Forum
Čarovnik Merlin in petletni princ Alex sta se sprehajala po gozdu. Merlinu je bila dana čast, da izuči prestolonaslednika in ga pripravi na dan, ko bo sedel na prestol.
"Merlin! kaj je to?" je zanimalo Alexa. s tal je pobral vijoličasto žabico z rožnatimi pikami
Merlin je počepnil zraven. "žaba."
"ja, saj vem, da je žaba, ampak KAKŠNA?" je spet zatečnaril mali
"pikovka." je rekel Merlin in jo vzel v roke "ljubka živalica, ampak, njena slina je lahko smrtonosna, zato pazi. rad bi te videl na prestolu"
Alex se je zasmejal, ko mu je čarovnik iz magije na glavo naredil krono in se je ta rasblinila, zlati prah, pa ga je požgečkal po vratu.
"Merlin, Merlin, kaj je tisto?" Alex je s prstom pokazal na nekaj, kar se je svetilo v grmovju.
"zakaj ne greva pogledat?" vstal je in počasi stopil do grma. Alex se je trdno oprijel njegovega ogrinjala.
ko je razgrnil grmovje sta videla za njim ležati deklico. bila je Alexovih let. imela je kratko postrižene lase in na sebi je imela skromno tuniko. Merlin je segel po njenem zapestju in ugotovil, da je mrtva. "pojdi po vodo k potočku." je rekel Alexu, ki takoj odskakljal. tega, kar je storil princ ni smel videti. pokleknil je k deklici. z rokami je šel čez njo in za njimi se je vlekel zlati prah. ob stiku z deklico se je vpil vanjo in mesto, kamor je padel se je zalesketalo.
ko je Alex prinesel vodo je deklica že dihala, a bila je še vedno nezavestna.

a boš nextal in bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2014
u150952
u150952
zanimivo... next!
28. maj 2014
"izvrstno." je rekel alexov učitelj mečevanja, ko mu je ta iz rok zbil meč. "ure je konec."
"končno!" je naznanila leja in skočila z zida na katerem je sedela, ko je alex imel uro
"boš rekla, da ne uživaš, ko me gledaš." ji je posmehljivo rekel alex in vrgel meč v koš zanje
"ja, ampak ni pošteno, da meni ne dovolijo." je rekla leja in se obrnila k hodniku, ki je vodil okoli notranjega dvorišča
"jasno, saj si punca." alex si je s tem prislužil pest v ramo "av! saj imaš prav. moja spremljevalka bi morala to obvladati saj pol tako dobro kot jaz." leja je bila od tistega dne, ko sta jo našla v gozdu njegova spremljevalka. nekateri so temu nasprotovali, ker bi po njihovem mnenju to moral biti fant.
mimo je prišla mary "princ alex, oče vas kliče."
"se nisva dogovorila brez princ?" alex si je šol z roko skozi lase. ta naziv mu je šel zelo na živce.
"mary, jaz ne morem..." je začela leja
"oče ni omenil spremljevalke." jo je hladno prekinila, nikoli je ni marala.
"imaš spet... opravke?" jo je poatrani pogledal alex
"lep pogovor z očerom." je sladko rekla leja in šla.
28. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg