Forum
»Tess, ugasni budilko, za vraga!« sem se zadrla. Vstala sem iz postelje in pogledala na uro. »A je z vama vse v redu?!« sem zakričala na svoji sostanovalki. »poglejta koliko je ura!!!« Kylie se je le obrnila v postelji in zasmrčala nazaj. Roxy je odprla in zaprla oči ter nekaj zamrmrala. »prav, kakor hočeta. Če vaju bo Marie Adams zasačila, nisem jaz kriva.«

No, pa ste izvedeli. Moje ime je Anna Martinez, stara sem 17 let in živim v dekliškem samostanu na Cardiffškem podeželju v Walesu. No, moje polno ime je Anna Juliette Bolton Martinez, vendar me vsi kličejo Anna. Saj res, Marie Adams je pomočnica v samostanu, ki nas zjutraj budi. Kylie Martina McWand in Roquel Titania Lily, skrajšano Kylie in Roxy, sta moji sostanovalki v bornih sobicah samostana Johna Armstronga v Cardiffu. Moja življenjska zgodba je lahkotna in prijazna do preobrata. Nekoč sem živela v Londonu s svojo mamo, očetom in dvema sestricama. Denarja in sreče nam ni manjkalo. Vendar sem jaz vse pokvarila. Na moj 16. rojstni dan sem se z družbo odpeljala v kino z očetovim avtomobilom. Na mostu sem zapeljala v nekakšno luknjo in avto je obrnilo. Jaz, moj tedanji fant in moja prijateljica smo bili skoraj brez prask, medtem ko je moj najboljši prijatelj dobil hude poškodbe noge, avto pa je bil uničen. Oče se je po tem dogodku odločil, da sta z mamo preveč popuščala pri vzgoji najstarejše hčerke in me proti moji volji dala v samostan. Brez mobitelov, fantov in vsega, kar mi je takrat pomenilo svet. Sama sem se morala znajti, se spreobrniti in postati taka kot vse druge punce tu: prijazna in pobožna. Iz samostana gre lahko dekle po svojem 18. rojstnem dnevu. Vendar je meni tu vseeno zelo všeč. Prijateljic imam dovolj, hrana je dobra in tudi pobožnost mi ne dela problemov. Do mojega 18. rojstnega dne je le še en teden. Takrat se bom z denarjem, ki sta mi ga starša pošiljala, odpeljala nazaj v London in se tam zaposlila.

Ojej, prihaja Marie Adams. »o, Anna Juliette, si že pripravljena!« zažvrgoli. Pritrdim in se zavem, da imam obleko že na sebi. »naj te opomnim, da ti danes vodiš jutranjo rekreacijo.« mi še pove Marie Adams in odhiti budit Kylie in Roxy.

Anna:

Kylie:

Tess:

Marie Adams:

neext?

ℓαנкααš؟؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2013
Neeekšti!*.* Reees pišeš prfektno in je brezveze, da nuben ne bereeee!
25. januar 2013
u112307
u112307
omg! nadopopouna zgodbica! *w*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
25. januar 2013
no shit ker napako sm tm nardila...napisala sm Tess namest Roxy hahahahahah

TKO JE K SI ZMIŠLUJŠ IMENA
25. januar 2013
u73295
u73295
Neeext!
Zelo dobra zgodba
25. januar 2013
u57074
u57074
neeeext;** super pišeš!!!!!;**
25. januar 2013
next!
25. januar 2013
neeext
25. januar 2013
u112307
u112307
proooooosim next xđ
25. januar 2013
Nebo dons...vrjetn...nimam nacjta )
25. januar 2013
u118013
u118013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxt
26. januar 2013
u120727
u120727
Mext..< 3 fulj je dobr c:
26. januar 2013
hvala ) nextam za Špeloo <3333333 (мυѕ†αғαα. )
*********************************************************************************************************
Pouk je bil danes res brezzvezen. Nune so bile tako čudno nastrojene, ponavadi so čisto prijazne. Vprašala sem Marie Adams, ki nas uči geografijo in zgodovino, kaj se dogaja. »nič, Anna Juliette, prav nič.« mi je odgovorila. Resno? Vedela sem, da je nekaj za tem čudnim obnašanjem. Vpršala sem še Roxy in Kylie, pa tudi oni nista vedeli nič. Po uri zgodovine se odpravimo po hodniku do svojih sob. Pri vratih naše sobe stoji glavna nuna, Marie Johnson. »Anna Juliette, pridi z mano,« mi reče. »Nekaj ti moram pokazati.« sledim ji brez ugovora, kajti Marie Johnson ni človek, s katerim se želite prepirati. Ko se usedem na stol v njeni sobici, iz omare potegne sliko. Na njej je ženska z nunskim ogrinjalom. »to je mama tvojega očeta, torej tvoja babica.« se oglasi Marie Johnson. Začudeno jo pogledam. »Kako je to mogoče? Potem ne bi bilo mojega očeta in…« »Da.« me prekine nuna. »Bila je glavna sestra v tem samostanu, vendar se je prekršila. Z nekim človekom po imenu Martin je imela otroka…to je bil tvoj oče.« Razmislim. Je to mogoče? Mojemu dedku naj bi bilo res ime Martin, vendar je umrl še pred mojim rojstvom. Zakaj mi očka ni ničesar povedal? Me bodo zaradi prekrška moje babice obravnavali kako drugače? »Anna Juliette, verjetno boš morala zaradi tega oditi iz samostana predčasno…« reče Marie Johnson. »kar verjetno pomeni jutri.« Kako? Zakaj mi to delajo? To je naredila moja babica, ne jaz! Vendar iz spoštovanja do glavne nune ostanem tiho, zgrbljena na svojem stolu.

***********************24 ur kasneje************************
»Anna, tako zelo te bom pogrešala!!!« mi hkrati rečeta Kylie in Roxy. »Tudi jaz upam, da se še kdaj vidimo. Nikoli vas ne bom pozabila.« rečem ostalim. Objamem prijateljici in Marie Adams, ki mi je res bila najboljša učiteljica tukaj. »Imaš denar?« me še vpraša Marie Johnson. »Imam« pritrdim. Takrat pripelje taxi in usedem se notri. Šoferju povem naslov apartmaja, ki sem ga rezervirala že vnaprej ter pomaham prijateljicam, sošolkam in nunam. »Rada vas imam.« zašepetam in po licu mi spolzi solza. Nikoli več vas ne bom videla. S sklonjeno glavo na zadnjem sedežu gledam sliko moje mame, očeta in sestric. Taxi pelje proti Londonu.
26. januar 2013
next
26. januar 2013
u120727
u120727
Next.!
26. januar 2013
u73295
u73295
Neeeext!
26. januar 2013
next.!
26. januar 2013
neeext!
26. januar 2013
u118013
u118013
nexxxxxt!
26. januar 2013
u57074
u57074
neeext!;**
27. januar 2013
u112307
u112307
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
-zame.?
27. januar 2013
neeext
27. januar 2013
Jutr zvecer dobite next <333333333333
27. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.! Hwalaaa pikica moiaa!< 3333333333
27. januar 2013
Nizakeej najbolsaa moja <3333333
27. januar 2013
neextam za mojo Nastjoo (MeđøOđPαтι.*)
**************************************************************************************************
»Lahko greva en krog po mestu?« vprašam voznika. »To bo dodatnih 8 funtov, gospodična.« se oglasi voznik. »Prav.« pritrdim in uživam v pogledu na mesto, ki bo verjetno moj dom do konca življenja. Ko me taxi pripelje do apartmaja, dam vozniku denar in pogledam hišo. Stara, vendar lepa hiša v baročnem slogu. Vstopim in prijazni receptorki povem svoje ime. Da mi ključ, jaz pa s svojo borno prtljago kar tečem po stopnicah in obstrmim ob pogledu na moje stanovanje.

Odložim prtljago in se razkomotim, potem pa vzamem nekaj denarja in grem v najbližji nakupovalni center. Najprej se ustavim pri poslovalnici mobilnega operaterja ter sklenem naročnino in si kupim nov telefon. Potem na hitro poletim še v trgovino s kozmetiko in H&M, ter se ustavim pri McDonald'su. Privoščim si majhen hamburger in fanto. Tedaj do mene stopi približno 30 let star moški, oblečen v McDonald'sovo uniformo in me ogovori »Pozdravljena. Kako ti je ime?« »Anna Juliette Bolton Martinez, na kratko Anna…zakaj?« mu odgovorim. »Moje ime je Josh Teader in sem vodja te restavracije. Vidim, da uživaš v naši hrani in to je naš namen. Bi delala pri nas? Samo tvojo osebno izkaznico rabim in jutri lahko začneš.« mi predlaga. Osupla, vendar vesela pritrdim, da bom jutri ob sedmih zjutraj prišla, da podpišem pogodbo in začnem delati. Juheeeeej! Prav vesela sem. »Službo sem dobila!!!« pomislim in odidem s polnimi rokami vrečk nazaj v apartma. Stuširam se in se oblečem v pižamo, ker je že pozno. Pred odhodom v posteljo pokličem še v samostan, da jim dam vedeti, da sem v redu, ter pozdravim Roxy in Kylie.

******************************************************************************************************
kako jee? pohavle/kritike dobrodošlee <33333333 neext?
28. januar 2013
Neeeeeeeeeeekšt.! Nič kritik, samo pohvaleee!*o* Mrrš pisat!xđ
29. januar 2013
u118013
u118013
neeeeeeeeeeexttt!
29. januar 2013
u73295
u73295
Neeeeext <3
29. januar 2013
neext