Forum
u118203
u118203
''Viki,pohiti že,no! Kje si toliko časa?''
''Pa kaj je z tabo danes,Pat? Nisi si podobna.''
''Če pa se obiraš 100 let! Še polž te prehiti!''

No,naj se predstaviva. Sva Viktorija in Patricija,krajše Viki in Pat. stari sva 18 let in sva veliki oboževalki One Direction! Ja,band bo sedmih letih še obstaja. Nekateri so jih že zdavnaj nehali oboževati. Vendar jih jaz in Viki še zmeraj obožujeva,ker so res dobri. No,in danes se odpravljava na njihov koncert. Komaj čakam!

ali boste brali? In kako se vam zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
u118203
u118203
Joj,nism hotla tok hitr objavt... No,še en next..

Za koncert sem oblekla tole:

(jaz sem mela oblečena oblačila 1. punce na levi,Pat pa 3. punce na levi).
Nisva se kaj preveč ukvarjali z make-upom,ker ga nisva potrebovali. Pa tudi,jaz ga sploh nisem marala kaj preveč.. ko sva se dokončno uredili,sva samo še vzeli karte in odšli. Ker sva jih komaj dopolnili 18,naju je na koncert peljala moja mama. Kmalu smo prišli do dvorane,kjer je,seveda,že bila velika gneča. Čez 10 minut so nas končno spustili noter. Z Pat sva imeli sedeže čisto na tleh,torej pred odrom. Bila sem vznemirjena kot kakšna najstnica. KAr naenkrat smo slišali že vsem zelo znano pesem,What Makes You Beautiful.. Na ekranu pred nami so se pokazale najprej slike,nato pa različni videi. Vse punce smo takoj začele kričati,ker so se od nikoder na odru pojavili,kdo drug kot,One Direction!!!!! OMG! kako so popolni! Čeprav sm jih enkrat že videla v živo sem se počutila,kot da jih vidim prvič. Najprej so zapeli pesem Irresistible. Začel je moj najljubši član,Harry.. ''don't try to make me stay,or ask if i'm ok,i don't have the answer..'' Obnemela sem,Pat pa tudi. Imel je tako lep angelski glas.. Potem so zapeli še WMYB,Little Things,Back for you.. V glavnem iz vsakega albuma nekaj pesmi. Koncert se je,na žalost,prehitro končal. Z Pat sva se počasi odpravljali iz dvorane,ko je kar naenkrat nekdo zavpil..
''Hey,girls! I think this is yours.'' je rekel globok britanski naglas. Bil je Harry Styles. V roki je imel mojo denarnico,ki sem jo ne vede izgubila.
''Is this yours?'' me je vprašal.
''Yes.where did you find this?''
''Um.. It was on the floor where you were standing.''
'''Oh... Thanks a lot.''
''You're welcome.'' je rekel in pomežiknil.
''Oh, and btw,what's your name,beautifuls? And where do you live?''
''My name is Viki,and this si Pat. These are our nicknames.We live in Slovenia,but Pat has here her grandparents,and i and my family have weekend here,In England.'' sem mu razložila.
''Interesting...Beautiful names for beautiful girls. I gotta go now,see ya!''
''Bye,Harry!'' sva mu zaklicali,in se dokončno odpravili ven iz dvorane.
''In,punci,kako je bilo na koncertu? sta uživali?''
''Še vprašaš,mami? Bilo je nepozabno!11 sem rekla.
''No,pa se odpravimo domov.''
''Mami?''
''Ja?''
''am..Lahko Pat danes prespi pri meni?''
''Da,seveda lahko.''
'''Yay.'' je navdušeno rekla Pat.
''Ali me lahko zapeljete domov,samo da si vzamem vse potrebne stvari?''
''Da,seveda.''

Ko smo prispeli do Patine hiše,jo je zunaj že čakala njena babica. Kolikor sem razbrala iz njunega pogovora,jo je Pat vprašala,če lahko prespi pri meni. Babica je seveda pritrdila. Patina babica je povabila mene in mojo mamo noter v njihovo hišo na sok in piškote. Z mamo sva seveda privolili in šli za njima..

a) kako se vam zdi?
b) next?
08. julij 2013
u140958
u140958
super je
next
08. julij 2013
u140555
u140555
a) perfektno
b) neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2013
Neeeeext.
08. julij 2013
Pa ce lah kmal k ke ful dobr zacetek ;-)
08. julij 2013
Je*
08. julij 2013
perfektno je
neeeeeext
nova bralka
08. julij 2013
u101445
u101445
a) fuul uredu.
b) neeeeeeeeeeeeeeeeext!
08. julij 2013
u113053
u113053
nexttttttt
MEGA SUPR JE
+ nova bralka
10. julij 2013
u56764
u56764
a) the best sista!!! ;********
b) NEEEEEEEEEEEXT!!! <3333333333333
10. julij 2013
u118203
u118203
hey..a nextam zgodbico al ne..?
24. oktober 2013
u56764
u56764
jaaaaaaaaaaaaa!!! NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!! :**************
25. oktober 2013
jaaaa
25. oktober 2013
u113053
u113053
Ola. Bi kdo bral?? https://www.igre123.com/forum/tema/halloween-scary-party-%281d-ff%29/63538/ hvala vsem, ki boste. Zelo vam bom hvaležna
+ oprostite za smetenje
31. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg