Forum
Ƈαℓυм Hσσ∂ ƒƒ.

No to je še ena zgodba, govorila bo o eni punci ko je bila v sirotišnici nakar so jo posvojili.Ta družina se je pisala Hood. Gospa in Gospod sta bila zelo trmasta in sta jo zaposlila kot kuharico. Znala je kuhati saj so v sirotišnici mogli skuhati hrano.... Druga pa ne povem

-------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------

2 nexta da začnem
02. julij 2015
u185916
u185916
next
02. julij 2015
NEXT
02. julij 2015
u123392
u123392
neext<3
02. julij 2015
1.next

yaay hvala za tolko nextov upam da vam bo ušeč
----------------------------------------------------
'Anna' ter 'Lina' se je zadrla ravnateljica sirotišnice, ter pišla v najino sobo ter nama povedala da najo hočeju posvojiti malo so se pogovarjali koga bodo vzeli in končno so prišli v sobo in rekli da bodo Lino vzeli. Po eni strani sma bile veseli da bodo eno posvojili po drugi strani pa sma beli jezni saj sma bili bff že od prvega leta.Ko je odšla sem bila osamljena.Po nekaj tednih je še ena družina prišla na razgled v mojo sobo.Bili so zelo prijazni ampak videz lahko vara. No rekli so bi da je doma še ki mu je ime calum hood.Ko smo bili v avo mi je gospa Hood da bom kuharica torej to ne pomeni da bom njihov otrok. Ko smo prišli na dom je bil zelo velik podobno vili ampak večje. Gospa Hood je postala kr stroga tako da sem mogla vsak dan počisti prah, kuhati ter mogla sem spati v kleta kot da bi bila pepelka.
----------------------------------------------------------------------------------
toti next je bolj beden saj je prvi next
02. julij 2015
u186104
u186104
next
02. julij 2015
u185916
u185916
neext
02. julij 2015
u177736
u177736
neext
02. julij 2015
u156631
u156631
zanimivo!! neeext
02. julij 2015
2.next

Hiša ali vila je bila velika ampak gospod gin gospa Hood pa sta bila trmasta.No prvo je razložila pravila:
1.Kuhaj vsaki dan
2.pocisti vse sobe tudi kopalnice
3.Spim v kleti
4.zbudim se ob 7

To je to gospa Hood je rekla da pride Calum pozneje .Rekla se mi je da se delo zacne jutri in da bom morala neko uniformo nesti kar se je meni zdelo kot da je rastrgana cunja ki ni bila oprana celo leto.No bilo je ze pozno zato sem semodpravila spat sredi noci pa me zbudi glasen trk z vrati in eno punco ki se smeji hitro sem sla iz moje sobe -kleti- sla pogledati v dnevno sobo tam sem vidla enga tipa kar sem milslila da je calum in eno punco ki je imela pol tone make-upa. Ko sta koncno se nehala režati sem sla spat v klet.Nasljednjo jutro sem se zbudila ob 4 da nebi bila prepozna z zajterkom saj rabim vec kot 1 uro da ga naredim . No ko sem hotela iti gor k Calumu da bi mu rekla da naj neha nesti tiste babbe sredi noči v hiso. Ampak ko sem odprla vrata se mi je začel smejati jaz sem se pa hitro pogledala in ugotovila da sem v hlačkah in v modercku hitro sem pobegnila v kopalnico in se oblekla v tiste umazane cunja.

Calum p.o.v

No včeri zvečer sem se zabaval z eno punco. Zjatraj sem se zbudil hitro da sem se oblekel ko kr naekrat notr udre tista sluzkinja la ka je ampak moral sem se režati če je bila v hlackah in v modercu. Hitro je pobegnila jaz pa sem se nasmehnil saj mi je bila zelo vsec bila je nekaj drugega ni bila ona punca ko je cez noc z mano v postelji ona je bila nekaj posebnega.....
02. julij 2015
omg next! *o*
hah vidu ju je u spodnjem perilu hah, ful dobr
02. julij 2015
neeext!
02. julij 2015
+ ni mi všeč, da more ona v kleti spat pa delat vse, kar ji naroči gospa Hood ;oo
02. julij 2015
Se en next
02. julij 2015
Btw jutri dam next
02. julij 2015
u156631
u156631
okay, neext
02. julij 2015
ok ;3
02. julij 2015
next
02. julij 2015
vesw next se mi je izbrisal pol dobi
03. julij 2015
u173906
u173906
next!!
03. julij 2015
omfggg!!
Cal se
pa zaljubljaa!!!
NEEXT!
popouno jeee!
03. julij 2015
delam
03. julij 2015
jeej *OO*
03. julij 2015
3.next
---------------------------------------------------------------------------------------------
Hitro sem naredila zajterk(palačinke) potem pospravila prah v dnevni sobi ter kuhinji zadnja strvar še mi je ostala Calumova soba tak ga sovražim da bi ga najrjaje včez dimnik vrgla.No sem že bila pred njegovo sobo malo me je bilo strah, hitro sem potrkala in je že odprl vrata (c-calum j-js)
c-hey
j-hey sobo sem ti prišla pospravit
c-lahko ti pomagam
j-ne nerabiš, če naju Gospa Hood vidi sem v dreku
c-(se zasmeji) sploh ne pride v mojo sobo če bi prišla bi si lase populila hahahahaha
j-ok samo da ne delaš tumarij
c-ok
In tako sma skupaj pospravila sobo.Nekako sem bila vesela da mi je pomagal izvedela sem tudi da se cal zelo rad zabava saj me je danes povabil v luna park (kot prijatelja malo sem zardela in seveda je to opazil) rekel je da sem luštna ko zardim rekla sem ja da lahko.On pa je rekel še da bo zrihtal da boma lahko odšla.

Calum p.o.v

Potrkala je na vrata in rekla da mora počistiti sobo moral sem ji pomagati. Ko je bila soba čista sem jo uprašal če bi šla v luna park rekla je ja YAAAY! zdaj sem mral še samo zrihtati kako bova šla
-----------------------------------------------------------------------------------------------
oprostite za kratek next samo sem utrujena
03. julij 2015
omg iii, grem stvait, da bosta supi :$ lalala, s tega pa še neki bo :**
+ next! *o* :33
03. julij 2015
u186104
u186104
next szupr pišeš
03. julij 2015
wiiiiiiiiiii!
ta dva pa sta hitraa!
res,
popouno jee!
NEEEXT!
03. julij 2015
Hahhahah
03. julij 2015
4.next
/////////////////////////////////////////////
Calum p.o.v

Hitro sem šel k moji mami in jo vpršal če lahko grema v luna park seveda je rekla ja.Ko sem prišel dol v njeno sobo sem videl da je utrujenam ker je spala zato sem jo dvignil in jo dal na ramena kot da je vreča krompirja.

Anna p.o.v.

Bila sem utrujena in zaspala.Nakar me zbudi Calum ko me vrti kot vrečo krompirja 'Bik spusti me na tla drugače ti zobe populim' in se je začel smejati 'si pripravljena za luna park'' ''bejž ven iz sobe da se preoblečem'' in je šel hitro sem si dala nekaj gor na sebe in šla. pred vrati me je že čakal Calum bil je kr lepo oblečen in sma šla.V luna parku je bilo svetovno ...
77777777777777777777777777777777777777777777777777777777
to je to orostite ker ni dobene romance in ker je next kratek
mnenja/kritike?
04. julij 2015
zlo dobr, sam more se kaj slabga zgodit tut veš. Vedno je tak
+ next *o*
04. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg