Forum
komentiraj ali naj napišm

ali naj napišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2010
PA AM NAPISALA BI GROZLIVKO TOK ZA INFORMACIJO
19. september 2010
ČE DOBIM 10 JA!!! POL BOM DRUGAČ...
19. september 2010
JA!!!
19. september 2010
OJJJJJJJJ EMOgirls ful dobra je tista tvoja zgodba UMOR v družini res prov carska
19. september 2010
no še par sporočil rabm pol bom pa začela upam da nm sam jst brala
19. september 2010
u28099
u28099
ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. september 2010
ok mogoče sam še dva
19. september 2010
sam še dva sporočila
19. september 2010
u26679
u26679
lej ti ne sprašvt če napišš, ti k dubiš navdih sam piš, pa bo zihr uredu... vso srečo pr pisanju
19. september 2010
ok zej sm pa res živčna mogoče se sprašujete zakaj ampak jst mam ful veliko tremo o res ful sm živčna čeprou mam sam dva sporočila
19. september 2010
u26679
u26679
sej js sm mela tut tremo k sm dubila prvih neki kumentarjev. dobr občutk.
19. september 2010
ok
19. september 2010
u28300
u28300
No PiŠ
19. september 2010
začni
19. september 2010
19. september 2010
Kot ponavadi sm vstala, pojedla šla v šolo vse kot ponavadi nič novega. Po šoli ni blo nič drugač starša tečna. Kot ponavadi se zaprem v svojo sobo in pišem v dnevnik in to je ponavadi le en stavek ko sem za spremembo hotela napisati še enega me je zmotil telefon. Dobila sem res čudno sporočila in pravzaprav ni sem nič razumela pustila sem telefon in nadeljevala s pisanjem a takrat nisem vedela da se po moje življenje za vedno spremenilo. Tisto noč sm imela res grozne sanje. ko sem se zbudila sm ugotovila da sem že hudo zamudila v šolo in bili je res čudno da me ni zbudila niti budilka niti mama. Vrjetno je šla v trogovino sm pomislila in odšla v šolo(seveda sem se še prej oblekla in pojedla) v šoli sm izvedela da sm uprašana in seveda dobila ena. Ko sem se vračala domou se ugotovila da so se sanje uresničile. preselili se bomo in to je bil zame res šok. No tako mi ni prevstalo drugega kot da smo šli si ogledat novo hišo. Hiša je bila temačna in majhna in zelo stara. Niker nobenih otrok ljudi živali nikogar. Začela sm razmišljati o sporočilu ki sem ga dobila ko sem prejela šenega tokrat sem ga razumela pisalo je en dan živa drugo polovico mrtva. Sprva nisem razumela ko se ugotovila da je že zelo pozno sterša sta se pogovarjala jst pa sem si ogledala hišo odpravila sem se za hišo se vsedla na klop in strmela dokler nisem vpazila postave ki me je gledala in gledala in čez nekaj trenutkov spoznala da ležim na tleh premražena do kosti in vsa sem se tresla in poostava ni je bilo več. Zagotovo sem imela privide sem si mislila in se s strarši odpravila domou. na dan selitve ju deževalo. Ko smo prispeli v novo hišo sem se zelo grozno počutila tako kot se nisem še nikoli. izbrala sem sobo in se vlewgla na posteljo in razmišljala in razmišljala o sporočilu ki sem ga dobila ko sem zaspala. Staršev ni bilo niker zato sem si sama pripravila zajterk ter si šla ogledat sosesko. Imenovala se je črni dol . pozvonila sem k taprvi hiši nevem zakaj toda odprlel mi ni nihče tu di druge mi ni noben odprel. zreven je bilo pokopališče. odpravila sem se napokopališče in si jih ogledovala ko se prišla do napisa
19. september 2010
naprej...
19. september 2010
napisa mojih staršev in šele takrat sem se vsega spomnila vseh mojih sanj vse ga. solze so mi začele teči po licu ni sem vedela kaj nerediti ko sem jo opazila postavo s hladnim nasmehom je stala le nekaj metrou naprej ko je že izginila sama sem hodila po ulici Črnega dola ko...
19. september 2010
nisem vedela kam naprej in tako sem hodila in hodila ko je začelo deževati in tako stekla v najbližjo gostilno saj upala sem da je.
bila je prazna in zapuščena in se nato odpravila v naslednje nadstropje čeprav sama nisem hotela in...
19. september 2010
fajn je tole
19. september 2010
napiš naprej
19. september 2010
in tako joi zoped opazila postavo bližala se mi je in mi v roke porinila sporočilo. obraza nisem videla le njen hladen nasmeh.izginila je in takrat me je postalo zelo strah. pismo na katerega sem dobila je bilo krvavo rdeče na njem pa je pisalo >NE< PREKLETA SEM SEM UGOTOVILA in pismo šenkratr prebrala: zakleta si in zdaj zate nebo več sreče in >NE< negdo me je prijel za vratr napomoč ko sem skoraj že izgubila dušo me je spustil in me odpeljal v temo. čez nekaj trenutkov sem že stala v temni sobi mrez oknov brez vrat...priklenjena sem bila ko sem začutila neznansko bolečino po nogah so mi lezli črvi pravi črvi in bi dobesedno jedli nogo nakoncu so se umaknili in moje noge ostale so samo še kost >ne< ko je prišla postava >moje noge< sem gričala >nazaj jih dobiš če mi daš nekaj v zameno< je oddgovorila postava >in to je< sem vprašala >to je
20. september 2010
to je kaj
20. september 2010
napiš do konca
20. september 2010
dobra zgodba
20. september 2010
20. september 2010
BOOOOOOOOOOMMMMMMM JUTR U PONDELK DOBIM PSA JEJ TO SM MOGLA POVEDAT SORRY
21. september 2010
naxtiii, ti tud ZLO DOBR PIŠEŠ, BOLJŠ OD MENE
21. september 2010