Forum
u76047
u76047
Helloww!
No, tukaj je še ena zgodbica o One Direction. Drugač je že moja četrta, ki pa jo bom pisala s I ♥нαяяɣ sтɣℓєs.. No, ne bom dolga, v glavnem sprejemama kritike in pohvale, prosim da se tukaj ne kregate in po možnosti ne oglašujete. Če ti kaj ne paše pač "pa pa" pa gori na iksek klikni.. Drugač pa.. Hope you will like it :**

Da pa ne pozabim, dajte brat še te, ene so moje, druge pa od I ♥нαяяɣ sтɣℓєs:
https://www.igre123.com/forum/tema/stop-thinking-just-live-one-direction-fanfic/39147/1
https://www.igre123.com/forum/tema/stars-can-t-shine-without-darness-(1d-fanfic)/41329/1
https://www.igre123.com/forum/tema/u-ve-e-%28f-.-e-e-%29/42381/1

******************************************************************************************

*Alexis*

Še dve minuti. Še minuta. Prosim te ura, ne pokvari se ravno zdaj. Še pol minute. Daj ura, samo še malo, saj zmoreš! Še deset sekund. Uspelo ti bo ura! Upam, da so zvonec popravili. Še sekunda. Po vseh učilnicah se je zaslišalo glasno zvonjenje šolskega zvonca. Vsi v razredu smo skočili pokonci. Pa da se vam predstavim. Sem Alexis Hawk. Vsi pa me kličejo kar Alex. Stara sem 17 let.
»Končno smo svobodni!« sem vzkliknila proti svoji najboljši prijateljici Elli. Skupaj sva odšli iz učilnice na hodnik. Profesorica nam je v vsem tem hrupu zaželela lepe počitnice.
»Predstavljaj si vse te neskončne možnosti za zabave,« se je navduševala Ella, krajše Ell.
»In kakšni hudi tipčki,« sem čisto zasanjano rekla in si predstavljala nekega postavnega surferja, ki jih v Sydneyu ni manjkalo.
»One Direction so najbolj hude, najbolj seksi in najbolj luškane stvarce na svetu,« me je popravila Ell. »Če bi jih lahko videla v živo, bi to bilo moje najboljše poletje!«
Ell je bila ogromna Directionerka in ni minilo dneva, ko mi ne bi česa razlagala o tistih njenih One Direction. Jaz pa … no, nisem se ravno zanimala za njih. Jaz, rock glasba in moja električna kitara smo pač bili svoje vesolje.
Pot do doma je še prehitro minila, čeprav ima čas med počitnicami čisto drug pomen. Z Ell sva se poslovili pred mojo hišo. Ona je stanovala samo nekaj hiš naprej, tako, da sva bili skoraj sosedi. Stopila sem v hišo.
»Alex, pa si le prišla!« me je pozdravil Jake, moj starejši brat, ki je star 20.
»Hoj Jake, kje pa imaš Chrisa?« sem ga vprašala. Chris je Jakeov brat dvojček. Redko ju vidiš, narazen. Če je nekje eden, mora biti blizu še drugi.
»Presenečenje!« sem od zadaj zaslišala Chrisov glas in že se je pognal name in me čisto razkuštral. Pa tako sem se trudila s frizuro!
»Kolikokrat vama bom še morala povedati, da mi ne uničujta frizure!« sem jezno vzkliknila in si takoj začela urejati lase.
»Pomiri se sestrica,« se je zarežal Chris.
»Kakšen hrup pa je zdaj to,« se je vmešala mama.
»Jake in Chris sta mi spet uničila frizuro!« sem rekla. »Včasih imam občutek, da imam mlajša in ne starejša brata.«
»O tem smo že govorili,« je rekla mama. »Oh, in Alex, se spomniš svojega bratranca iz Anglije?«
»Misliš tistega, ki me je vedno vlekel za lase?« sem vprašala. »Zakaj?«
»Večkrat je klical. Prosil je, da ga pokličeš nazaj.«
.
Alexis:

19. oktober 2012
neeeeeeeext
19. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeext
19. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. oktober 2012
next takoj! PoPoLnO! Luf it! ;***
19. oktober 2012
+alexis je lepa
+brata zvenita seksi
+eli je carica!
19. oktober 2012
u34085
u34085
neext
19. oktober 2012
Neext <33
19. oktober 2012
neeeeeeext
19. oktober 2012
*ฬเl๔ sρiяiт* če ne nextaš umrem!!!!resno!
19. oktober 2012
Neeext
19. oktober 2012
neext
19. oktober 2012
u94098
u94098
neeeeeeeeeeeeeeeeext, PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
19. oktober 2012
u76047
u76047
hvala vsem :3
jutri bo verjetno I ♥нαяяɣ sтɣℓєs nextala, jaz pa nebom mogla ker sem na paletki (likovna kolonija).. pol v nedeljo mogoče vse zgodbice :'P
19. oktober 2012
u76047
u76047
aja Mrs.pets, lahko mi kr Alja rečeš no za vse velja..
19. oktober 2012
u106935
u106935
Neeeeeextttttttt!!
19. oktober 2012
next
20. oktober 2012
neeeeeeeeext
ušeč mi je
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
No, pa grejo v London..
Res suuper začetek!
Neeeeeext!
20. oktober 2012
okej Alja
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
u105028
u105028
next
20. oktober 2012
Next!!
20. oktober 2012
******************************************************************************************
*Ella*

3,2,1, vesele počitniceee. Ja, ravnokar se je končala šola in hkrati začele počitnice.Jaz sem Ella Clark na kratko Ell in morem povedat da sem majhne postave( najmanjsa u razredu -_-). Imam najboljšo prijateljico Alex s katero prežim večino časa saj sem edinka in poleg tega še brez očeta. Na to se ravno ne oziram saj očeta tudi nikoli nisem poznala....in kot pravijo nekateri da je pomembna sedanjost in prihodnost preteklost pa naj pozabimo.I saj res najpomembnejše sem pozabila. Obožujem 1D!! Vendar Alex niso preveč ušeč oz. je ne zanimajo in na čase pomislim da ji grem že pošteno na živce ko ji vsak dan govorim sveže novice o njih.
»Končno smo svobodni!«malo bolj naglas pove Alex ko stopi proti meni. Le pokimala sem in skupaj sva se odpravili iz učilnice. Profesorica je nekaj govorila, vendar je v tem hrupu nisem slišala čisto nič.
»Predstavljaj si vse te neskončne možnosti za zabave,« sem navdušeno začela nakladati Alex.
»In kakšni hudi tipčki,« pripomni vendar se mi to ni zdelo tako "Uau".
»One Direction so najbolj hude, najbolj seksi in najbolj luškane stvarce na svetu,« sem jo popravija. »Če bi jih lahko videla v živo, bi to bilo moje najboljše poletje!« sem ji povedala in to je bilo tudi res saj si jih že nekaj časa želim videti v živo ali vsaj iti na koncert. Ampak Alex me varjetno ni jemala resno saj posluša rock glazbo in pa nekaj podobnih stvari. Pot do doma nama je hitro minila. Pred Alexino hišo sva se poslovili, jas pa sem odkorakala še par hiš naprej saj sva bili sosedi. Kjuč sem vtaknila v ključavnico, odklenila vrata in stopila v hišo. Kot se mi je zdelo mame ni bilo doma saj je imela zelo zateženo službo.Šla sem po stopnicah do svoje sobe in torbo vrgla v kot, kjer bo verjetno ostala do naslednjega šolskega leta. Ker nisem imela kaj za početi sem šla malo na fb in twitter. Na fejsu nič novega. Na twitterju pa se je že kaj našlo kot naprimer par novih novic o 1D. Vse sem pregledala, potem pa ko nisem imela več kaj za početi sem odšla v dnevno sobo si prižgala televizijo in pregledala če je kaj zanimivega...

Ella:

20. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
20. oktober 2012
u34085
u34085
neext
20. oktober 2012
Neeext!!!
20. oktober 2012
next
P.S. nova bralka