Forum
To prepisujem iz knjige ... kr mi je dougcajt in bom pač pripisovala če bote hteli brat : D
(oprostite za slovnične napake.. )
Ne vem kdaj se je začelo in zakaj.Vem da sem dolgo časa krivila Brada,svojega fanta.Nekaj časa sva že bila skupaj.Vendar še ne tako dolgo,da bi začela drug drugega jemati kot nekaj samoumeunega.To je bilo moje prvo resno razmerje.Že dolgo sem bila nora na Brada in prav tako moja BF Naomi.Pravzaprav sma se z Naomi skregali ,ko sem začela hoditi z njim....

Pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2011
prepisovala*
23. maj 2011
u49208
u49208
hitr naprej!100%
23. maj 2011
.... Naomi je naravnost božanska,medtem ko jaz nisem nič posebnega.Mislim,da se ni mogla sprijazniti z dejstvom,da sem mu jaz bolj všeč kot ona. Glede Brada sem se počutila precej negotovo .Nenehno sem se spraševala,kaj vidi na meni.Ko sem gledala druga dekleta ali samo razmišljala o njih sem bila pogosto prepričana,da me bo Brad slej ko prej zapustil in začel hoditi s kakšno drugo.Seveda mu nikoli nisem omenila nič takšnega,kajti bala sem se , da bi me narobe razumel....
23. maj 2011
NADALJUJEM PO VSAJ 1 KOMENTU (ko bom prisotna gor)
23. maj 2011
neeext pa plissss piši mal dalše dele tnx že vnaprej
23. maj 2011
.......Takrat sem bila negotova glede vsega.Sem najmlajša v naši družini.Moja sestra Maddie je dve leti starejša od mene in vedno sem imela občutek,da sem v njeni senci.Najina starša sta zelo uspešna:oče je odvetnik in ima svoje lastno odvetniško pisarno,mama pa je direktorica personale v velikem računalniškem podjetju.Madds je odločena,da bo neutrudljivo sledila njunim stopinjam.Je krasna,lepa,duhovita in pametna,z razliko od mene,ki mi vsaka stvar predstavlja neke vrste bitko.....
23. maj 2011
u21230
u21230
nexttttttttttttttttttttt
25. oktober 2011
u48865
u48865
next
27. oktober 2011
u50889
u50889
next!