Forum
Živjoo nevem kako mi bo šlo z to zgodbo ampak bom poskusil ker imam ful idej. Zaenkrat vam izdam le, da je glavni lik 15-letni Krey Willinson.
02. februar 2016
Živjo sem Krey Willinson in sem čisto povprečen ameriški najstnik. Imam povprečne ocene, povprečno družino in čisto navadne najtniške težave. Vsako jutro se na poti v šolo sprehodim mimo dokaj običajnega parka,ki pa mi čisto na skrivaj pomeni ogromno. Tam sem se do četrtega razreda vsak dan ob istem drevesu srečeval z punco iz druge šole, ki pa je nisem prav dobro poznal, vendar sem se začuda dobro ujel z njo. Nekoč mi je povedala, da mora oditi in da kmalu nebo več morala hoditi sem in se z mano igrati. Rekla je, da gre nekam daleč, ni pa mi pojasnila kam in zakaj. O tem ni hotela govoriti. Rekla je, da nebi razumel, vendar je obljubila, da mi bo pisala. Takrat sem jo zadnjič videl. Dnevi, meseci in leta so minevala in o njej nisem slišal niti glasu več. Najprej sem pomislil ,da je zaposlena z selitvijo, nato pa si žalostno priznal, da je pozabila name. Nekoč pa sem slišal, da bodo park prenovili in podrli najino drevo. Najprej sem nasprotoval in probal zavlačevati, ter pošiljal pisma o nevarnosti razširitve smrtonosnih gosenic v njem, vendar mi kot ponavadi ni uspelo in še zadnjič sem se poslovil od njega. Vsedel sem se na klop ob njem in premišljeval. Že sem se vstal, da bi odšel, ko so mi na tla padli ključi. Sklonil sem se, da bi jih pobral in zagledal majhno špranjico, v njej pa kos papirja. Pobral sem ga in prebral ime na ovojnici. Bilo je namenjeno meni. Začudil sem se in pomislil na potegavščino, vendar me je premagala radovednost in raztrgal sem ovojnico. Otrpnil sem od začudenja, saj sem vedel kdo ga je napisal.

To je prvi del zgodbe, upam da vam je všeč
02. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg