Forum
Hej :'D

Na igrah je zdaj pouno fanficov od 1D, vsi so zakon< 33333
Js sm pa zdaj dobila idejo da napišem eno mal drugačno zgodbo od ostalih. Ne bom pisala kot ena določena oseba, ampak bom sam opisovala dogodke kaj se je dogajalo. Zgodbe žal ne bom nextala tak pogotosto, zato se bom med tednom potrudla sestavit dolg del da ga pol med vikendom objavim. Upam da vam bo všeč.
Zgodba bo govorila o ljubezni med Saro in Alexom, ki sta vsak dan bolj zaljubljena drug v drugega, a jima žal okoliščine ne dopuščajo da bi bila srečna skupaj. Oba prihajata iz drugačne družine. Alex živi v bogati družini in je sin politika, Sara pa je hčerka lastnice majhne kavarne in ji večkrat pomaga delat.
Sara & Alex:

Če pa nimate radi romantike pa ljubezni pol vam te zgodbe sploh ni treba brat.

--------------------------------------------

''Sara ne pozabi bit do sedmih doma!'' zavpije Sarina mama, medtem ko je Sara že tekla po ulici proti njeni najboljši prijateljici Hani. Hana je njena najboljša prijateljica že od prvega razreda. Vse dneve preživljata skupaj in si vse povesta. Za razliko od Sare, pa ima Hana resnega fanta. Sara pa še ni našla pravega. S Hano sta se objeli in šli na sprehod, medtem pa na drugem koncu sveta Alex sedi na letalu in gleda v strop. ''Saj bo vse vredu. Slovenija je lepa država.'' reče njegova mama, on pa zavizdihne. ''Ne razumeš da mi je dovolj tega potovanja po svetu.'' odvrne Alex in se nasloni nazaj. Alexu je bilo dovolj vseh potovanj, rad bi imel normalno življenje, bi se poročil in imel svojo družino, hodil ven s svojimi prijatelji. Ampak njegov oče misli da more Alex it po njegovih stopinjah.
08. september 2012
u100901
u100901
next!
08. september 2012
Najprej dam še sliko od Hane in Sare skupi;

08. september 2012
next!
08. september 2012
''Alex danes gremo na večerjo k predsedniku Slovenije.'' reče Alexov oče, Alex pa kot vedno samo prikima. Gledal je skozi okno in razmišljal kako bi najraje pobegnil daleč stran od teh skrbi, kjer ga nihče ne bi poznal. Veliko punc bi bilo z njim zaradi slave, njemu pa je za to vseeno. Enako misli tudi njegova 2 leti mlajša sestra Jenny.

Ona bi rada šla ven na kakšno zabavo, normalno bi hodila v shopping s prijateljicami ampak ji oče ne dovoli. Alex in Jenny se šolata doma. Medtem ko so oni bili na letalu, sta Hana in Sara v Sloveniji v mestu zagledali ogromen plakat. Na njemu je bil oče od Alexa, torej predsednik ZDA. ''Poglej,prihaja v Slovenijo z družino.'' reče Hana. ''Pa res..Misliš da njegov sin tudi pride?'' vpraša Sara in še nekaj časa strmi v plakat. Sara je namreč občudovala Alexa in je vedno govorila da lepšega fanta na svetu ni. ''Če piše da pride z družino potem verjetno res.'' odvrne Hana in skomigne z rameni. ''Pridi zdaj, greva ker je že pozno in mama je rekla da morem bit do sedmih doma.'' reče Sara in potegne Hano za roko. Poslovili sta se in Sara je takoj stekla v mamino kavarno...
09. september 2012
next!!
09. september 2012
u100901
u100901
next!
Ful fajna zgodbica!!!
09. september 2012
Nadela si je predpasnik in stekla za pult ter začela delat. Medtem je Alex spal na letalu in imel je sanje da je srečal dekle svojih sanj. Tisto dekle je imelo temne dolge lase in rjave oči ter prelep nasmeh, točno tako kot Sara. Alex ni niti slutil da ga ravno v Sloveniji čaka takšno dekle. Ko se je zbudil je ob sebi zagledal Jenny. ''Končno si se zbudil. Mama in oče se kregata in to zaradi mene, ker sem samo hotela da ga nama oče dovoli iti ven.'' reče Jenny. Alex jo je objel. ''Ne skrbi. Oče jo bo prepričal da ni varno da greva in se ne bosta več kregala. Vedno je tako.'' reče Alex. Jenny je prikimala. Sara je medtem delala sok v kavarni. ''Sara lahko greš domov, gotovo si zaspana.'' reče njena mama. ''Ne saj nisem. Vse bom naredila do konca. Potrebujeva denar.'' odvrne Sara. Mama je zmajala z glavo in se nasmehnila. Naslednje jutro je letalo pristalo v Sloveniji. Na letališču je bilo ogromno ljudi. Alex in Jenny sta se kot vedno prisiljeno smejala v kamere. Medtem sta Sara in Hana hodili po mestu in ravno takrat se je mimo peljalo ogromno nekih avtov. ''Očitno je predsednik prišel.'' reče Hana. ''Sara in Hana, dobro da sem vaju našla. Sara danes bova stregli predsedniku.'' reče nenadoma Sarina mama. ''Kaj? Resno?'' se začudi Sara, Hani pa gre na smeh. ''Tu je uniforma, zdaj pa pridi ker moreva bit že tam.'' reče mama in jo potegne za roko, Sara pa pomaha Hani in gre za mamo. Sara je pravzaprav nad tem da bo stregla Alexu nekako navdušena, a ima tremo, ker je prepričana da bo on njo videl samo kot služkinjo, zato bi najraje zbežala, a ni ker z njeno mamo potrebujeta denat. Ko sta prispeli v hotel, sta šli proti kuhinji. Sara je nekaj razmišljala in je zgrešila vrata. Namesto proti kuhinji, je šla proti dvorani. Alex je istočasno šel ven iz dvorane čisto zamišljen, zato sta se srečala in se zaletela drug v drugega. Sari ne uniforma padla na tla, Alex pa jo je pobral. Pogledala sta se direktno v oči. Nihče ni nič spregovoril, samo gledala sta se v oči. ''Alex!'' je nenadoma zavpila njegova mama. Alex je dal uniformo Sari in se rahlo nasmehnil, ona pa je stekla proti kuhinji. Alex je še nekaj časa tam stal in upal da se Sara vrne, a se ni. Mama ga je spet poklicala, zato je šel. Upal je da bo še kdaj videl Saro, ker je podobna njegovi punci iz sanj. Ko je Sara prišla v kuhinjo si je oblekla uniformo in se odpravila na delo. Mama ji je v roke dala pladenj. ''To odneseva v dvorano. Ne skrbi, vse bo vredu, delaj se kot da so čisto navadni gostje.'' reče mama. Sara je nervozno prikimala in šla s pladnjem v dvorano. Tam je zagledala Alexa, ki se je pogovarjal z Jenny. Njune oči so se spet srečale. Sara je odložila pladenj na mizo in stekla ven iz dvorane, preden bi ji kdo kaj rekel. Ker je Jenny zelo tiščalo na wc, je stekla na hodnik za Saro. ''Oprosti, govoriš morda angleško?'' jo vpraša, Sara pa se ustavi. Prikimala je in Jenny se je nasmehnila. ''Kako ti je ime? Jaz sem Jenny.'' reče in ji poda roko. ''Jaz sem Sara.'' odvrne. ''Delaš tukaj?'' jo vpraša jenny, ona pa prikima. ''Kul. Bi mi lahko pokazala kje je stranišče?'' reče Jenny. ''Seveda gospodična Jenny.'' odvrne Sara in Jenny ji je že sledila do stranišča. ''Lahko mi rečeš kar Jenny, pa še tikaj me. Nočem bit nekaj več.'' reče Jenny, Sara pa začudeno prikima. Medtem Alex namesto da bi poslušal očetov dolg govor razmišla o Sari. Sploh še ni spregovoril z njo pa mu ne gre iz glave...
23. september 2012
u80685
u80685
Next
23. september 2012
next!!!!!!!
23. september 2012
Tudi Sari ne gre Alex iz glave. Z Jenny sta se kar dosti pogovarjali. ''Alex pojdi po sestro.'' reče njegova mama, on pa prikima. Šel je na hodnik in tam zagledal Jenny, ki se je pogovarjala s Saro. ''Jenny, noter moreš.'' reče. Jenny je zavila z očmi. ''Ti kar pojdi, jaz grem naprej delat. Me veseli da sva se spoznali.'' reče Sara in gre. ''Kdo je to?'' vpraša Alex, ker ga je res zanimalo njeno ime. ''Sara, dela tukaj.'' odvrne Jenny. ''Sta se spoprijateljili?'' vpraša Alex, Jenny pa je prikimala. ''Zelo vredu oseba je, pogovarja se kot da bi me poznala že celo večnost in je sploh ne zanima moja slava.'' reče Jenny. Alex se je nasmehnil. Je mogoče Sara njegova dolgo čakana sanjska punca? To vprašanje je imel cel dan v glavi. Sara pa ne more pozabiti njegovega pogleda ko sta se srečala. Zvečer je sedela na balkonu in gledala zvezda. Pridružila se ji je še Hana, ker je prišla na obisk k njej. ''In si spoznala Alexa?'' vpraša. Sara se je nasmehnila. ''Pravzaprav sem spoznala njegovo sestro.'' odvrne. ''OMG spoznala si Jenny.'' zavpije Hana. Sara pa se je zasmejala. ''Jutri se približaj Alexu!'' vzklikne Hana. ''Kaj ti je? Z Alexom sva iz drugačnih položajev. Nikoli ne bi pogledal takšne reve kot sem jaz.'' reče Sara in zavzdihne. ''Sploh nisi reva. Boš videla da bosta jutri spregovorila.'' reče Hana, Sara pa je le prikimala in sedla na stol ter še naprej gledala zvezde. Enako je delal tudi Alex. Oba sta istočasno gledala zvezde in razmišljala drug o drugemu. Naslednje jutro je Sara šla z mamo v hotel, Alex pa se je sprehajal po hotelu in srečala sta se na dvigalu. Njune oči so se srečale. ''Midva se pa nekako poznava kajne?'' vpraša Alex, Sara pa ga zmedeno pogleda. ''No jaz sem Alex, ti si pa Sara kajne?'' Sara ni mogla verjeti da ve njeno ime. ''Kako veš moje ime?'' ga vpraša. ''Sestra mi je povedala.'' odvrne in se nasmehne. Sara mu je nasmeh vrnila in šla iz dvigala, on pa za njo.''Torej živiš tukaj blizu?'' jo vpraša. ''Ja eno ulico naprej.'' odvrne Sara. ''Dobro govoriš angleško.'' reče ALex. ''Hvala.'' in oba sta se zasmejala. ''Koliko si pa stara?'' jo vpraša. ''17 let.'' odvrne Sara. ''Kako pa to da delaš?'' vpraša Alex. ''Z mamo potrebujeva denar da lahko kupiva boljši dom.'' odvrne Sara. ''Aha..Torej saj to delo ni tako slabo kajne?'' reče Alex, Sara pa se nasmehne. ''Ne morem verjeti kaj si pravkar rekel, to delo se tebi zdi zanimivo? Tebi, ki si lahko kupiš kaj želiš?'' reče Sara. ''Včasih si želim normalnega življenja.'' odvrne Alex in skomigne z rameni. Po tem pogovoru sta prispela do kuhinje. ''Zdaj pa morem iti. Se torej vidiva.'' reče Sara, on pa prikima. ''Te kaj pokličem, če mi zaupaš telefonsko številko.'' Sara ni mogla verjeti, kaj se pravkar dogaja. Alex hoče njeno telefonsko številko. Seveda mu jo je takoj dala in on njej. Spet sta kar naprej razmišljala drug o drugem...
29. september 2012
next!!!!!
30. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg