodba. Najprej sem po tiho šepetala njegovo ime,potem sem začela govoriti glasno a še kar ni bilo nič ,nato pa sem se dobesedno zadrla »ZAYN!!!« In končno se je odzval »KAJ?ZAKAJ?KJE GORI?!!« »Hahahahahaahaha« Umirala sem od smeha ja kaj se pa ne odziva ,ko ga človek lepo kličeš njegov problem. »Nicki, zakaj pri svetem Petru se tako dereš?« »Ja ,itak mi ni ostalo kaj drugega če pa se ne odzivaš na nič drugega. « Nasmehnil se mi je in odšel v kuhinjo na zajtrk. Po zajtrku smo vsi sedeli na kavču in tuhtali kaj lahko delamo. Kar naenkrat pa je spregovorila Leigh-Anne »Lahko gremo na bazen! Danes je po dolgem času lep dan in lepo bi ga bilo izkoristit. Kaj pravite?« Nekaj časa je bila tišina , nato pa so se vsi strinjali z idejo. Punce smo se šle preoblečt v Jadeino sobo,ker nobena ni imela svojih kopalk zraven nam jih je ona posodila. Ko smo se vsi uredili smo se usedli v avta in se odpeljali. Na bazenu smo si vsi dali kopalne brisače na tla v senco. Dekleta smo odložile svoja ogrinjala in fantom so dobesedno brade padle skoraj na tla. Haahahahah kaki talenti no! »haha fantje zaprite usta ,da ne boste muhe pojedli verjetno niso okusne!«se je smejala Kristen. Vsi smo se odpravili proti bazenu in Niall je v roke vzdignil Jade, Harry Carly,Liam Leigh-Anne ,Louis Kristen, kar naenkrat pa sem izgubila tla pod nogami in z Zaynom sva skočila v vodo. Vsa dekleta smo zakričale a nam to ni kaj dosti pomagalo. Ko sem spet prišla na površje sem videla Zayna ,ki se mi je smejal igrivo sem ga udarila v ramo in začela plavat na drugi konec bazena. Kmalu se mi je pridružil Zayn in začel je pogovor«Torej, Nicki imaš fanta?« »Ne, jaz nimam fanta kdo pa bi hotel biti z mano? Samo poglej me!« » Pa saj ne misliš resno a ne? Poglej se kako lepa si! In eeem jaz bi bil počaščen , če bi šla z mano na zmenek v petek?Mislim saj ne rabiš ,če nočeš..Prekinila sem ga«Zayn,če res hočeš ,da grem s tabo na zmenek potem bom šla saj bi bila tudi jaz počaščena!« Zardel je in mi rekel »Dobro, torej ti vse podrobnosti povem v sredo ali četrtek okej?« »Seveda « sem mu odvrnila in šla sva plavat naprej po bazenu…
12. junij 2013
u140555
u140555
jej next zaj grem pa lahk brat
12. junij 2013
u140556
u140556
hvala za next!!!
12. junij 2013
Naty1Dlover<3
Naty1Dlover<3
next!
13. junij 2013
Naty1Dlover<3
Naty1Dlover<3
aja pa hvala za next!
13. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext+nova bralka
13. junij 2013
u140555
u140555
kda bo next js umiram
13. junij 2013
Leigh-Anne
Včeraj je bilo prav zabavno na plavanju najbolj pa za Nicki saj veste zmenek ima z Zaynom kako lepo. Trenutno smo dekleta v šoli in čakamo ,da bo zazvonil zvonec za konec pouka. Danes je bilo res dolgočasno v šoli… Končno zvoni »Hej punce zakaj je toliko kričečih deklet zunaj?«reče Jade zmedeno. Kaj se dogaja? Ko smo prišle iz šole smo takoj videle vzrok seveda kaj pa drugega One Direction. »Hej fantje kaj počnete tukaj?«je vprašala Kristen in objela Louisa. Tudi sama sem objela vse fante nazadnje pa Liama , najin objem je trajal malce predolgo ,kar je opazila tudi Nicki in me pogledala tako »se bova potem pomenili« »Po vas smo prišli ,kaj drugega bi delali tukaj »se je oglasil Louis. Ko smo šli proti avtomobilu so se oglasili Jake in njegova banda ,ki nas stalno zabavajo in rekli«Uuu pridne punce so si fante našle , poglej Jake piflarka 2 (Kristen) ima fanta jaz je že ne bi imel« je rekel eden izmed njih. Mi smo jih bile že navajene ignorerat ampak fantje ne še posebej Louis »Hej pa kaj tebi ni jasno? Raje utihni in pusti dekleta pri miru ,če ne boš pa videl boga!«se je razburil . Nato pa se je oglasil Jake«Kaj je stari a bi se rad tepel ali kaj?« Kristen je Louisu nekaj zašepetala na uho in takoj je nehal tiho smo odšli do avtomobila in čutila sem kako jezni so fantje in jim res ni vseeno za nas. »Kaj pa je bilo to?« me je vprašal Liam tako ,da sem slišala samo jaz. »Ah,nič vedno ko nas vidijo imajo take izpade nič hudega ni.« sem ga želela prepričat a sama pri sebi sem vedela ,da sem prestrašena in se Jakove tolpe tudi malo bojim ,kar je očitno opazil tudi Liam »Meni pa se zdi to grozno in vsa dekleta ste prestrašene vidim vas, niti ne zanikaj. Ampak ni več potrebe ,da vas je strah dokler smo mi tukaj vas bomo varovali, po koncu šole greste pa itak z nami na turnejo.«Počutila sem se tako ,kot da ki je kamen padel s srca »Hvala Liam«sem mu rekla in ga poljubila na lice. Nasmehnil se mi je in stopil iz avta saj smo bili že doma ,podal mi je roko in mi pomagal iz avta ,zardela sem in se mu nasmehnila. Kakšen kavalir je. Vsi smo prišli k Jade domov in dekleta so me takoj ,ko sem stopila v hišo povlekle v Jadeino sobo in me začele zasliševat »Kaj pa se dogaja med vama z Liamom?« se je oglasila Carly. »jaz,eem med nama se nič ne dogaja! Kaj pa je s tabo in Niallom Jade?«sem hitro spremenila temo. »Hej ne spreminjaj teme!«je zardela Jade. » Ja boljše vprašanje kaj se dogaja med vami in fanti?« je rekla Carly in pogledala mene »Okej ,okej pred vami ne morem imeti skrivnosti«sem rekla »Liam mi je všeč ,ampak mislim ,da ne bova nikoli več kot samo prijatelja.« »Kaj pa saj nisi resna a nisi videla kako te gleda? Kako ti je pomagal iz avta ,in ne misli si ,da nisem videla kako dolgo je trajal vajin objem. Jaz mislim ,da si ti njemu tudi všeč tukaj sploh ni dvoma.«me je prepričevala Nicki.Vse smo priznale ,da so nam fantje všeč in ,da jim bomo to poskušale pokazat npr. flirtat z njimi, jih poljublat na lice itd. Kristen pa je imela zabavno idejo »gremo tekmovat kateri bo eno od nas prvi vprašal če bo njegovo dekle zmaga« »Ja že ampak kaj bo nagrada za zmagovalko?« je bila radovedna Jade. »Tisti ,ki zmaga ji mi financiramo krajše potovanje z avtom npr. na Irsko?« »JA!!« so se zadrle vse to je super ideja. »Ampak fant gre zraven na potovanje!«je vzkliknila Jade. Vse smo se strinjale in upale na najboljše. Če sem slučajno pozabila omenit tudi Carly sodeluje,ker je pred nekaj dnevi dala konec Austinu zaradi njegovega napada in delno zato ,ker ji je všeč Harry , kar je pa res zelo očitno! Torej naj se igra začne !
Kristen
Ne morem verjeti Louis me je branil pred Jakeom,wow tega pa res nisem pričakovala! Kako lepo od njega a mislite ,da sem mu všeč? Ker on meni je ah moram se pogovoriti z nekom ,ki ga dobro pozna in ta oseba je? Aha že vem Harry onadva si verjetno povesta vse! Bom kar njega zaslišala. Po našem pogovoru s puncami in zastavljeno stavo,ki jo imam mimogrede namen zmagati smo se vse punce odpravile v dnevno sobo in se pridružile fantom ,ki so gledali film, neko grozljivko. Po nekaj minutah me je radovednost dajala ,zato sem Harryju poslala sporočilo naj me sreča v njegovi sobi,ker ga moram nekaj vprašat. Jaz sem se izgovorila ,da grem na wc ,harry pa , da gre pod prho. »Kaj pa je tako skrivno ,da nihče ne sme vedet?« me je vprašal. »Ja,amm pač a veš zanima me ,če ima Louis kakšno simpatijo?« »Uuu, zakaj pa te to zanima kaj? A ti je všeč?«me je vprašal in se mi nagajivo nasmehnil. »Ja pač emm ja dobro všeč mi je zdaj mi pa odgovori na moje vprašanje…
Louis
Medtem,ko smo vsi gledali filme sta se Kristen in Harry nekam izmuznila. Kaj pa misli Harry ,da dela? Že res ,da sta imela vsak svoj razlog ,ampak imam občutek,da njuna razloga nista ravno držala. Kaj naj storim? Eh,šel bom pogledat ,kaj se dogaja! Rekel sem ,da grem na wc. Slab izgovor vem ,ampak kaj boljšega mi trenutno ni padlo na pamet. Šel sem mimo Harryjeve sobe ,kjer sem slišal govorjenje. »Zakaj te pa to zanima kaj?A ti je všeč?« je rekel glas ki je bil verjetno Harry. »Ja pač emm ja dobro všeč mi je zdaj mi pa odgovori na moje vprašanje.« je odgovoril drugi glas oz. Kristen. Le o kom se pogovarjata? Ali je Kristen kdo všeč? Le kdo? Hmm, moram zaslišat Harryja o tem ,saj verjetno nebi prenesel ,da ji je všeč kdo drug kot pa jaz saj je ona meni zelo všeč! »Hahahaha Kristen ne skrbi tudi ti si njemu všeč! Ne bo dolgo ,ko ti bo to tudi sam povedal brez skrbi ,lahko se tudi jaz pogovorim z njim zate ,če želiš?« »Harry bi ti to res storil zame?« » Ja, seveda ne skrbi« do tega dela pogovora sem še poslušal, nato pa sem zaradi strahu ,da me ujameta ,da sem prisluškoval raje odšel nazaj v dnevno sobo! Prišla sta nazaj v sobo po nekaj trenutkih in Kristen se je usedla zraven mene nasmehnila se mi je in začela gledat grozljivko,ki se je vrtela na TV. Ko je bil na ekranu grozljiv del filma so vse punce skočile fantom v naročje vključno z Kristen ,ki je svojo glavo skrila v moja ramena jaz pa sem jo objel in ji na uho zašepetal »ne skrbi jaz te bom varoval,nič se ti ne bo zgodilo!« Pogledala me je se mi malce nasmehnila in me poljubila na lice. Hvala bogu je bila tema saj sem zardel in bil rdeč kot kuhan rak. Po koncu filma so se dekleta odpravila domov, mi pa spat.
Kristen
Včeraj ,ko smo gledali grozljivko sem praktično sedela v Louisovem naročju,ampak kot je izgledalo njega to sploh ni motilo in tudi sama se nisem pritoževala saj je bil občutek tako dober! Trenutno sedim v šoli s puncami , zelo smo živčne saj nas pridejo fantje popoldne gledat na vajo, pač saj veste Melodies in to , danes bomo vadile pesem Out of my limit skupine 5 seconds of summer upam , da se ne bomo osmešile pred njimi...
kako se vam zdi zgodba do zdaj?
13. junij 2013
super!!
neeeeeeext
14. junij 2013
u140556
u140556
komaj čakam neeeeeext!!!!!!
14. junij 2013
u140555
u140555
zgodba je ful zanimiva in res koma čakam NEXT
14. junij 2013
Niall
Punce so nas danes povabile na vajo,kjer bodo pele pesem naših dobrih prijateljev 5 seconds of summer. Komaj čakam ,da jih slišim sploh ne dvomim ,da bodo dobre in ,ko jih slišim jih bom pokazal Simonu mogoče bodo pa lahko kdaj zraven nas nastopale na turneji saj gredo z nami! Ura je odbila tri popoldne ,ko smo se odpravili k Leigh-anne domov ,kjer so punce imele svoj studio. Komaj sem čakal ,da vidim Jade v teh nekaj dneh ,ko smo tukaj mi je res prirasla k srcu in mislim,da sem zaljubljen! Želim jo povabiti ven a najprej se moram pogovoriti s Harryjem in videti ,da nima nič proti temu. Ko smo prispeli so nas punce sprejele z živčnimi nasmehi pa menda niso bile živčne zaradi nas! Malo smo se pogovarjali ,nato pa so se odločile ,da kar začnejo
……..and it's almost over let's start over! So skupaj končale pesem, bile so odlične še posebej ,ko je pela Jade sem bil,kot začaran tako lep glas ima! Oh moram nehat sanjat o njej in jo vprašat ,če bi šla z mano na zmenek in to bom danes tudi storil! »Punce super ste bile pa saj to je neverjetno!« je bil navdušen Zayn. »Ha , nekaj sem pa le podedovala po svojem bratu« je bila navdušena Jade . Obrnila se je proti meni in me vprašala »Kako se je pa tebi zdelo?« »Bile ste odlične,kot je rekel Zayn« nasmehnila se mi je in pomežiknila.
Čez eno uro…
Jade
Niall in Harry sta šla v Starbucks nam vsem po kavo, jaz pa sem se pogovarjala z Liamom rekel je ,da bi lahko povedal Simonu freaking Cowellu za nas. Bila sem zelo radovedna ali bi mu bile všeč ,tako sem bila globoko v mislih ,da sem opazila,da sta se Niall in Harry vrnila šele ,ko me je klical Niall »Oprosti,kaj si rekel?« sem ga vprašala. »Rekel sem ,če se lahko pogovoriva… na samem?« »Okej« Odpeljal me je v drugo sobo in videti je bil ,kar živčen. »Torej Jade za-animalo m-me j-je ,če bi š-šla danes z m-menoj na z-zmenek?«je izjecljal. Tega pa res nisem pričakovala, malo sem bila šokirana a kar hitro se mi je na obraz narisal nasmeh in skočila sem mu v naročje In zakričala »JA« tudi sam me je objel in mi povedal naj si oblečem kakšno poletno oblekico ali nekaj preprostega,saj ne greva v neko zelo drago restavracijo. Veselo sem odšla nazaj v sobo in punce povlekla v Nickijino sobo ,kjer se mi bodo pomagale pripravit na zmenek. Leigh-Anne me je naličila, Carly mi je skodrala lase in Nicki mi je posodila kratke hlače modre barve in kratko majico brez rokavov vijoličaste barve ter sandale. Prišel je čas za zmenek in Harry mi je sporočil ,da me Niall že čaka. Počasi in živčno sem se odpravila navzdol po stopnicah kjer me je čakal Niall »wow« je rekel ,ko me je videl »čudovita si« »Tudi sam nisi tako slab« sem se mu nasmehnila, najino spogledovanje pa je prekinil Louis ki se je moral oglasit in nekaj pripomnit »No nehajta si zdaj laskati drug drugemu in pojdita že pa uporabita zaščito otroka« se je zasmejal. Niall ga je grdo pogledal me prijel za roko in odpeljal proti svojemu avtomobilu…

-Kaj se bo zgodilo na zmenku?
-next?
14. junij 2013
mogoče jo bo vprašal če bo njegova punca
neeeeeext
15. junij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
15. junij 2013
u140556
u140556
na zmenku se bosta polubla!!!!
neeeeeext!!!!
15. junij 2013
ZMENEK (Niall,Jade)
Jade
»Niall kam pa greva?« sem ga vprašala nestrpno. »hahahaha, mislim ,da boš morala počakati in sama videti kam greva« mi je odgovoril in mi pomežiknil. Bila sem zelo živčna res upam ,da sem mu všeč! Mislim kljub vsemu me je povabil na zmenek ne? To mora nekaj pomenit … Kajne? Iz mislih me je potegnil Niall ,ki me je opozoril,da sva prispela. Pogledala sem ven in videla sem obalo.. Niall je kot ta pravi gentleman prišel in mi odprl vrata. Prijel me je za roko in me peljal navzdol po plaži, kmalu sem zagledala zelo veliko sveč na sredini pa je bila odeja na kateri je bila pijača in seveda nandos . Bila sem osupla ostala sem brez besed. »Torej ali ti je všeč?«me je Niall vprašal, videla sem da je bil zelo živčen. »Se hecaš? To mi ni všeč« sem rekla in videla sem , da se mu je nasmeh izbil iz ust. »To je prečudovito!!« sem vzkliknila. Oddahnil se je in se mi nasmehnil poljubila sem ga na lice in odpravila sva se jest. Cel večer sva se smejala,pogovarjala in moram priznati tudi flirtala sva . Bilo je popolno. Ko sem mislila ,da se že odpravljava domov me je prekinil »Hej preden ,da se odpraviva domov sem mislil, če se mi boš pridružila na sprehodu po plaži?« »Z največjim veseljem!« sem se mu nasmejala prijel me je za roko , sezula sva si čevlje in šla. Nekaj časa sva se sprehajala ,kar naenkrat pa me je zgrabil in me nesel proti vodi,začela sem kričati »Niall prisežem,da ti bo žal če me takoj ne daš dol« »hahahah izredno se te bojim« se je norčeval iz mene a preden sem sploh lahko odgovorila sem že čutila,da sem v vodi. Ko sem priplavala na površje sem videla ,da stoji na pesku in se mi smeji ,medtem ko je on bil prezaposlen z umiranjem od smeha sem jaz hitro začela teči proti njemu in ga objela,da je potem tudi on imel mokro majico. In potem je bil moj čas ,da sem se smejala. Kar naenkrat me je prijel okoli pasu in pogledala sem ga v oči ,postala sva resna ,kar naenkrat sva se začela približevati drug drugemu in združila sva se v poljub. Ali veste kako pravijo ,da čutiš ognjemet? No jaz nisem čutila samo ognjemeta ampak atomske bombe bilo je popolno in prehitro je minilo.
Niall
Vau! Ta poljub mi je povedal vse zdaj vem,da sem jaz všeč tudi njej in čutil sem ,da sva nekako povezana bilo je popolno! Minilo je pa prehitro! Ko sva se peljala domov sva poslušala radio in pela ,ko je prišla na radio pesem This kiss(Carly Rae Jepsen) sva se pogledala in zardela. Čez nekaj trenutkov sva prišla domov, stala sva pred vrati ,ko je spregovorila Jade »Niall zelo sem se imela lepo hvala,da si me peljal ven!« »Bilo mi je v čast želel sem te še nekaj vprašati« »Kaj pa?« »Mislil sem ,če bi šla naslednji petek z mano v Švico, kjer bo tudi moja družina ,itak je takrat konec šole ne? Saj če nočeš ni treba…« »Niall , če vam ne bom v napoto se ti z veseljem pridružim« »Nikomur ne boš v napoto , prav nasprotno vsi te bomo veseli!« »Torej grem s tabo v Švico« je rekla me hitro poljubila na usta in izginila v hišo , bil sem v šoku a sem se čez nekaj trenutkov tudi sam odpravil v hišo in šel takoj spat. Čez nekaj trenutkov je prišla tudi Jade in me objela okoli pasu in tako sva zaspala skupaj ,bil je najboljši občutek EVER

Carly
Končno danes je peteeeek!! Komaj čakam ,da mine čas v šoli in bom lahko spet videla Harryja. Aja, morda vam moram povedati,da medtem,ko sta bila Jade in Niall na zmenku sva s Harryjem gledala filme ,kar naenkrat pa me je poljubil bilo je čudovito. Upam,da me bo vprašal ,če bom njegova punca ali pa me vsaj povabil na zmenek. Šola se je takoooo vlekla ampak vseeno smo jo punce preživele. Vse smo se odpravile k Jade domov ,vse punce so se odpravile k fantom ,ko sem pa še jaz želela it k Harryju mi je takoj srce padlo v hlače ,ko sem ga videla. Bil je čudovit ,a na njegovem krilu je sedelo neko dekle ,ki je izgledala ravno tako,kot živa barbika. Nasmeh se mi je zbrisal z ustnic in tiho sem se šla vsesti med Jade in Louisa. Harry je vstal in spregovoril »Fantje in dekleta nekaj vam moram povedati« je rekel »To je moje dekle Britney,Britney to so Zayn,Nicki,Niall,Jade,Liam,Leigh-anne,Louis ,Kristen in Carly« je nadaljeval in pokazal na vsakega od nas. »Živjo!«je zavpila z visokim,trapastim glasom. Vsi smo ji rekli hey in videla sem ,da dekleta niso bila nič kaj navdušena nad njo,jaz še najmanj. Kaj? Jaz tega preprosto ne razumem! Včeraj me je poljubil danes pa ima punco?! To je enostavno preveč zame,vstala sem in hitro odšla iz dnevne sobe v Jadeino vedoč ,da se mi bodo dekleta pridružila kmalu. In res je bilo vstopila so v sobo in prva je spregovorila Leigh-Anne »Carly, zakaj si kar odšla iz sobe ,Harryja skrbi,da je on kriv.« »HAHAHA« sem se nasmejala sarkastično. »seveda je kriv Harry saj sploh vste ne kaj je naredil ta,ta da raje ne rečem kaj!«sem zavpila. »Kaj pa je storil ?« me je začudeno pogledala Kristen. »Včeraj ,ko sta bila Niall in Jade na zmenku me je poljubil in bilo je čudovito!Danes pa ima neko barbiko za punco!« sem vzkliknila in solze so se mi vlile po licu… »KAJ? Moj lasten brat je to storil! Jaz ga bom ubila!!«je vzkliknila Jade in preden smo lahke ostale odreagirale je odvihrala dol po stopnicah.
Harry
Vem,vem poljubil sem Carly,zdaj pa imam punco,ampak ona je moja bivša in ko se je danes zjutraj pojavila na mojih vratih in me prosila odpuščanja sem ji pač dal še eno priložnost. Carly pa tega ni dobro prenesla saj je kar naenkrat odvihrala iz sobe punce pa so ji sledile. Čez nekaj trenutkov je Jade privihrala v sobo bila je videti IZJEMNO jezna ,prišla je do mene in me brez kakršne koli besede udarila po licu. »AU! S čim sem si pa to zaslužil?!« sem zastokal. Hotela me je ponovno udariti a jo je Niall pridržal v svojem objemu. »ŠE VPRAŠAŠ KAJ SI NAREDIL?! HARRY JAZ TE NE POZNAM, TI NISI MOJ BRAT!VSAJ DOKLER NE ,DOKLER SE NE ZAČNEŠ OBNAŠAT IN SI ZBISTRIŠ GLAVE KAJ HOČEŠ!RES JE ,DA SI MOJ BRAT AMPAK CARLY JE MOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA IN ČE SE KDO IGRA Z NJENIMI OBČUTKI BO IMEL OPRAVKA Z MANO, PA ČEPRAV SI MOJ BRAT!« se je drla in solze so ji spolzele po licu Niall jo je odpeljal iz sobe ,da bi jo pomiril. »Kaj je pa bilo zdaj to Harry ,ali nam lahko razložiš?« je rekel Liam. Poslovil sem se hitro od Britney in začel razlagati fantom ,kaj se je zgodilo vsi so bili dobesedno tako ogroženi in jezni ,da ne znam pojasniti. »Harry,kako si lahko zamenjal takšno punco,kot je Carly za takšno barbiko?« se je oglasil Zayn. »Jaz,jaz žal mi je šele zdaj sem sprevidel kakšno napako sem storil in res mi je žal..« sem rekel in povesil glavo. »Ampak,Harry to ni dovolj zdaj pa lahko samo živiš s to napako tako ,kot bom morala jaz z zlomljenim srcem« sem zaslišal nežen glas in takoj sem vedel ,da je bila Carly,a ko sem se obrnil je že ni bilo več in vhodna vrata so se odprla in zaprla. V tistem trenutku so se mi solze vlile po licu in stekel sem v svojo sobo, kjer sem nekaj časa jokal, nato pa sem prevzel vso krivdo nase in se odločil ,da jo popravim in osvojim Carly. In prvi korak k temu je ,da sem povedal Britney ,da je med nama konec. Bila je jezna in rekla , da je bila z mano tako ali tako samo zaradi denarja. Ko je to rekla pa mi nenadoma ni bilo več hudo,da sem ji dal konec,že drugič. Odločen,da popravim svojo napako sem se odpravil proti Carlyjini hiši…

-Kaj bo naredil Harry?
- ali se zgodbica prehitro odvija?
-next?
16. junij 2013
u140555
u140555
-harry se ji bo opravičo
-ne
-ja itak nevm zaka še sploh sprašuješ
hahahahah ke si ti našla atomske bombe? hahahahaha
17. junij 2013
u140556
u140556
-vprašo jo bo če bi šla z njim na zmenek?
-ne ti kr tk nadaljuj!!!!!
-neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
17. junij 2013
u70873
u70873
- Opravičil in jo povabil na zmenek
- Ne
- Nextttttttttt
- Nova bralka
18. junij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2013
neeeeeeeeeeeeext
19. junij 2013
evoo en bolj doolg next kr pač včeraj nisem nextala
Nicki
Punce smo pravkar pri Carly doma in imamo dekliški večer,da Carly malo razvedrimo po vsem tem ,kar se je zgodilo in pa Jade ,ki je bolj kot vse jezna na svojega brata a je Niallu uspelo jo pomirit vsaj malo. Kar naenkrat pa je pozvonilo pri vratih, Leigh –Anne je šla pogledat kdo je čez nekaj trenutkov je prišla nazaj in povedala Carly ,da mora iti na balkon. Začudeno jo je pogledala a vseeno vstala in šla ,vse punce smo ji sledile. Ko smo prišle na balkon smo videle spodaj vse fante »Kaj bi radi?« se je oglasila Carly jezno. »Carly prosim poslušaj me, velika napaka je bila ,da sem vzel Britney nazaj,kar sem tudi sprevidel prosim te oprosti mi!« »Kaj si mislil ,da stem ,ko se boš naučil govor in ga tukaj zblebetal ,da boš kaj popravil?« »Ne ,sem pa zato mislil,da bi ti nekaj zapel ,zato te prosim,da me poslušaš« Pokimala je in začel je, pel je pesem I can only Imagine od Davida Guette in Chrisa Browna. ( http://www.youtube.com/watch?v=_QO5idbqSuw) ,ko je končal je bila Carly brez besed. Obrnila se je proti nam in rekla »Punce kaj naj storim?« »Daj mu še eno priložnost verjamem ,da tega ne bo več storil sicer ga ne bom samo klofnila po licu!« »Ja pojdi,osvoji ga!« sta se oglasili Jade in Kristen ostale smo ji samo pokimale , nasmejala se je in stekla Harryju naravnost v objem. Poljubila sta se in fantje so se nam pridružili v hiši. Danes je petek in z Zaynom greva na zmenek,jooj kako vznemirljivo. »Živjo lepotica« mi je nekdo šepnil na uho. Obrnila sem se in videla Zayna zardela sem on pa je spet spregovoril »Si pripravljena na najin zmenek?« »Samo preoblečem se in lahko greva. Aja kaj pa naj oblečem kam pa greva?« sem ga vprašala. »Kam greva je presenečenje,ampak obleci nekaj udobnega. Pokimala sem in se stekla preoblečt. Oblekla sem majico z napisom 'U mad bro',ki je bila modre barve in hlače vijolične barve. Ko me je Zayn videl se je nasmehnil me prijel za roko in odpeljala sva se na neznano destinacijo. Ko sva prispela sva bila na kegljišču. Bila sem vesela ,ker je to bil vedno moj sanjski zmenek . Vem čudna sem ampak sem pač preprosta oseba za preproste stvari. Ko sva prispela sem se napravljala kot,da ne znam kegljati ,da mi je Zayn pomagal prijel me je okoli pasu in mi pokazal,kako moram podati kroglo. Ves večer sva se imela lepo,ravnokar se peljeva proti klubu v katerem se bova dobila s puncami in fanti. Ko sva prispela me je Zayn prijel za roko in odšla sva v klub. Od zadaj sva pri mizi opazila Liama in Leigh-Anne ,ki sta vidno flirtala. Odločila sva se ,da greva plesat in ravno,ko sva prišla na sredino plesišča je začela igrati počasna glasba. Sramežljivo sem ga pogledala on pa se mi je nasmehnil in mi rekel »Gospodična ali bi plesali z mano?« Zahihitala sem se in privolila ,ko sva nekaj časa plesala sva ,kar naenkrat zaslišala Niallov glas »Živjo, vsi! Na oder kličem skupino Melodies ,ki so odlična dekliška skupina in mislim ,da bi jih ljudje morali poznati!Torej dekleta pridružite se mi na odru!« Pogledala sem Zayna in se odpravila proti odru. Dekleta so me že čakala. »Katero pesem bomo pa pele?« sem vprašala. »Dajmo DNA to smo nazadnje vadile!« je vzkliknila Kristen. Ko smo začele pet sem cel čas gledala ne boste verjeli Zayna. Pesem je ravno prav opisovala ,kaj jaz čutim do njega. Tudi on me je gledal v oči. Ko smo odpele so nam vsi v klubu ploskali in vzklikali. Lastnik kluba je rekel naj še kaj zapojemo. Zapele smo še Wings in How ya doin? vse od Little mix saj so tudi one naše največje vzornice poleg drugih.Ko smo odpele smo se s fanti odpravile plesat…
Leigh-Anne
V klubu je zaaaaaaaaakon!!! Punce smo zapele tri pesmi in občinstvo je bilo navdušeeno! Trenutno plešem z Liamom,zelo je prijazen in vedno bolj mi je všeč. »Jaz nama grem samo po pijačo« je rekel in se nasmehnil. Pokimala sem in sama začela plesat. »Kaj pa taka punca,kot si ti dela sama tukaj?« mi je na uho šepnil globok glas,ki ga nisem prepoznala. Obrnila sem se in videla moškega ,ki ga nisem prepoznala,videti je bil starejši »Kaj se pa-pa greste?« sem vprašala prestrašeno. »A ne bi plesala z mano ,ko si pa tako lepa in čvrsta?« »A se vam ne zdi, da sem malce premlada za vas?« »Ne,rad imam mlade punce!« »Škoda,ker ta 'mlada punca' ima fanta« se je oglasil znan glas,ki je bil še kako poznan in spet sem se počutila kanjček bolj varno. Starček se je obrnil proti Liamu ga čudno pogledal in se spet obrnil proti meni »Torej pusti tega malčka in pojdi z mano domov« »Glej,stari odmakni se od moje punce ,pa se bo to izšlo brez težav,če pa se čez pet sekund ne odmakneš boš pa videl kaj to pomeni biti brez zob! Ali si me razumel?« se je razburil Liam še nikoli ga nisem videla takega ,ampak ravno zaradi tega sem se počutila varno. »J-ja« je izjecljal starček. Bila sem vesela ,da me je varoval. »Hvala Liam,da si me varoval.« sem se mu zahvalila. »Veš Leigh-Anne,čutim neko potrebo po tem ,da bi te varoval in zdaj bi te res rad poljubil.« je rekel in zardel,čeprav je bila tema sem ga videla. Njegova izjava me je sicer presenetila a take priložnosti pač ne bom izpustila »Zakaj pa me ne? Mislim jaz se ne bom pritoževala« Nasmehnil se je božansko ,tako kot se le on zna. Počasi se mi je približal in svoje ustnice pritisnil ob moje ,bilo je kot v pravljici pozabila sem na vse ljudi,ki so bili okoli naju bilo je wow! Seveda pa je trenutek moral nekdo pokvariti »Poglej,poglej kaj sem pa jaz našel tukaj« se je oglasil Louisov glas. Liam je prekinil poljub in oba sva se obrnila v smer od koder je prišel glas »Ne vem o čem govoriš«je nagajivo rekel. »OO,ti še predobro veš o čem govoriš« »Oh,bodi tiho in se pojdi mečkat s Kristen« mu je vrnil Liam. Tokrat je bil čas ,da je zardel Louis. Louis je raje utihnil in se obrnil ter odšel na drugo stran kluba. »Torej Leigh-Anne ali greš z mano domov in lahko gledava še preostanek večera filme in na to gledava kot najin prvi zmenek?« »Jaz, ja greva!« sem rekla pogumno. »Kaj pa fantje in dekleta?« sem vprašala. »Ah,saj bodo preživeli brez naju nekaj časa ne?« »Seveda , seveda« sem mu odgovorila. Ko sva prišla domov sva se spreoblekla v pižamo nesla odeje in vzglavnike na kavč. Liam je dal v predvajalnik cd in se vsedel zraven mene na kavč. Ko sem videla,da je izbral Toy story sem se malce nasmejala ampak se vseeno brez pripomb stisnila k njemu in začela gledat film. Večer je potekal približno takole gledala sva film se poljubljala jedla kokice in se poljubljala itd. Ob koncu drugega filma sem se stiskala k Liamu kjer sem ta večer tudi zaspala. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo ,kjer sem hotela narediti zajtrk pa mi je apetit takoj minil ,ko sem videla Nialla in Jade kako se poljubljata ona sedi na pultu on pa stoji med njenimi nogami. Kar naenkrat pa me je nekdo objel od zadaj. Takoj sem prepoznala te roke obrnila sem se v njegovem objemu in ga na hitro poljubila ,nato pa sem se zopet obrnila in prekinila Nialla in Jade »KHM« sem se izkašljala. Niall je hitro skočil stran od Jade ona pa je skočila dol s pulta in glavo zakopala v njegove prsi. »Midva,eem sva delala zajtrk« se je očitno zlagal Niall. »Ja se veda z jezikom a ne« je rekel Liam in hitro sta se odpravila fanta iz kuhinje. »Torej Jade ali sta z Niallom par?« »NE« je hitro odgovorila. »Kaj pa je bilo potem to?« »Midva ujeta sva bila v trenutku« je rekla in se poskušala izgovorit. »Kaj pa ti in Liam?« je vprašala. »Midva sva samo prijatelja« sem zardela še jaz. »Mhm,prijatelja ali mislis ,da nisem videla kako te je držal za boke?« preden sem ji pa lahko odgovorila pa je pozvonilo pri vratih. Odšla sem jih odpret in skoraj me je vrglo na rit ,ko sem videla kdo stoji na našem pragu…
19. junij 2013
aja pa še vprašanja
-Kdo stoji pred vrati?
-Kateri 'parček' vam je do sedaj najbolj všeč?
-next?
19. junij 2013
u140555
u140555
- nimam pojma
-Liam in Leigh-Anne
-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. junij 2013
u140556
u140556
-newem
-carly in harry!!!
-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg