Forum
Haj spet jas z novo zgodbo. To je moja druga zgodba, prejšna ni bli hli popolarna zato upam fa bo ta malo bol. No upam da vam bo všeč.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

''Oh, dajno Jde pridi zamudile bomo!'' ''Ja Ja že prihajam, smo še stvari poberem in pridem '' rečem ter se še zadnjič pogledam v ogledalo. Počasi se premajem po stopnicah, kjer me na hodniku že nestrpno čakajo, Perrie, Jes, in Anne.
No naj se vam predstavim sem Jade stara sem 18-let in živim v Londunu. Imam tako rekoč štiri sestre ozeroma BFF in skupaj pojemo v skupini Little Mix. Z Perriy Jas in Anne se odlično zastopimo, vse si zaupamo in ja trenutno gremo na vaje v studijo nato pa na našo prvo turnejo. Ja malo sem nervozna in pogrešala bom svoje prijatelje družino in posebej še mojo mlajšo sestrico Lili. Stara je štiri leta.
No vrnimo se nazaj k zgodbi. Vse me grdo pogledajo jaz pa se jim le nasmehnem nato pa gremo v naš kombi ker na zapelje v studijo. Tam nas pričaka naša mentorica Louis in poleg nje stoji Simon Cowell . Sama sem ga bila zelo vesela . Posedle smo se na stole v studiju nato pa začele vaditi naš novi album. Ko smo končale sta nam Simon in Lois navdušeno ploskala. ''Uau punce obvladate, res ste nekaj posebnega.'' Nas pohvali Simon. Nasmehnemo se. Prekine nas Louis ''No punce z Simonom sma pršla do odlpčitve, da bi lahko z fanti iz skupine 1D skupaj nastopali na turnejah. Kaj pravite?'' Ko sem slišala, da se gre o skupini 1D mi je nasmešek kar zbledel iz oraza. Kislo sem se nasmehnila, ter rahlo prikimala. Jas se je strinjala. Perriy in Anne pa sta kar poskočili od navdušenja, ja kar nore sta na njih. Mislita da so srčkani in ne vem kaj še vse. No jaz sem čisto drugega mišljenja o njih, Ja ne maram jih. Zelo so mi samovšečni. In skoraj vsaka najstnica leti za njimi kot da bi vsakega iz med njih hotela posiliti. Ja vem nesramna sem ampak hej nimamo vi najboljšega mišljenja o njih. ''No torej dogovorjeno.'' Reče Simon in me zbudi iz mojih misli. In ja punce da ne pozabim fante boste spoznale v New Yorku, saj greste zdajle kar tja. Poslovimo se in odšle do našega avto doma. Namestimo se in se začnemo pogovarjati in se smejati. Po mučnih urah vožnje le prispemo do hotela. 'Izkrcamo' se in odidemo v hotel kjer je nekaj naših oboževalk. Podelimo jim podpise nato pa odidemo v skupno obo, kjer nas že čakajo fantje. Stopim bližje puncam. Nekaj časa se gledamo nato pa se opogumi eden iz med njih. ''Haj jaz sem Liam in to so Louis, Naill, Zayn in Harry.'' Ter pokaže na vsakega. Nakremžim se ko pokaže na koderčka. Pri nas pa se opogumi Anne in nas predstavi. Nekaj časa se pogovarjamo oz. se pogovarjajo, saj mi ni bilo do pogovora z njimi. Čez nekaj časa pogledam na uro in ugotovim da je ura že šest zato z komolcem ruknem Jas in jo proseče pogledam. Rahlo se mi nasemhne, saj je vedela da mi je neprijetno. ''Fantje me bomo se počasi odpravile saj še moramo razpakirati.'' Z ustnicami oblikujem besedico hvala ter se ji prisrčno nasmehnem
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kk se vam zdi začetek?
next?
29. januar 2014
odličen
next <3
30. januar 2014
next
30. januar 2014
Next
30. januar 2014
Next.
31. januar 2014