Forum
u174606
u174606
Pozdravljeni!
No na wordu že kr neki časa pišm en fantazijski roman in zdei sm se dokončno odločla (no nism se lih odločla kr me je moja bestica prsilla u to) da ga objavm. Kot že vidte bo naslov All someday go (Vsi enkrat gredo) in kr js ne morm pisat brez kakršnekoli nadnaravne vezi sm se odločla d tut to uklopm. Zgodba NI resničan! Aja pisalaa bom v knjižni slovenščini (ne tako žlubodranje k to )..
Aja pa pravila:
- NE oglašuj (na tvojo temo ti vrnem 10 mojih linkcev ali več)
- NE lepi verišcev (na tvoj profil ali na tvojo temo ti vrnem 20 mojih linkcev)
- se NE kregajmo (te blokiram če začneš prepir)

Mogoč se bo še kiro pravilo najdlo.. No pa začnimo....
✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞

PROLOG
☆ Third person, year 2074 ☆

»Od tega je minilo že vrsto let, ki niso bila najboljša. Ne vem, če imam dovolj poguma, da se podam nazaj v tiste čase,« starka je sklonila glavo. Gospa Anderson je razumevajoče pokimala in se krhko nasmehnila. »Že, prav. Razumem vas in vaš strah. Ne bom zdaj vrtala v vas, če nočete govoriti o tem,« starka se ji je nasmehnila in pokimala. Gospa Anderson se je ozrla na uro. »Rosalyn, mislim da je čas da odidete. Najine ure je konec,« starka je pokimala in pograbila torbico, ki jo je imela na zofi. Čez trenutek pa je že zaprla vrata.
Maria Anderson je bila prekrasna ženska srednjih let, ki je imela trenutno eno najbolj nemogočih in zaprtih pacientk. Rosalyn Atteberry je bila stara 80 let in je bila vdova. Nihče točno ni vedel kaj je skrivala pred ljudmi. Dali so jo k psihiatrinji, da bi ji pomagali vendar jo je to samo še bolj razžalostilo in še bolj potrlo.
Imeli so jo za noro. Že zdaj je bilo dovolj hudo, kaj šele če bi povedala resnico. Njena izjava oziroma razkritje njene zgodbe bi šokirala vse. Njeno zdajšnje življenje je bilo polomija, prav tako kot pred mnogo leti. Vedela je, da jo ne čaka več veliko življenja. Vedno si je želela umreti ob možu, ki jo bo neizmerno ljubil. Kaj pa ji je življenje prineslo? Imajo jo za norico, nima moža ne otrok in ne denarja za plačevanje najemnine za stanovanje. Kdo bi sploh prišel na njen pogreb? Nihče. Bila je le navadna starka, ki je zavozila svoje življenje že v daljni preteklosti. Srčna bolečina jo je vse bolj in bolj obdajala. Počutila se je, kot bi bila ujeta v kletko sovraštva. Čutila je da pada. Pada v večen spanec, ki jo bo odrešil muk. Še zadnji hip je pograbila svoj dnevnik, ki je obležal nasproti nje,na tleh. Tako, kmalu se bo razvedela resnica o njeni preteklosti. A kaj ji zdaj morejo? Tako ali tako je nekje na lepšem.

Ne morjo bit use zgodbice perfektne.. -.-'' no tale je še daleč od tega veem.. ampak hej moja prva zgodica je -- pliiss povejte svoje mnenje k me fulll zanima!
03. julij 2014
Ej, full dobr pišeš res, se ne lažem in človek se res vživi v zgodbo. Dej ti še piši naprej ker me zanima.
03. julij 2014
u174606
u174606
hvala <33
03. julij 2014
Ni za kaj
03. julij 2014
jz sm se ful uživela v njo takd a boljš da takoj nextaš kr je re perfektna zgodba in upam da bojo vsi deli taki če pa ne bojo pa nč hudga važn je da nextaš takoj
03. julij 2014
u174606
u174606
haha.. zdle še ne bom nextala ker jih rabim še malo več da prebere zgodbico drgač pa hvala
03. julij 2014
ni kej
03. julij 2014
u174205
u174205
oooo brez besed resno! tole tak prfekten in resno kot so že drugi povedal se res full uživiš v zgodbo in aaaa perfekcionalno! resno! plosim piš naprej * doggy face* aja pa NEXT
03. julij 2014
u161381
u161381
Next dobr pises
03. julij 2014
u174606
u174606
hvala obema <33
03. julij 2014
u174606
u174606
nextam jutri
03. julij 2014
next :/
03. julij 2014
Hvala za link
V tole se z veliko lahkoto vživiš in je popolno
Next
04. julij 2014
u165577
u165577
popolno je <333
+neeeeeeeeeeeeext<33
04. julij 2014
Next
04. julij 2014
u174606
u174606
Hvala vam za vse nexte, vendaar pa ne bom mogla vec dans nextat kr grem jutr v Gardaland pa morm ze zdle it u pojstlo -.-" vrjetn dobite novi del komi v ponedeljek... Zal!
04. julij 2014
ok
04. julij 2014
u174606
u174606
Hello, hello! Oprostite mi za en dan zamude vendar učiri skor nič nisem hodila na compjuter..šele pol zvečer sem se spouvnala sam sm bla že v pojstli.. No tuki ga mate. Aja posvečen pa je moji popolni;** ----- Q.Q
Enjoy!

☆ Third person, year 2074 ☆

Nekdo je potrkal na vrata, a ni bilo odziva. Šele čez nekaj časa je ponehalo in ker je bilo odprto je vstopila ženska postava. Bila je gospa Anderson, saj je prišla k Rosalyn na dom, za terapijo. »Rosalyn!« je zakričala. A bilo je kot bi govoril nikomur. No, saj to tudi je počela, le da se tega ni zavedala. Najprej je odšla v kuhinjo, vendar Rosalyn ni bilo tam. Potem je preiskala še kopalnico, dnevno sobo in podstrešje. Ko je prišla do spalnice so bila vrata rahlo priprta. Počasi jih je odprla in ozrla mrtvo Rosalyn. Prestrašila se je in položila roke na usta. Poklicala je reševalce, ki so povedali da pridejo kolikor hitro bo mogoče. Odšla je bliže k preminuli pacientki, ko je na tleh zagledala majhno, a debelo knjižico. Imela je ključavnico, katera je bila odklenjena. Vse je spominjalo na dnevnik. Nežno ga je prijela v roke in si ga ogledala. Bil je rjave, že obrabljene barve. Na knjižici je bil ponosno napis »Diary«. Črke so bile iz barvnega papirja. Iz nekega materiala pa so bile gor rožice, ki so bile verjetno ročno delo. Platnica je bila več kot čudovita. Počasi ga je odprla in videla napis: Last Rosalyn Kennedy Atteberry. Krhko se je nasmehnila in pokojno starko pogladila po laseh. Ušla ji je solza, ki si jo je obrisala saj so prišli reševalci, ki so Mario pospremili ven iz sobe. Dnevnik je odnesla s sabo. »Tukaj počakajte,« reševalec ji je pokazal dnevno sobo. »Ampak...« je hotela ugovarjati vendar je že odšel v spalnico. Počila se je na kavč in čakala. Ter čakala... Nič se ni zgodilo. Minilo je pol ure. Ena ura. Ura in pol. NIČ. Dovolj ji je bilo čakanja, ko se je spomnila na dnevnik. Vzela ga je izpod svoje jopice in ga odprla. Ni se mogla brzdati, zato je pričela z branjem...

tole je za dans use.. povejte mnenje, teorije, če bi kej hotl spremenit.. KARKOLI Bye!
08. julij 2014
u174205
u174205
žalostn ampak zloo lepo napisan.. I your story!
neeeextttt
08. julij 2014
žalosno je in s pesmijo še bolj ko sm poslušala pesm sm se spolnala na vse slabe trenutke in še solze so se mi ulile res najboljša zgodba kar jih poznam
08. julij 2014
Rada bi da zgodba ostane taka kot je,ker je super
Čeprav je malo žalostna,ampak bomo že v nadaljevanju prišli do bolj veselih delov
Next
09. julij 2014
u174606
u174606
če bom dobila še vsaj pet nextov od različnih oseb bom nextala dans
09. julij 2014
nxt
09. julij 2014
Neeeeext
Res lepa,žalostan zgodba, ki pa mlre ostati takšna kot je
09. julij 2014
more*
09. julij 2014
u175616
u175616
OMFG! Ti pišeš res svetovno kar morm poudarit! in res jee žalostna in lepa zgodbica..
neeeeeeeeeeext
09. julij 2014
u175616
u175616
pa še pesem je zlo lepa pa prov paše zravn. <33
09. julij 2014
u174606
u174606
danes bo vrjetno next
10. julij 2014
u151249
u151249
Wow tole je popolno :3 Jaz osebno nebi spremenila nič,popolno je tako kot je. Šele začetek je pa mi je že noro ušeč.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttt <3
10. julij 2014
u175616
u175616
yay! glej da res!
10. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg