Forum
Moje ime je Layla. Moje življenje obupno živim z sestro dvojčico očetom, očetovo novo punco in s hčerkama od očetove punce. Stara sem 12 let. Moji bff sta Lily in Ginny. Moji sestri je ime Luna, Lovendrini hčerki sta Lucille in Victorie. Victorie je do mene zelo nesramna. Vame vrže prvo reč ki ji pride pod roke in v Luno tudi. Zato grem vsak večer z Lily in Ginny v kino. Luna gre ponavadi zraven. Lucille tudi. Lucille je do mene in Lune prijazna in sploh ni tako razvajena kod njena 13 letna starejša sestra. Ona je prijazna vesela in nikakor ni razvajena. Stara je 12 tako kot jaz, Ginny, Lily in Luna.
Zelo dobro se razumemo. Pravzaprav moji bff nista več samo Lily in Ginny Temveč sta tudi Luna in Lucille. Luna je seveda tudi moja sestra dvojčica a vseeno je tudi v naši bff druščini! Le kdo je rekel da ne sme biti zraven!
05. september 2010
To je bila Lucille!
05. september 2010
next
05. september 2010
Ok že pišem!
07. september 2010
Potem se je zgodilo. Ata je znorel ker Victorie ne gre z nami v kino sledil je velik prepir:

L1=Layla
L2= Luna
V=Victorie
G=Ginny
L3=Lily
L4=Lucille
A= ata
L5= Lovendre

A: Layla z Luno, Lily, Ginny in Lucille hodite v kino! Victorie pa nikoli ne povabite zraven!
L1: Ata ampak Victorie nam vedno nagaja! Vedno je tako nesramna do nas in vedno nekaj tečnari!
A: Ne govori tako o svoji bodoči polsestri Layla!
L2: O bodoči pol sestri? Kako to misliš? Pa ne da se bosta z Lovendre poročila?
A: Ja Luna z Lovendre se bova poročila.
L1: Ampak Ata! To še ne pomeni da moraq biti Victorie skoz zraven nas! Zakaj ne smemo same v kino!
L5: Ker to ni pošteno do Victorie! Starejša je in pravico se ima družiti z mlajšimi.
L2: Ampak torej bova imele 2 pol sestri! Eno čudovito in eno obupno.
L5: Victorie ni obupna! In ne ne bosta imeli 2 pol sestri! Mogoče bosta imeli 3 pol sestri ali 2 pol sestri in enega pol brata.
L1: Kaj Lovendre ti si noseča!
A: Ja kokos je noseča...
L1: Zakaj jo kličeš kokos! Tako si klical samo najno mamo!
A: Ampak ona je mrtva in prav gotovo ne more izvedeti da zdaj tako kličem Lovendre!
G= Živjo Layla, živjo Luna! Kje pa je Lucille... Am kaj se pa tu dogaja?
L3: Ja to zanima tudi mene!
L5: Vajinima prijateljicama ravno želima povedati da se bova poročila in da bova imela otroka...
L2: Tosta že povedala!
A: Nisva pa povedala tega: da ne smete več v kino če ne boste zraven povabile Victorie!
L1: Zakaj pa ne?
L4: Ja zakaj ne?
L5: Lucille! Svojo sestro moraš spoštovati! Starejša je in pravico ima biti z vami!
V: Tako je!
L3: Torej če je ne povabimo zraven tudi me ne smemo it v kino?
A: Ja Lily. Mislim da bo to najbolj pošteno do Victorie.
G: Prav potem pa bomo se odločile.
L1: Ja!
07. september 2010
To je bil Ata!
07. september 2010
u26898
u26898
Nexstajjj! Tkojjjj!
07. september 2010
Ok že pišem!
07. september 2010
Vse štiri smo odšle v lopo. Bile smo zelo jezne. Zakaj mora biti z nami vedno Victorie? Ta tečka oh res!

L1= Layla
L2= Luna
L3: Lily
G: Ginny
L4: Lucille
G: Kako grozno! Victorie nikoli in nikdar ne nameravam povabiti v kino! Raje bom večere z vami štirimi preživljala v tej lopi!

L3: Se strinjam! Grozno! Ta tečka Victorie! Upam da je ne bomo rabile vačeti klicati Vicky!

L1: To bi bilo res nevzdržno! Gospodična tečka se je odločila torej da bo se mamici pritožila.

L4: Mami je grozna! Če nočemo da je Victorie zraven bi res lahko pustila da gremo same v kino.

L2: Se strinjam Lucille! To da boš ti postala moja pol sestra mi je všeč ampak da bo moja pol sestra postala tudi Victorie in da bo Lovendre moja mačeha!!! To je pa že višek!

L1: Se strinjam Luna.

G: Poglejte koliko časa je minilo! Lily domov bova morali! Domačo nalogo sva pozabili napisati!

L3: Domača naloga je manj pomebna kot bff ki potrebujejo pomoč!

G: Vem ampak če bova 3. dan zaporedoma pozabili domačo nalogo tudi ne bo ravno super kajne?

L3: Prav imaš Ginny! Oprostite Luna, Layla in Lucille! Če bi imeli domačo nalogo že napisano bi z veseljem ostali zraven!

L4: Ni problema!

L2: Točno tako!

L1: Se vidimo jutri!

G: Adijo!

L2: Adijo!

L4: Pa smo ostale same!
L2: Ja dolgčas!
L1: Pojdimo v mojo sobo se bomo že spomnile kaj početi!

In odpravile smo se v mojo sobo.
07. september 2010
Ko smo prispele v mojo sobo sem se vrgla na posteljo. Luna je sedla na stol Lucille pa je splezala na omaro. Kako sem bila jezna. Če bi bilo vse po starem bi z Luno, Lucille, Lily in Ginny sedele v kinu in gledale film. Jezno sem skočila s postelje in rekla: To ni pošteno! Saj imamo pravico da ne dovolimo da bi šla Victorie zraven nas v kino! Ata je tako ne pošten odkar je spoznav Lovendre! Oprosti Lucille ampak res je tako.
Saj vem. Je rekla Lucille. Moja mami je že od nekdaj slovela po svoji nepoštenosti! Victorie je kupovala nove obleke in vse mene pa je oblačila v obleke iz krp do 8 leta! Ko sem bila stara 9 let mi je kupovala neke črne obleke ki so mi bile všeč a so se mi vsi smjali zaradi njih! Bilo je še huje kot ko sem nosila krpe! Zdaj ko sem stara 12 pa dobivam k sreči normalne obleke! Vajin ata mi jih je kupil. Res prijazen moški je! Če ne bi boznal moje mami bi bil veliko bolj pošten!
Lucille! Zakaj pa si to tako dolgo zadrževala v sebi? Je presenečeno vprašala Luna. Dokler nisem spoznal vas štiri sploh nisem imela prijateljev in bala sem se zaupati! A zdaj sem ugotovila da ste ve najboljše bff na svetu!
Bila sem presenečena. Res da sem opazila da je Lovendre nekoliko bolj prijazna z Victorie kot z Lucille ampak da je bila do svoje hčerke tako nesramna jo je zelo ogorčilo.
08. september 2010
Pol bom nadaljevala!
08. september 2010
cool nexti
08. september 2010
Naslednje juto smo se odpravile z Luno, Lucille, Lily in Ginny v šolo. Victorie je šla z nami. Otresle smo se je šele ko smo zavile na drugo pot in Victorie tega ni opazila.

G: Kako sem utrujena! Domačo nalogo sem delala do pol enajstih!
L3: Jaz pa do pol noči.
L4: Zakaj se nista raje zbudili ob petih in zjutraj dokončali nalogo?
L3: Saj jaz sem se! Pa sem jo delala do sedmih!
G: No meni jo je prej uspelo končat.
L2: Zakaj pa si tako slabe volje Layla?
11. september 2010
Nisem ji odgovorila. To da sme zaljubljena v Sxy-ja ji ji tako ali tako nisem povedala. Sxy je zelo lep. Tako zelo je lep da se mi želodec obrača od sreče ko ga vidim. No jaz sem bila slabe volje ker ni bilo Sxy-ja v šolo. Sxy oh Sxy!
Ali razmišljaš o nekomu z imenom Sxy? Vpraša glas za mojim hrbtom.
Za nami je stala Victorie. Režala se mi je. Zvezek za skrivnosti si pozabila v kuhinji in jaz sem ga prebrala. Bila sem tako jezna. Sovražtvo ki sem ga imela do Victorie je narslo vsaj za 10 metrov in jezno sem jo pogledala takrat se nisem mogla zadržat udarila sem jo naravnost v nos. Layla! Če to vidim še enkrat te bom prebutal.
Tam je stal Rivon. Lily je v Rivona skrivaj zaljubljena je bila zelo jezna. Rivon namreč hodi z Victorie.
In Lily je jezno stisnila pesti.
Lily zadrži se! Nista vredna!
Prava se je oglasila! Je jezno rekla Lily. Ali nisi malo prej klofnila Layle po nosu? Aja mi se moramo zadražati med tem ko lahko ti vse oklofutaš ne? Je jezno vprašala Lily.

Jaz mislim.... sem presenečeno rekla.

Briga me kaj misliš! Je rekla in je jezno stekla na drugo stran dvorišča.
17. september 2010
Lily se cel dan ni več zmenila za mene, Ginny, Luno ali Lucille. Pri malici sem se usedla poleg nje pa je hitro stekla na drugi konec jedilnice in sedla poleg naše nove sošolke Stelle. Veliko fantov je bilo skrivaj zaljubljenih v njo. Toda puncam se je zdela čudaška.
18. september 2010
Ko sem se odpravila domov sem šla sama. Ginny je šla z Lily saj je njena sestra dvojčica. Luna in Lucille pa sta želeli iti z Avtobusom. Ginny in Lily nista šli zraven ker Lily ni želela videti "one". Čudila sem se kako je lahko bila še včeraj moja bff. Zanalašč sem šla po daljši poti da bi šla mimo Sxy-jeve hiše. Toda v njihovi hiši je bilo tiho in nikogar ni bilo videti.
18. september 2010
Stekla sem k vratom Sxy-jeve hiše potrkala sem. Naprej je rekel srhljiv glas. Prestrašeno sem odprla vrata. Notri je bilo vse temno. Le svetla puščica je kazala proti podstrešju. Odpravila sem se po stopnicah. Tam je bilo svetlo. Tam je bilo sporočilo:

Nisem oklevala. Skočila sem skozi okno.
Pričakovala sem da bom padla in se nebom več zavedala da bom mrtva. A nisem bila. Padlasem v nekakšen rov in potem sem bila v zelo nenavadni sobici. Bila je lepa in res nenavadna.
Končno si prišla. Je rekel znan glas.
Za menoj je stal Sxy.
18. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg