Forum
dannn...že kar nekaj časa si želim pisati zgodbo a nikoli nisem najdla dovol časa da bi to tudi zares počela....zdaj ko so počitnice sem začela razmišljati o tem in pojavila se mi je ideja...upam da vam bo ušeč. kiss kiss )

Spet se je zaslišal grozen glas budilke. Zaspano sem se pretegnila in pogledala na uro. Prekleto..skočila sem pokonci in v naglici začela iskati obleke. Čez pou ure sem bila zmenjena z najboljšo prijateljico Ashly da greve po nakupu. prekleto...zamudila bom. Bil je prvi teden počitnic. Končala sem svoj prvi letnik in lahko bi rekla da kar dokaj usešno. Stekla sem po stopnicah da bi na hitro pozdravila moja mlajšo sestrco. Sedela je na tleh in sekot vedno igrala z barbikami. Heyy lepotička moia. Zavrtela sem jo in ji na hiterco pritisnila poljubčka. Bila je stara 5 let in resnično je bila srček. Patricija resnično nimam časa da bi se sedaj igrala s tabo barbike ji nahitro pojasnim nato pa stečem nazaj u svojo sobo. Na hitrco se oblečem v svoje najljubše kavbojke in bluzico. Pogledam na uro.Imam še 10 minut. Hitro si nanesem maskaro in šminko zagrabim torbico in pohitim do mesta kjer naj bi se dobile. Lea me kot vedno že čaka. Pademo si v objem in se celo pot do nakupovalnega središča režimo kot dva bedaka. Zagnali sva se c prvo trgovino in pomirjali sve možne obleke. Lea je bila v kabini in probavala neko super noro hot oblekico medtem ko sem se jaz ubadala kako bi dobila pas iz najvičje poličke. Bila sem resnično mala kar me je pošteno jezilo. Ti pomagam?obrnila sem se in zagledala najbolj sexy neznanca ki je strmeu u mene in se mi režau. O bog biu je tako popoun. amm ja prosim sem zamomljala in pogledala u tla. Še enkrat se mi je nasmejah zagrabiu pas in mi ga dau u roke. Nevem kako ampak pas se je kar naenkrat znašel na tleh. Sklonila sem s da ga bom pobrala medtem ko je on storil isto in treščila sem ga po nosu...

NEXT? :**
09. avgust 2013
next!!
09. avgust 2013
u110901
u110901
next
10. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg