Forum
Haaj. Na računalniku sem pred kratkim našla tale začetek in mi je bil ful ušeč pa sem si rekla, da ga objavim. Kot veste že pišem Paradise in hell < 3 ter I'm not afraid of you anymore ampak tole bom nehala pisat, ker sem izgubila navdih in ideje. Če katera hoče lahk nadaljuje. Pisala bom, ko bom mela čas in takrat bodo nexti dolgi in upam, da boste razumele, da ne bo next vsak dan. Aja, pa če ne bo toliko zanimanja za tole zgodbico bom rekla adminu naj jo zbriše in bom pisala sam še ono..

Alice:

Obe sva bili privezani na stol poleg tega pa sva imeli skozi usta privezano ruto, ki mi je popolnoma ob ribala majhna rdeča usteca. Stražnik je sedel ob ognju ter skupaj z še enim moškim igral šah. Z očmi sem spremljala igro ter skušala ugotoviti njeno posebnost kljub temu, da me je že misel kaj šele pogled na moška z črnimi maskami pustil popolnoma otrdelo.
Moja igrača je že zdavnaj nehala igrati nežno melodijo, ki me je še pred dvema urama pomirjala. Zdaj je ležala nekje v kotu sobe popolnoma uničena. Iz igrače je silila pena, gumb na katerega si pritisnil pa je bil presekan na pol z sekiro. Moja spalna srajca je bila umazana od zemlje po kateri sem se morala plaziti do koče in moje roke ter noge so bile povsem prezeble.
Grobi smeh nekega stražarja, ko me je pogledal mi je odzvanjal v mislih ter se ponavljal, ponavljal, ponavljal kot,da bi ves čas pritiskala na tipko za naprej. V kolibo je stopil še en moški, zagotovo glavni med vsemi saj sta se stražarja nehala smejati ter sta vstala. Svoji desnici sta dala na srce ter zamomljala nekaj v drugem jeziku. Živčno sta se prestopala dokler jima ta glavni ni prikimal, da sta sedla. Stopil je k meni ter se mi je zarežal.
Z prsti je drsel po moji čeljusti nato pa jo je grobo prejel, da me je zabolelo.
»Ti si, Alice, kajne?« je rekel z močnim ruskim naglasom.
Boječe sem prikimala. Zopet se je zarežal:«Koliko si stara, mala?« Odvil mi je ruto nato pa sem mu pljunila v obraz. »Toliko.« sem zamrmrala in ga opazovala kako si je jezno čistil obraz. Stopil je k meni, da je lahko čutil strah, ki se je naselil v mojo telo. Najprej je pogled stran ter se nasmehnil nečemu ali komu nisem prepričana. Nato se je obrnil in me udaril. Zaječala sem. Hotela sem kričati pa nisem mogla. Zopet mi je privezal ruto nato pa je nekaj naročil moškemu saj je ta prišel k meni.
Stopil je k drugemu stolu ter odvezal ruto ženski, ki mi je bila mama. Zašepetal ji je:«Živijo, Clare. Pa se zopet vidiva.« Poljubil jo je na usta. Čeprav je bil bežen poljub se ni upirala.«Timur.« je tudi sama zašepetala. Nežno jo je pobožal po licu nato pa jo je udaril. Kot mene le, da bolj močno. »To je zato, ker si me varala, prasica.« je zaječal. Mama je zakričala nekaj v drugem jeziku. Takrat nisem razumela a zdaj vem, da je bil izgovor zakaj je bilo tako. »Kako si se lahko zaljubila v tujca? Nikoli ni bil tako dober kot sem bil jaz do tebe. Dal sem ti vse ti pa si me izkoristila.« je sedaj kričal še on.
Mama je pogled uprla v tla.«Oleg, te je izsledil. Povedal mi je, da imaš hčerko, ki ti je podobna. Oči ima res tvoje.« je komentiral ter sedel na lesen stol, da sta si z mamo gledala v oči.«Stori ji kaj pa prisežem, da…« nadaljevati ni mogla saj ji je dlan položil na usta.«Ničesar ne moreš. Moja si.« »Od, njega je kajne?« je nato rekel. Mama je prikimala na kar so se ji iz oči ulile solze.«Saj sem vedel. Takšna mala neukročena spaka ne bi mogla biti moja.« je zakričal. Upirala sem se na vse moči. A moški me je kljub vrvem močno držal. »Kaj mi boš storil. Me boš prisilil, da se bom vrnila k tebi?« je zakričala mama. Zasmejal se je nato pa se je nagnil naprej:«Kaj misliš?« Kar streslo me je ob misli, da ji bo kaj storil.«Kaj si mu storil?« je zašepetala.
«Njemu za enkrat še nič. Toda ugrabil sem njegovi šibki točki.« se je zarežal. Sta govorila o očetu? »Ilija? Kje je sedaj?« je zaklical proti drugemu moškemu. Ilija je stopil k neki napravi, da sem lahko videla svojega očeta, kako je poljubljal neko žensko. Zmrazilo me je. Mama je zajokala:«Ni res! Nikoli me ne bi varal! Lažeš!« je kričala in burno zmajevala z glavo.
Timur je skomignil z rameni.«Verjemi kar hočeš. Tvoj mož te vara. Še ve ne, da te ni.« Gledala sem mamo. Bila je tako krhka, ko je opazovala sliko na zaslonu.«Ugasni že to sranje.« je zakričal Timur, ko je pogledal Olega ter Ilija kako sta kot očarana strmela v zaslon. »Kaj hočeš?« je še enkrat ponovila mama. »Preklinjam tisti dan, ko sem te spoznal.« je rekel in pljunil v njo.«A če že ženske varate je vse v redu, če pa moški je pa že hudič pri hiši!« je zakričal Timur na kar sta Oleg ter Ilija prikimala.
»Nikoli te nisem varala.« je rekla mama. »Ti si varal mene. Ne z dejanji ali z žensko. Z besedami, lagal si mi o sebi!« je kričala. Zopet jo je udaril.«Misli si kar hočeš.« je rekel in se zdrznil, ko so se vrata kolibe na stežaj odprla. »Gospod, Lev je tu.« je rekel nek moški. Timur je odmaknil stol in z rokami nakazal naj v stopi. Vstopil je visok moški, z urejeno postavo ter prodornimi očmi, kar je bilo tudi edino kar je videla izpod maske. »Lev.« je rekel Timur in moža sta si prikimala.

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. marec 2013
WAAAAU!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext, nujno. Ful mi je všeč, tak skrivnostno, zapleteno in nujno moreš nadaljevat!
24. marec 2013
Tole je pa že prepopolno... Nadaljuj, ko boš lahk...
24. marec 2013
neeeeeeeext
24. marec 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. marec 2013
u89162
u89162
uau, res ful fini začetek, i like it c:
24. marec 2013
fuul dobra žgodbica *w*
nektaaaaj:* NUJNO<3
24. marec 2013
neext
24. marec 2013
u125562
u125562
neext
najbolši začetek < 333
24. marec 2013
u123075
u123075
neeetx.!!
24. marec 2013
u123075
u123075
Upss. neeext.!!*
24. marec 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeeexxxxxtttt
24. marec 2013
u73295
u73295
Neeeext
24. marec 2013
u66509
u66509
next
24. marec 2013
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. marec 2013
woooooow *-*!
Še ena tvoja svetovna zgodbica!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
24. marec 2013
Next!! Kar razganja me od želje, da ugotovim, kaj se dogaja!
24. marec 2013
u123575
u123575
neeeeexxxxttt.!
24. marec 2013
u127131
u127131
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
pa ta zgodbica je skori tako jaća ko prejšnja.!
25. marec 2013
next!!!!!!!!!!
25. marec 2013
u83523
u83523
nexxt +nova bralka :-)
26. marec 2013
u110366
u110366
A bo kej?
30. marec 2013
Super začetek! Nujno next c: