Forum
No jaz sem se odločila da bom naredila kako bo sin od Harry-ja Potterja Albus hodil v šolo.
Začela bom malo bolj pol prvo slike.
18. september 2010
Albus Potter je sam sedel v vagonu. Skiraval se je pod sedežem saj ni želel da bi ga našel James njegov starejši brat ki že hodi na bradavičarko. Šel bo v drugi letnik. Albus pa bo šel v prvega in Ata mu je kupil sovo. Bila je snežno bele barve in poimenoval jo je Sugar. Jamesovi sovi je ime Kokos. Je rjave barve in okrog oči ima črne proge. Lily pa bo sovo dobila čez dve leti ko bo šla v prvi letnik bradavičarke. Takrat nekdo vstopi v vagon Albus se prestrašeno zdrzne. Bal se je da je James. Albus si tukaj? Vpraša znan dekliški glas. Oh še sreča. Si je mislil Albus. To je Rose in ne James. Ja tu sem. Reče albus in spleže iz pod sedeža. Zakaj se pa skrivaš? Ga vpraša Rose. Skrival sem se pred Jamesom. Še vedno me draži s tem da bom mogoče šel v spolzgad. Kako zelo se je važil da je v Grifindomu ko je prišel domov za božične počitnice. Tudi jaz bi bila grozno jezna če bi prišla v spolzgad. Reče Rose. Ampak če bi prišla v Drznvran se ne bi pritoževala. Če prav bi bila najraje v girfindomu. Ja no James bo že videl ko bom prišel v grifindom. Veselo reče Albus. Kako lepo prosim? Vpraša neznani glas za Rosenim in Albusovim hrbtom.
18. september 2010
Next?
18. september 2010
Za Rose in Albusom stoji stal svetlih las in se smeji. V grifindom? Kdo bi si želel it v grifindom če bi pristal v grifindomu bi šel na vlak in bi se odpeljal domov. Ti si gotovo Scorpius Malfoy! Ugotovi Albus. Si pa uganil! Ti si pa zagotovo Albus Potter! Fant ki je največ podedoval po Harry-ju poterju moj oče mi je govoril o njem!
A to da mu je dvakrat rešel življenje pa ti je nekako pozabil omeniti a ne? Je jezno rekel Albus.
Takrat je vprašal znan glas Kaj delaš tu Škorpijonček? Za Scorpiusom je stal James. Ti glista na tvojem mestu bi spokal iz tega vagona. Je nadaljeval James in Scorpius je Jamesa jezno pogledal nato pa je vseeno odkorakal iz vagona.
No priznati moram da sem prvič ponosen na svojega starejšeg brata. Je rekel Albus.
18. september 2010
ups! Stal sem pomotoma napisala!
18. september 2010
pa fant sem pozabila napisati! Fant svetlih las
18. september 2010
Albus je pričakoval do bo James jezen a ni bil ker ga ni bilo več v vagonu. V vagonu sta bila spet sama z Rose ki je šla zapret vrata takrat je v vagon stopil Fant. Rekel je: Bi lahko sedel poleg vaju? Drugot je vse zasedeno.
18. september 2010
u26898
u26898
Spet nobenga bralca.... Drgač pa... Zakaj sam o Harry-ju Potter-ju pišeš? Sej lahk še kako ljubezensko, kriminalno, žalostno, živalsko zgodbo napišeš... Drgač pa sam Harry, Harry, Harry in Harry! Mi res gre že mau na žiuce....
18. september 2010
u25853
u25853
next
18. september 2010
next
18. september 2010
Harry pišem prvo zgodbo!
18. september 2010
Seveda ni problema. Reče Rose Albus pa prikima.
Kako ti je ime? Vpraša Rose. Tom sem. Tom Belleswan. Moja starša sta bila zelo presenečena ko sem dobil pismo. Bunjkelnja sta, Je razložil. Na kakšno šolo sta te pa nameravala vpisati? Je vprašal Albus. Nismo se še odločili. Je rekel Tom. Takrat je v vagon prikorakal Fred. Sin Albusovega strica Georga. Poleg njega sta bili Angela in Georgelina. Fred je hodil v tretji letnik bradavičarke. Angel in Georgelina pa v drugega. O zdravo Albus! Zdravo Rose! Ali ste kje videli Maya? Maya Jordana?
May Jordan je Fredov najboljši prijatelj. Je sin Leeja Jordan Georgovega najboljšega prijatelja. Ga iščeta tudi vedve? Je vprašala Rose. Ne midve iščeva prijateljice. Je rekla Angela in Z Georgelino sta stekli stran. Ne Maya nisva videla oprosti. Reče Albus. Ni problema ga grem iskat naprej. Je rekel Fred in je stekel stran.
18. september 2010
Angela je svetlolasa Georgelina pa rdečelasa.
18. september 2010
Jaz pišem četrto zgodbo ampak prvo zgodbo Harry Potter.
18. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg