Forum
Zapiskala je budilka, kakor vsak dan. Počasi sem odprla oči. Ni se mi dalo ugasniti budilke, zato sem vanjo vrgla blazino, saj je bilo to prvo, kar sem imela pri roki. Takrat sem se spomnila, da je danes zadnji šolski dan. Navdušena sem skočila pokonci in stekla v kuhinjo. Za zajtrk sem si vzela banano in kozarec soka, nato pa pripravila zajtrk še za moji sestrici: Amy in Julio. Naredila sem jima čokoladne kosmiče, nato pa ju odšla zbudit. Seveda sta bili obe že budni. Medtem ko sta jedli zajtrk, sem se šla obleči. Oblekla sem majico s kratkimi rokavi, kratke hlače in obula črne superge. Nato sem pri oblačenju pomagala še sestricama. Obe sta oblekli svoji najljubši oblekici. Potem smo šle v šolo. Mami in oči sta po cele dneve delala, zato sem za deklici skrbela jaz. Med potjo sta obe veselo čebljali, jaz pa sem poslušala glasbo. Po petnajstih minutah hoje smo prišle do šole. Zagledala sem svojo BFF Katy. Deklici sem pospremila do razreda, nato pa stekla do Katy. Prijateljici sva bili že od 1. razreda in v marsičem sva si bili podobni. Radi sva poslušali isto glasbo, imeli sva isti slog oblačenja,… pa še mnogim ljudem sva se zdeli kot dvojčici. 'Hej Alexy!' me je pozdravila. Ime mi je Alexandra, a me vsi kličejo Alexy. 'Oj. Kako si kaj?' 'V redu. Odkar sem prišla v šolo se mi zdi, da me Ramon ves čas naskrivaj opazuje.' 'Saj te vedno 'naskrivaj' opazuje.' sem se zasmejala, nato pa sva odšli v šolo.

To je prvi del moje prve zgodbice. Upam, da vam bo všeč. Pa tudi drugače jo berite, ker vam ne bo žal

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. junij 2016
Next
17. junij 2016

jaz

Amy

Julia

Katy
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Ok, še dva Next-a
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Še en Next
17. junij 2016
Vem, saj nisem tako veliko na računalniku. Pa prosim ne uničuj teme.
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Ok, dam Next, za moje prve bralke
17. junij 2016
S Katy sva vstopili v razred. Ravno sva se pogovarjali o sladoledu, ko sem zaslišala glas 'Živjo Alexandra' Zavila sem z očmi, saj je bil to največji butec na naši šoli, Harold. 'Ali imaš danes po pouku kaj časa?' me je vprašal. 'Ker bi drugače lahko šla na en sladoled?' Na videz vljudno sem mu odgovorila 'Oprosti, ampak danes gremo jaz, Katy in moji sestrici v park, zato ne morem.' 'Kaj pa jutri?' še vedno ni odnehal. Mislila sem mu že zavpiti 'Ali si neumen! nočem s tabo na sladoled, a ne štekaš!!' a sem se še pravočasno zadržala. Takrat se je oglasila učiteljica. 'Mir otroci, mir!' Halo, mi nismo več otroci, razen mogoče Emily, ki se čisto zmeraj joka za vsak mušji drekec. 'Danes boste delali plakate z motivacijskimi napisi. Obesili jih bomo po šoli, da boste drugo šolsko leto bolj veseli. Delali boste po dva in dva, tako da se hitro dajte v pare.' Harold je hrepeneče pogledal proti meni, a že sva s Katy vzeli list papirja in začeli ustvarjati. Delali smo dve uri. Učiteljici je bil najin najbolj všeč, zato ga je takoj objavila na šolski spletni strani. Potem se je začela proslava. Ravnatelj je vsaj pol ure nakladal, potem pa smo si lahko postregli s piškoti, ki jih je spekel kuhar. Dobili smo še spričevala, potem pa se je pouk uradno končal. S Katy sva šli še po Amy in Julio. Že smo želele oditi, ko je do mene stopila Lidia, najbolj tečna punca na šoli. Zmeraj se je v vse vtikala in najraje se je spravljala na mene. 'Joj, kako smo po kmečko oblečeni.' je začela 'A ne veš, kaj je zdaj v modi, a? Strgane hlače so že zdavnaj 'out'. Zdej so v modi bleščice. ampak ti si itak neumna in nič ne veš o tem. Pa poglej si to! Še ličil ne uporabljaš. Saj si kot kakšna neandertalka. Poglej si recimo mene! Nič čudnega, da še nimaš fanta. Ah, pa saj si te nihče ne bi želel, ko pa si taka… no… čisto iz mode!' Takrat pa mi je prekipelo in sem ji rekla: 'Ti pa zgledaš kot kakšna klovnesa!' Spet je začela nekaj nakladati, a sem le zavila z očmi in odšla do Katy in deklet. Med potjo je Katy zabavala deklici, jaz pa sem jih vsa vesela opazovala. 'Živjo alexy.' sem zaslišala za seboj. Čas okoli mene se je ustavil. Nisem več mislila na počitnice in glasbo. Ozrla sem se, vendar za menoj ni stal Harold.
Kaj mislite, da se bo zgodilo? Pišite kritike, pohvale, mnenje,...
17. junij 2016

Harold

Lidia

moja in Katiina umetnina
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Next bo jutri
17. junij 2016
Next
17. junij 2016
Next+nova bralka+super pišeš
17. junij 2016
evo Next
Bil je Jason, njalepši fant na svetu. Nervozno sem se prestopila in se spotaknila. Trapa trapasta! jason mi je ponudil roko in vstala sem. 'Ali si vredu?' me je vprašal. 'Mislim da.' 'No, se vidimo kaj na bazenu.' mi je rekel in odšel. Iz zamaknjenosti me je predramila Katy. 'Halo, zemlja kliče Alexy. Zbudi seee!' 'Ja ja, saj že grem.' sem rekla in smo odšle. Kmalu smo prišle do Katyjinega bloka. Poslovile smo se, nato pa sem s puncama odšla domov. 'Lačna sem!' mi je potarnala Julia. Takoj ko smo prišle domov, sem pristavila vodo za špagete s paradižnikovo mezgo, sirom in slanino. pojedle smo, nato pa sta deklici šli v svoji sobi, jaz pa sem sedla za mizo in napisala načrt za počitnice:
-pojesti čim več sladoleda
-izogibati se Haroldu
-s Katy iti na bazen
-dekleti peljati v ZOO
-uživati 
Naenkrat se je iz zgornjega nadstropja zaslišal ropot, pomešan z otroškim jokom. Hitro sem stekla po stopnicah in planila v sobo. Zagledala sem…
Kaj mislite, da sem zagledala? Mnenja, pohvale,...
18. junij 2016

Jason

moja hiša

Katiina hiša
18. junij 2016
ups, tam ni do Katiinega bloka, ampak do njene hiše
18. junij 2016
Next
18. junij 2016
Next
18. junij 2016
Next
18. junij 2016
Še 2 nexta, summer night13, I JUSTIN BIBER, KatSomerhalder in ostali, hvala, da berete
18. junij 2016
Next
18. junij 2016
Še en Next
19. junij 2016
Bom kar dala Next
Zagledala sem Amy ležati na tleh. Hitro sem Julio poslala v kopalnico po prvo pomoč, sama pa začela pregledovati Amy. Še je dihala, saj je na srečo padla na debelo preprogo. Takrat sem opazila, da njen desni gležen hudo oteka. Julia mi je ravno takrat prinesla prvo pomoč, zato sem gležen takoj povila, da bi bil čim bolj stabiliziran. Takrat pa se je zbudila. Juliji sem rekla, da naj staršem, če pridejo domov, pove, da je Amy peljala v zdravstveni center. amy sem prijela in odnesla do garaže. Na svojem kolesu sem imela na prtljažniku nameščen otroški stolček. Posadila sem jo vanj, jo pripela in že sva se peljali. Do centra sva prišli v petih minutah. Hitro sem jo odnesla k njeni zdravnici. Ta je rekla, da si je zvila gleženj, nato pa ji ga je oskrbela. Povedala mi je, da Amy ne sme biti aktivna, nato pa sem jo odpeljala domov, kjer so naju že čakali mami, oči in Julia. Vsi so si oddahnili, da z Amy ni bilo nič hujšega. Ati je šel delat v pisarno, mami pa je bila tako utrujena, da je šla takoj spat. Julia si je že umila zobe in se oblekla v pižamo. Amy sem odnesla v posteljo, nato pa sem jima prebrala pravljico. Obe sta hitro zaspali, zato sem tiho zaprla vrata in še jaz smuknila med odeje. Za trenutek sem pomislila, da sem Jasonu glede na današnje dogodke všče. Kaj je s tabo dekle? Mogoče bi res morala iti spat. Tisto noč sem sanjala o tem, da sem z Lidio nahranila velikega krokodila.

moja soba

Amina in Juliina soba
19. junij 2016
Next
19. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg