Forum
Sem Ana in odločla sm se, da bom napisala eno zgodbico, ko je že dolg nisem, Upam da vam bo všeč in da jo boste brali+ prvi del nebo tak zanimiv, sej to tak ponavadi ni. Hvala če bote bral. Pa že v naprej se upravičujem za napake v pisavi
✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄
Sem Nina. Stara sem 16 let in obiskujem 1. letnik. Pred 1 tednom sem se razšla z mojim fantom. Zelo rada rišem, drsam, rolam in pojem. Včasih sem zelo nadležna. Na šoli nisem popularna. Ravno nasprotno od tega. Moje ocene so povprečne in ne učim se ravno pogosto. Pogosteje poležavam in brskam po telefonu. Tudi brati nemaram. Sem edinka in to mi je kar ušeč, ker imam res veliko sobo. Moja starša sta ločena. Živim pri mami vikende pa ponavadi preživim pri očetu. Obožujem JB-ja in Miley Cyrus. Moja idola sta, čeprav vem da nwbom nikoli imela možnosti, da ju spoznam. To je nekaj malega o meni. Jas:

Mami je zelo stroga in nemara se slikat zato nimam nobene njene slike.Stara je 34. Naj pa vam povem da je čisto podobna meni. kot bi bili dvojčici. Po poklicu je zdravnica in zato zasluži veliko denarja. Doma smo tudi kar bogati. Imam mačka po imenu Mirko in je res zelo prijazen. Mirko:

Moja najboljša prjatlca je Ines. Poznama se že od malega in je moja soseda. Stara je 15 in pol. Ines:

Ima zelo prikupnega bratca Gabriela in star je 6 mesecev. Gabriel:

j-js
m-mami
j: mami, doma sm! Ka bo za kosilo? zelo sm lačna!
m: danes greva v mc'donalds, ker nisem imela časa pripraviti kosila,ker sem bila pri svojem fantu Davidu.
Pozabila sem omeniti, da ima moja mami novega fanta Davida, ki je star 36. David:

j: jeeeeeej
odšla sem v svojo sobo in hitro odvrga torbo in pogledala nove novice na facebooku. 10 obvestil. Hitro sem pogledala teh 10 obvestil in zelo sem se razjezila, ko sem opazila, da so to samo prošnje za igrice. Sovražim jih. Na facebooku nimam ravno veliko prijateljev in tudi objavljam ne veliko. Kliknila sem Ines.
j-js
i-ines
j: hej<3
i: ahoj<3
j: alo ka bi lahka mal kasnej do mene prišla, pa grema pol v shopping?
i: omg ja, nujno rabim neki novih hlač pa majc.
j: ob pol 4 bot pr men<3
i: nook<3
j: morm it čau<3
i: čau<3
Hitro sem se odjavila, pograbila svoj telefon in z mamo odšla proti mc'donaldsu. Tam sem si naročila to:

Potem sma se z mamo odpravili domov. Kmalu je nekaj pozvonilo. Odšla sem odpret in bila je Ines. Zraven nje pa je stal nek zelo lušn fant. Takoj sem se skrivaj zagledala vanj. Fant:

j-js
i-ines
f-fant
i: hej Nina. To je Filip, moj sestrič, nekaj dni je pri nas na počitnicah pa je želel oditi z mano h tebi.
f: zdravo
j: hej, Ines si uzela dnar s sabo?
i: ja sm ja.
j: gremo?
i,f: okej
Odpravili smo se proti trgovinam
Rabim vsaj 5 nextov za nadeljevanje!

Vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2013
u158380