Forum
u78867
u78867
To je moja druga zgodbica
Užiwajte!!
******************************************************************************************************************************
Živjo!Moje ime je Jessica.Stara sem 18 let in živim v Londonu.Imam dve BFF Taylor in Emma obe sta stari 18 in eno mlajšo sestrico stara je 10 let.Starši so nama umrli v prometni nesreči.
Jst:

Emma:

Taylor:

18. november 2012
ok
18. november 2012
next!!
25. november 2012
u113672
u113672
nextttttttttt
25. november 2012
u113842
u113842
next * nova bralkaa
30. november 2012
30. november 2012
u113672
u113672
kaj pa je
jst bom tud "bruhala " k boš kej napisala tk al tk vsakič "bruham" k ti kej napišeš
01. december 2012
u78867
u78867
hwala ti !!
01. december 2012

01. december 2012
u78867
u78867
no mal bo kratek
Skočim iz pojstelje in letim v kopalnico.Oblečem se v :

Grem dol v kuhinjo in se mami v pisarno zaderem da grem danes peš v šolo in da ne bom jedla zajtrka.Vzamem torbo in se odpravim v šolo hodim v 9.Razred OŠ Gregorja Lupaka (izmišljeno) in imam dve najboljši prijateljici(že zgoraj umenjeno) Emmo in Taylor.
Med potjo razmišljam o tipu ki sem ga sanjala in nemorem vrjet ravno zdaj se naslanja na steno in gleda nekam v neznano.

Ja vem nimam možnosti pri njemu ker hodi z eno mojo največjo sovražnico in vse punce iz razreda ga obužujejo ker je tako zabaven in lep.
On je moj sošolec.Ko me opazi me pokliče vendar se delam kot da ga ne slišim.Ko pride do mene me vpraša kaj je blo za Mat ja vem zlo sem dobra pr matematiki no nisem piflar vendar pazim da ne dobim slabe ocene.Jaz pa sem mu pokazala in mu dovolila da prepiše od mene.Med poukom učiteljico sploh ne poslušam ampak rišem po zvezku.

ČEZ PAR UR
Končno je odmor za malico tokrat se z Emmo in Taylor dobimo pred mojo omarico nujno jima moram povedati kaj se je zgodilo.Ko vidim mojo sovražnico Jennifer.

Ki se poljublja z Rokom vendar jo je odrinil in sta se začela prepirati.Jennifer me je opazila in mi pokazala sredinec.
Takrat prideta Emma in njen fant in osamljena Taylor.
Pojemo kosilo in gremo peš domov
03. december 2012
next
03. december 2012
joj no zmotla se je no
03. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg