Forum
CHAPTER 1. - Amelissa Micclew
>> Erm, Lissa, !<< torej kaj vidiš v ogledalu,me je z zanimanjem spraševala Gospodična Clai Gew. Začela sem mrmrati vsako črko posebej. Večkrat kot sem pogledala v ogledalo vedno bolj se mi je zdelo da je to kar vidim preveč nerealno za v naš svet. Na srečo je zazvonil zvonec, ki me je spet rešil. To zavlačujem že dva tedna. Nekako se ne morem sprijazniti s tem kar sem videla. >>Liiiissa, zakaj me ne jemlješ resno<<me je, ko so še vsi odšli iz razreda nagovorila Gospodična Gew. Zajela me je panika. Usedla sem se nazaj za svojo mizo in se delala kot da jo hočem poslušati. Najprej je začela s tem kako so se mi letos ocene rahlo poboljšale in govorila kaj moram še dopolniti. Nato je šele začela z današnjo temo. Rekla je, da 'moram povedati kar vidim v ogledalu' (Res mi ni jasno kaj je to tako pomembnega da moram to povedati.). A te besede nisem mogla spravit iz sebe. Kot da je nebi vedla, kot da je še nikoli nisem slišala. Po dolgem zadrževanju sem končno stopila na hodnik. Hodnik je bil nabit kot ponavadi. Hotela sem se čimprej zriniti do učilnice. Nato me je spet nekdo ustavil. Bila je punca. Povlekla me je za kapuco in me privlekla do omaric. Začela sem jo gledati, da bi se spomnila kdo je to….Odkar sem se spremenila, se že več let ne pogovarja noben z mano. Nato sem se spomnila da je to…Punca iz sosednjega razreda. Nikoli se nisve kaj dosti družile, sva pa imeli dokaj podobne misli. Vse sva nekako 'enako' čutili. Bili sva si podobni, od znotraj. Potihoma je začela s svojim govorom. Jemala sem jo neresno. Ker je dojela da je 'nerazumem ravno' mi je dala kuverto. Z napisom Amelissa Micclew. Bila sem osupla, ko sem videla da se končno nekdo nekaj zanima zame. Odšla sem domov. Pot se mi je vlekla ravno tako kot pouk danes.
Ko sem končo prispela domov, sem preverila pošto nato pa stopila v hišo. Odšla sem naravnost v svojo sobo in se zleknila v posteljo. Bil je čas za razmišljanje. Ja. Vsak dan po šoli si vzamem nekaj časa zase. Odprla sem kuverto in jo prebrala. Ugotovila sem obilo novih stvari, za katere nisem še nikoli slišala. Omenjeno je bilo tudi 'Amelissa je res posebno dekle'. Šele ko sem prebrala ta stavek sem se zavedala da je to pismo nekaj pomembnega. Potopila sem bolj v pismo.
Začela sem si sestavljati svojo zgodbo o sebi, svojem življenje. Nekaj me je kar naenkrat prijelo da bi šla v knjižnico. Šla sem na avtobus in se odpeljala do knjižnice. Tam se preživela preostali dan. Usedla sem se za zadnjo mizo,ki je bila edina prazna in postavila pismo predse. Odšla sem po knjige in si prebrala nekaj 'o posebnih ljudeh'. V tem pismu seveda nism odkrila zakaj sem ravno jaz posebna a sem vedela da nekaj je….
Nekaj ur sem samo zrla v knjige, ko se nekdo usede zraven mene. Bila je punca. Spet. Te sem se spomnila. Bila je moja bivša 'prijateljica' Elis.
Pomislila sem 'danes se mi dogajajo resnično čudne stvari'.
Elis me je začela spraševati o vsem živem, v katerem jaz nisem imela pojma. Nato je začela 'o skrivnostni temi'. Že cel dan samo o tem! Zakričala sem >> Nehajte s temi neumnimi vprašanji, ker sem čisto normalna oseba in sem enaka kot vsi ostali<<. Začudeno so me pogledali a jaz se nisem zmenila zanje, stekla sem iz Knjižnice in se trudila pomiriti in pozabiti na ta dan danes.
Ura je bila ravno za večerjo. Mama je pripravila pico in se končno malo pomirila, s tem ko sem govorila s starši. Pojedla sem še večerjo nato pa odšla v sobo. Začela sem pospravljati saj je bila soba res dizaster. Odprla sem predal pod mizo. Vse stvari sem zložila ven. Zagledala sem dnevnik moje babice. Zapustila mi ga je preden je odšla nazaj na svoj rojstni kraj. Odprla sem knjigo in malo pobrisala prah ki je nastala umes med stranmi…Začela sem brati…Nisem mogla nehati…Zanimalo me je bolj in bolj…
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Amelissa Micclew*15*San Francisco*

08. januar 2014
u100749
u100749
neext<33
08. januar 2014
u161904
u161904
nextt
10. januar 2014
u159007
u159007
next
10. januar 2014
u159307
u159307
next
10. januar 2014
nextt
10. januar 2014
neext
10. januar 2014
u157801
u157801
Next!
12. januar 2014
next!
13. januar 2014
Hvala za nexte c*: vam obljubim da bo o zdej naprej bolj napeto;p
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Začela sem brati…Nisem mogla nehati…Zanimalo me je bolj in bolj…Prebrala sem prvo stran a razumela nisem niti besede. Nisem si znala nikakor razložiti kaj bi kaj pomenilo. Ker se mi ni dalo več ukvarjati z branjem te knjige(pred knjigo sem stala še 2 uri in strmela v prazno) sem se odpravila spat. Noč je bila mrzla in črna. Nekako se mi je zdela zelo prazna. Vsak dan, da sem lažje zaspala gledala čez okno in svetloba lune čeprav ne tako močna me je pripravila do spanja. Ulegla sem se samo še v posteljo in zaspala.
Noč se mi je zdela dolga, in končno sem bila en dan popolnoma naspana. Zbudilo me je jutranje sonce. Odgrnila sem zavese in se odpravila do kuhinje. Mama je že odšla v službo, torej sem si morala sama pripraviti zajtrk. Počasi sem ga pojedla. Ko sem bila že oblečena in pripravljena za v šolo me je pred vrati čakal avtobus. Na avtobusu sem bila skoraj sama, a zato se nikakor nisem zmenila. Navajena sem biti sama torej mi ni bilo težko. Ko smo prispeli do šole so bila vhodna vrata odprta na veliko. Stopila sem notri. Avla je bila prazna kar je bilo res čudno, do začetka pouka pa je manjkalo le prt minut. Prišla je gospodična Gew. Zgledala je prestrašeno. Začela je govoriti >> Prišlo je do umora/samomora/na šoli, zato je šola do nadaljnega zaprta!<< Nisem mogla vrjeti svojim očem. Bila sem prestrašena kot še nikoli poprej. Domov sem odšla kakor hitro sem mogla da bi lahko obvestila starše o tem. Vem zelo šokanten prizor je bil to ja:c. Ampak sem bila skoraj prepričana da človeka ni ubil človek ali žival. Ampak nekaj drugega. Neka 'mračna sila'. Ponovno sem odšla do knjižnice do knjige kjer so vse besede razložene in vzela še babičin dnevnik. Mogoče tam notri kaj piše. Babi je ravno tako hodila na to šolo zato so lahko morda kakšne povezave. Končno sem prevedla prvo stran,ki mi je že dosti povedala...(Tole spodaj je pisalo za današnji dan v babičinem dnevniku, torej sem ravno pravšnji dan začela brati, danes!)
Napisano/zgodilo se je 17.4.1958 ob 8.04
Zbudilo me je sonce, ki je že lepo vshajalo. Odšla sem na zajtrk. Mama je bila že v službi. Pripravila sem si zajtrk in se pripravila z šolo. Pred vrati me je čakal že avtobus. Stopila sem gor, kot ponavadi sem bila sama(skoraj). Ko sem prispela do šole so bila vrata na veliko odprta. Avla je bila prazna. Do mene je stopila učiteljica in mi povedala da je prišlo do umora/samomora. Nisem bila prepričana ali je bil to res pravi umor ali je bil le kdo duh. Kakšno drugo bitje. Bila sem prestrašena. Odšla sem domov peške. Hodila sem čim hitreje. Ko sem prispela do vrat so bila odkljenjena kar je za nas nenavadno. Nisem hotela stopiti naprej. Bila sem preveč prestrašena. Odšla sem do babice in prenočila to noč pri njej......
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In danes je ravno tako 17.4. in naj bi se zgodil 'umor' ob 8.04. ravno tako. In ko sem prispela domov nisem niti pogledala ali so vrata odprta. Bila sem preveč prestrašena in sem zato takoj odšla v knjižnico. No vsaj nisem doma. Morda pa ni varno. Nekaj je. Dnevnika naprej nesmem brati. Dnevnik moram brati dneve po dnevih.

NEXT? .* Si zaslužim bralce?<3
13. januar 2014
next ja valda!
13. januar 2014
u159389
u159389
next ja logično da da!!
13. januar 2014
u161994
u161994
next!
13. januar 2014
next <3
13. januar 2014
u148477
u148477
neeekšt<3
13. januar 2014
u157801
u157801
Neeeeeeeext!! Valda si jih zaslužiš!
13. januar 2014
u159007
u159007
next
14. januar 2014
Neeeeeeext:3
14. januar 2014
u69203
u69203
next!!!!!!!!!!!!!!!
+nova bralka
14. januar 2014
u162369
u162369
Next
14. januar 2014
u100749
u100749
neext. ful dobr pišeš<33
14. januar 2014
neext (:
14. januar 2014
Dubite dons next:*
15. januar 2014
next
15. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeext:3
15. januar 2014
u154331
u154331
neeeeeeeeext
15. januar 2014
Novi profil: http://www.igre123.com/flow.
+ dodej me tm<3
15. januar 2014
u162463
u162463
next bom pisala iz ta nouga profila<3 js sm miximst btw ane hah:Đ
15. januar 2014
u161994
u161994
neeext:3
17. januar 2014
u162463
u162463
Hwala vam za nexte c: , upam da boste še naprej tok bral tole.*
Dnevnika naprej nesmem brati. Dnevnik moram brati dneve po dnevih.
Sedela sem v knjižnici še vedno z dnevnikov na mizi in razmišljala. Premišljevala sem cele ure a se mi ni sanjalo kaj naj bi to zdaj pomenilo. Ker ne smeš telefonirati v knjižnici sem šla ven telefonirat mami. Dnevnik sem vzela sabo, ostale stvari pa sem pustila v knjižnici. Saj nisem bila dolga. Poklicala sem mami. Telefon je bil nedosegljiv. Takoj sem odšla v knjižnico po svoje stvari vzela nekaj ostrega(nekaj imam vedno sabo, za vsak primer), tekla sem kakor hitro sem morala. Bila sem že skoraj doma ko sem se spomnila babine besede v dnevniku ''TA DAN NIKAR NE HODI DOMOV''. Mislila sem si ''MORAM DOMOV,NUJNO!NEKAJ JE NAROBE''. Zdaj sem odšla bolj prestrašena a počasneje in bolj previdno. Vstopila sem v hišo....

*NEXT JE KRATEK, ZATO JE TUDI MALCE BOLJ NAPET*. Če bo dosti nextov, že danes nextam (;
* Hope u Like it?

VPRAŠANJA
♥ Kaj mislite da se bo zgodilo ko bo vstopila v hišo?
♥ Vam je všeč next? Hočete bolj napeto?
♥ Kaj mislite da piše v dnevniku za nasleden dan?
17. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg