Forum
nexxt
13. april 2013
next! Ej tak sem vesela, da si nazaj
13. april 2013
Eh seveda sem.
13. april 2013
Nadaljevanje čez par minut.
13. april 2013
Znova v Skrivnem stranišču
..............................................

"Pravzaprav je zgodba precej dolga. Toda kar se tiče Skrivnostnega stranišča, se je vse začelo, ko Marku ni uspelo. Takrat sem zgradil skrivnostno stranišče. Ni bilo preveč težko, saj je stranišče pravzaprav zgradil že Salazar Spolzgad, vendar ga je zaprl tako, da ga še sam ni mogel odpreti, saj je bil prepričan, da bo Bazilisk zadostoval. Vendar se je motil. Bazilisk je bil premagan, in moja naloga je bila odpreti Skrivnostno stranišče, za katerega Mark ni slišal, vendar ga kasneje najbrž ne bi niti odprl, tudi če bi izvedel zanjga. Zato sem vedel, da je naloga, da odprem dvorano in s tem spustim na površje Geniksa. Vendar sem se odločil, da bom malce počakal. Minilo je mnogo let in Marka je premagal Harry Potter. Čarovniški svet je bil prepričan, da je vojne konec, vendar sem se jaz že pripravljal. Iskati sem začel svoje privržence, nove jedce smrti. Vedel sem, da bo meni zagotovo uspelo, kar Marku ni. Vedel pa sem, da moram počakati, da prideta na Bradavičarko dva potomca Harryja Potterja, da bo pravi čas, da odprem stranišče. In to se je zgodilo letos." Albusu še vedno ni bilo čisto jasno, a v tem trenutku ni vedel kaj drugega naj stori kot posluša. Izvedeti mora kaj je narobe z Jamesom, mu pomagati... A kaj če bo takrat že prepozno... Misli si je hitro izbil iz glave in moški je že nadaljeval...
13. april 2013
u60307
u60307
neext
14. april 2013
nexxt res dobr pisss nexte zj zakon D
14. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg