Forum
u69309
u69309
Hei Hei
Js sm Gaia Evelyn Londen. Mam 15let in zaenkrat je zadni dal šole al neki. In pol počitnice. In ne morte vrjet! Starši grejo na počitnce v Francijo v Paris pa na Guetto!Pa jst?Šla bom v fucking kamp kjer je zaenkrat samo(že) 15prijav. Halooo komu se da 2tedna prežvet na nekmu kampu,a niso počitnce zato da greš na partije pa telefon je nujna oprema!WTF in zdej me bojo 2tedna pital kukr prašička da bom na koncu res podobna njemu?
Gosh help me!In od vseh ki jutri spakiramo in gremo poznam samo eno-Mojo BFF Jamie Loona Livvse ji je pa ime.

22. december 2011
u69309
u69309
"GAIA!"je zavpila mami,Sarah Brinne Londen-Cole
J(st)-NE GREM V KAMP!
M(ami)-JA PA GREŠ!
J-NE!
M-GAIA EVELYN LONDEN!V KAMP GREŠ!
J-NE!ZAKAJ BI ŠLA?
O(či)-Gaiči daj no.Ooo že vem.Sodelavkina hči ima Rojstni dan in zelo si želi Samsung galaiksi mijni.
J-Ni Samsung galaiksi mijni ampak samsung galaxy mini.
O-Daj mi ga da ji ga nesem.
J-nESi mi kovčke do avta.
O-Samo enega se odloči!
J-Dobro. Ta modrga.
SLIKCEE
Moj foon-

Mamii-

oČIIii-

Jzz(buu)

Jamie Loona(Jam)

23. december 2011
u69309
u69309
Tam je bil tudi en super fant. Edini fant. Danes sva bila dežurna jaz in Zayn,to je on. Ko sva šla po drva se je na pol poti ustavil in me......

...poljubil. Vrnilas em mu poljub in prijel me je ter posedel na majhno skalno poličko. Poljubljala sva se ko je čez 5minut skozi goščo pridrvela vodička.
V(vodička)-GAIA IN ZAYN!
Z-Oh gospa. Žal mi je.
nasmehnil se ji je in me spet poljubil.
V-Pridita že!
23. december 2011
u69309
u69309
V-Dobro dobro najstniki naši. Razdelili se bomo v 5skupin po 2.
Pravzaprav imam razdeljeno-
Jamie Loona in Kaysie
Zayn in....Gaia Evelyn
Sarah Wonne in Brinna Dally
Ully in Finny
ter seveda
Quinn in Jovonne

In seveda kam greaste,na 2 samosotjna dni. 2dni in 2 noči boste sami!V PARIH!
1skupina-Dallias gosd
2-Jezero Wishwash
3-Travnik Biellydee
4-Gora Amantey
5-Gošča Villesoon

Gaia in Zayn ,proosim da ne bosta taka kot Robster Paltison in Krinsten Stenware
...
Vsi smo se začeli režat.
J(St)-Ubistvu Robert Pattinson in Kristen Stewart

V-Pa tut prov.GREMO!VSAk en šotor in škatla BIP-Bodi in preživi!
Hop hop hop hop!!!
24. december 2011
u64528
u64528
next
24. december 2011
u69309
u69309
Ko sva prišla tja sva ugotovila da je prav WAAAW. Ker je Zaynu postalo vroče si je slekel majico in videla sem božaaanskii tatoo. ker je blo res voče sm se slekla še jst in prvo sva šla malo plavat.Sicer sva oba zmočila kavbojke je bilo super plavat z nim. Zaplavala sva do druge pobale,ker je jeezero res majhno. Tam sav se ulegla na vroč pesek in se poljubljala. Do večera je bilo že vse poštimano in sedla sva na skalo.Objel me je in rekel-"Gaia Evelyn Londen,si nekaj najboljšega na svetu!

In takrat je začelo em snežiti?
Z-WTF is this?
J-Hm tukej se ful hitro spreminja vreme zaradi sprememb pod..
Z-Oh daj daj utihni ljubica.
K-Ne rees,velike spremembe podnebja se dogajajo,med poletjem laho snež...
Videla sem da misli rsno in ker nisem utihnila me je utišal s poljubom.
Potem sva legla v spalni vreči,šotora sicer nisa postavila,spala sva pod milim nebom. Ko pa je začelo MOČNO snežiti sva šotor raje postavila.
Ko sem se zbudila je Zayn na malem gorilniku pripravil malo pojedino. Kakav in kruh z salamo.
Z-Dobro jutro Trnuljčica.
J-Dobro juuutro. Aaaah.
Z-Ogenj sm zakuril pred šotorom da bo toplo.
J-Super.
Olekla sem se in spet me je poljubil.

24. december 2011
u69309
u69309
J-Zayn ne razumi narobe ampak mgoče bi se lahko bolj posvetila taboru.Sama sva in fajn bi se bilo malo ogreti ob ognju.Pa še totalno mraz je. Nevem kako v petih minutah sonce in sneg zamenjata mesto. Joooj Zayn. Nemorem več.Domov bi rada.
z-saj bo ljubica.Pridi greva da gozda kjer sta Jamie in Kaysie.
24. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg