Forum
Če vsi pišete zgodbice jo bom pa še jst =) Govorila bo o punci Tjaši in neke noči....

Glavne osebe- Tjaša:https://data.whicdn.com/images/19288132/tumblr_lw38cppAfw1r5juuto1_500_large.jpg
Njena bff Anja:https://www.luv-emo.com/emo-hair-cuts/cute-emo-girl-hair-cuts.jpg
Tjašin fant Jaka:https://static.igre123.com/images/forum/posts/4/678ee7556c72e45fbdf50be88cce3284.jpg
To so zaenkrat osebe ki so glavne,potem pridejo še ostale Pa začnimo z uvodom
Drinnn-Drinnn budilka mi je zvonila nad glavo,vsa zaspana se vzignem iz postelje in se pogledam v ogledalo,videlo se je,da se me je maček že prijel.Ja prejšno noč sem preživela na zabavi od Anje,kjer sem tudi imela prvi spolni odnos z svojim fantom Jako.Bilo je res nepozabno,stara sem 15 let ,Jaka pa 17 ampak se bila res zelo ponosna da ga imam za svojega fanta že 8 mescev.Pila sem sharkvodko in spila sem jih vsaj 31 čene še več.Domov sme prišla ob 5 zjureaj ura pa je seda,samo da pogledam: FAKKKKKKK ura je 20:30 .Odšla sem pod tuš nato sem si oblekla pižamo in odšla na večerjo.Pojedla sem kurh z nutello in odšla na FB.Mama in oče sta bila že cev teden v Avstraliji,vrneta pa se čez 2 tedna.Sem edinka,kar me zelo žalosti saj mi je ponavadi DC.pogovarjala sem se z Jako,ko je karnaenkrat nekdo potrkal na vrata.Pogledala sem a nobenega ni blo,mislila sem da je bil prepih.Prišla sem nazaj in spet je nekdo potrkal,pogledala sem in takrat....Ali nextam?
31. december 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
31. december 2012
vedno maš moj next
31. december 2012
Hvala riana56 =)

In takrat se pred mano pokaže zelo zelo lep fant po imenu Ryan-https://data.whicdn.com/images/30817471/562445_356268797772994_1285324586_n_large.jpg Pogovor j-jaz r-ryan
J- Kdo si pa ti?
R-Se opravičujem sem Ryan Howard,in ti si?
J-Jaz sem Tjaša in zakaj si tukaj ob 22:30?
R-Oh am glede nečesa te moram opozoriti,zelo je nevarno.
J-Najprej vstopi,da ti dam odejo cev si moker in premražen
R-Oh hvala.
Po kakšni 10 minutah začne Ryan razlagati: Veš jaz sem bivši sošolec tvojega fanta Jaka,sem iz Anglije ampak smo se preselili v SLOVENIJO in sedaj nazaj tja.Uglavnem pred letom in pol sem Jaka izdal policiji,ker je preprodajal droge in od takrat naprej se me skuša znebiti.Že takrat si mi bila zelo všeč,ampak ni želel,da te dobim,on te je hotel imeti.Sedaj,ko sem prišel na počitnice k teti Janji me je enkrat videl in od takrat mi nonstop sledi,nevem kako je vedel da pridem,saj z nobenim ki ga on pozna nimam stikov.Učeraj pa sem te videl in ko te je Jaka poljubil na vrat si not imela dva zoba,poglej sedaj imaš krasto,mislim,da je Jaka vampir.Jaz sem samo gledala in govtala slino,za to noč bo Ryan prespal pri meni,pa še kjut je,sem si mislila ko sva gledala neko komedijo.Po koncu sva zaspala in takrat me je poljubil,jaz pa sem ga poljubila nazaj in preživela sva neverjetno noč.Naslednji dan sem nameravala Jaka zapustiti,ampak ko sem mu rekla to je Jaka...
31. december 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. januar 2013
NEXTAM ČEZ KAKŠNO URO =)
01. januar 2013
Evo nextam hehe

Ko sem mu rekla to je Jaka ponorel in me udaril po licu,takrat je pritekel Ryan in začela sta se tepst,na koncu mu ja Ryan zlomil prst in Jaka je moral v bolnišnico.Njegov prijatelj Samo ga je odpeljal,jaz pa sem čutila vonj po krvi,želela sem si krvi takoj sem rekla Ryanu.
J-Ryan KRI,KRI
R-O ne! Takoj te moram privezati oprosti,hitro odidi iz sonca,čene boš umrla!
Odšla sva v njegovo sobo in tam me je privezal na posteljo.4 ure in pol sem bila zelo histerična,kar naenkrat pa sem spet postala običajna Tjaša.Ravno,ko sem poljubila Ryana me je poklicala bff Anja.Pogovor j-jaz a-anja
J-Hej Anja
A-Hej kako si?
J-Oh,dobro pa ti?
A-Tudi,am mybe šoping?
J-Ja seveda
A-OK čaw
J-Čaw
Dobile sva se pri trgovini new Yorker in začeli sva nakupovati,tam sva bili do 19:40 nato pa sva odšle na pico in domov.Doma sem odšla na internet in začela brati stvari o vampirjih,kar naenkrat pa je nekdo bil za mano.Bil je....next?

v tej trgovini sva z Anjo nakupovale =)
01. januar 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
01. januar 2013
en next bi še rada hehe =)
01. januar 2013
1555555 nextov
01. januar 2013
heheh
01. januar 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. januar 2013
hitro 555555555555555555666666666666666666666666666666666665 nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttpooooooooooooooooooooooooooooow
01. januar 2013
next
next
next
next
next
next
01. januar 2013
nextam ob 9 ali ob pol 10
01. januar 2013
Next!!!
21. februar 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt plis
21. februar 2013
u140056
u140056
next
next
next
next
next
next
next
next
next