Forum
нeeι.jαz ѕeм ɴιαll'ѕ pαтαтoe.ɴαpιѕαlα вom ѕvojo zɢodвιco o oɴe dιrecтιoɴ.ĸoт ѕтe vrjeтɴo υɢαɴιlι вo тeмα ɴαjвolj poѕvečeɴα ljυвezɴι мed 18 leтɴιco leαн ιɴ ѕυper zvezdɴιĸoм ɴιαlloм нorαɴoм.υpαм,dα вoѕтe υžιvαlι v вrαɴjυ!αυ revoιr
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ вαrвz!

_____________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________

Heei.Moje ime je Leah McGreen.Stara sem 18 let in žeivim v Londonu.Moja starša sta doma v Walesu.No,v Londonu delam v Zlatarni Tiffany.Jah.Dolgčas.Nimam veliko prijateljev.Moje življenje je večino časa dolgočasno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaz -->

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'As long as you love me...'je zazvonila moja neumna budilka.Počasi,zares počasi sem ustala iz postelje.Nekako mi je uspelo priti do kuhinje,ne da bi zaspala na poti do nje.Sem prava zaspanka.Pozajtrkovala sem in se odpravila v Tiffanya.Kot ponavadi sem se oblekla v svojo tipično odpravo:majico in kratke hlače z hlačnimi nogavicami.Odšla sem s podzemno železnico,saj se mi hoditi res ni dalo.Ko sem prišla do Tiffanya sem odšla skozi ''VHOD ZA ZAPOSLENE'' in se preoblekla,tako kot vsak dan.Joj kako sovražim svoje življenje!Tako dolgočasno je.No vsaj večino časa.Sprehodila sem se do pulta in začela delati.Zdregla sem ljudem,ki so iskali nakit sto in ene vrste.Vsakič ko je prišel kdo iskat zaročni ali poročni prstan sem se spraševala,kako to,da jaz ne najdem svoje prave ljubezni.Vedno ko sem bila v zvezi sem bila s samimi 'žabci'.Ravno,ko sem brala smsje na telefonu je do mene prišlo 5 fantov.'Živijo!Jaz sem Liam!Iščem zaročni prstan za svojo punco Danielle.'je rekel Liam.'Hellou!Jaz sem Chelsea!'Chelsea je moja sodelavka,Je prava važička.'Am govorili smo s tvojo sodelavko..'Liam je prebral mojo kartico z imenom.'Leah.'Chelesea se je važno obrnila stran.'No,to so:Zayn,Harry,Louis in Niall.'Fantje so mi pomahali.Popeljala sem jih do vitrin z zaročnimi prstani.'Leah McGreen!'je zakričal moj šef.'Chelesea mi je povedala,da si kradla iz te trgovine.Je to res?'me je vprašal.'Ne,nikoli!'Prišla je Chelsea.'Kaj pa tvoja zapestnica,ha?Nje zagotovo nisi kupila!'je rekla.Šef me je grdo pogledal.'Odpuščena si!'je rekel.'Ampak,ampak..'sem rekla.'Ven!'Na jok mi je šlo.Zaslišala sem Chelseo:'In,One Direction.'Fantje so jo grdo pogledali in odšli za mano.'Niall,pokliči me!'je še rekla.'Ne.'ji je Niall jezno rekel in odšel.Ko so prišli do mene sem bila čisto objokana.'Leah!Pridi,ti častimo kakav!'Ta glas bi lahko prepoznala povsod na svetu.Niall.'Pojdite stran!'sem rekla.Fantje so se hitro skrili.No vsi razen Nialla.'Sam sem!'je sramežljivo rekel.Približal se mi je.'No če pa nočeš potem pa obdrži vsaj to.'V listek mi je potisnil papirček.Ko sem ga odprla njega že ni bilo več.Še vedno žalostna se odšla domov.Ko sem prišla domov sem se udsedla na kauč in začela gledat MTVHITS.Glasbo sem navila do konca in začela prepevat. To me res razveseli.Skoraj bi pozabila na listek,če mi nebi padel iz hlač.Na njem je pisalo:'Pridi ob 20.00 pred London Eye.Niall'
In tako sem hitro odšla na metro in od tam do London Eyea.Ko sem prišla do tja me je tam že čakal Niall.'Leah!'je zaklical.'Živijo.'Približala sem se mu.'No,nekaj ti moram povedat.Uh.Tole je pa ful nerodno.'je rekel.'No povej!'sem ga nagovarjala.'OK,no zaljubljen sem.''In?'sem ga vprašala.'Vate.Zaljubljen sem vate.Od prvega momenta,ko sem te videl za pultom v Tiffanyu.'Nevedoč se mi je na obraz prikradel nasmeh.'Prosim,bodi z mano?'Pogledal me je s tistimi svojimi modrimi očmi.'Dobro.'Nasmejal se je.Približal se je in me poljubil.✞
ɴeхт?
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ вαrвz!
26. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
26. december 2012
next!!!
05. januar 2013
Haha,hvala ker bereta.Bi lahko prosim malo oglaševali ??
09. januar 2013
next+nova bralka
09. januar 2013
neeeext
01. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg