Forum
Lilith(me) - 12 let:

Annabell(sestrična) - 12 let:

(a se ok vidi.?)

Ju3 začnem
17. marec 2011
u39661
u39661
next
18. marec 2011
next slike so lepe naslov pa coool !
18. marec 2011
Sedela sem v temi in mežikala z očmi.Poskušala sem prepoznati obrise avtomobilov in dreves vendar ni šlo.Pogledala sem na uro in zavzdihnila.Še štiri minute, sem pomislila in se vstala, ter prestopala iz leve noge na desno.Zagledala sem žaromete nekega avta.''Končno,'' sem zašepetala, a sem ugotovila da ni pravi avto.Odbrzel je mimo mene in spet je bila popolna tema.Dve minuti čez enajst.Zamujata.Moja teta in sestrična, ki bosta med počitnicami skrbeli zame.Moji sestrični je bilo ime Annabell.Nikoli je še nisem videla, zato sem se kar malo bala.
Pet čez enajst.Zdaj bi morali biti že tukaj.Zakaj pa sploh gremo v temi?Zakaj ne podnevi?Na to nisem vedela vprašanja.Mama mi je rekla samo to, da moram najhitreje od tod, ker je tukaj prenevarno zame.Kaj pa je tako nevarbno?Ne vem.
Zopet sem zagledala žaromete, in končno so bili pravi.Teta mi je pomahala, Annabell pa...kje sploh je bila?Nisem je videla.Mogoče je ostala doma.No, prisedla sem in odpeljali sva se po razpokani potki, do neke vasi.Tam sta živeli sestrična in teta.

Ko sva prispeli na cilj je bila ura 1:30.Tako dolga vožnja je bila?
Od zunaj je bila hiša tete lepa.Vstopila sem in se ozrla po sobanah.Kot v pravljici.''Kje je moja soba?'' sem radovedno vprašala.''Po stopnicah gor in prva vrata levo,'' mi je odgovorila.Počasi sem stopala po stopnicah in prišla do vrha.Prva vrata levo, ne desno...? Ker sem pozabila sem se odločila za prva vrata desno.Vrata sem odprla, notri je bila luč.Počasi sem se privajala na svetlobo in zagledala...prečudovito sobo.In ravno ta trenutek je iz kopalnice stopila punca, približno mojih let ovita v brisačo.Opazila me je in se zgrozila.''Kdo,kaj,kdo si ti?'' je počasi zajecljala.Zmedeno sem mežikala.''Jaz sem Lilith, kdo si pa ti?'' sem končno izdavila iz sebe.''Aja Lilith, moja sestrična,'' je počasi pokimala nato pa me grdo pogledala.''Lepo da sva se spoznali zdaj pa ven!'' je zaklicala in me spodila iz sobe.Ali sem se znašla v hiši čarovnice?Zdaj sem šla v prva vrata levo in končno našla svojo sobo.Bila je lepo razkošna in pospravljena.Vrgla sem se na posteljo, nato vstala in pogledala v omaro.Uau, koliko lepih oblek je bilo notri.Vzela sem spalno srajico in se preobleka ter stuširala v prečludoviti kopalnici, nato sem si še umila zbo in odšla spat.
19. marec 2011
nevarno*
zobe*
xd
19. marec 2011
u39661
u39661
next
19. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg