Forum
♢▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪♢▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪♢|~
Hey hoy pirates!  Rebeki je zmanjkalo idej pri prejšnji zgodbi, zato zdaj vsa navdušena nad Jon Bon Jovijem in z veliko idejami začenjam nov FF.
Skratka nexti bodo najmanj vsak drugi dan. Razumet morate, da dajem prednost druženju in šoli. Upam, da bo tu veliko bralcev. Za kar se bom še posebej potrudila.
Za vso pomoč bi se rada zahvalila vsem na ✝ nirvana's child's chat ✝. Dokazale so, da ti znajo stati ob strani, če prav se še nikoli nismo videle v živo. Za trailer so zaslužne prav one, sploh pa Yan~(yaniey.), ki si je vzela celo popoldne za besedilo in montiranje trailerja. " Hvala Yan! Montiraš najboljše trailerje.
Ker smo za ta fanfic na chatu porabile kar pet strani, sem se odločila da celotno zgodbo posvetim prav njim. Jaz osebno, sem res ponosna na njih.^-^-na vsako posebej.

~|♢▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪♢▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪♢|~
Alaska | Jon Bon Jovi FF. 

Trailer♢ yaniey.

Prologue♢:
Vse se je začelo tam, na daljnem severnem zahodu, na Aljaski. V deželi snega in ledu ter majhnih vasic oddaljenih od civilizacije. "Ne Jon, ne moreva iti na Vzpon gore. Preveč je nevarno in preveč me boli dedkova smrt," je Jessica že takoj nasprotovala Jonovemu vprašanju. "Torej te vseeno skrbi zame?" jo vpraša Jon ponovno. "Za to tekmovanje so primerni ekstremisti, ne pa jaz navaden amater. Z gore prideš lahko samo živ ali mrtev," zavzdihne Jessica. "Potem pojdem sam," ji odvrne, ona pa le zaloputne vrata v strahu, da se mu kaj zgodi. Prirasel ji je k srcu in mora ga obvarovati, ker čuti da bo nekaj narobe. Če ne bo šlo drugače, bo morala z njim...
25. marec 2015
u182144
u182144
yaaaay nam si posvetila to ^__^
hvalaaa tud me smo ponosne nate <3
da je naslovnca perfect itak že veš, za trailer pa isto.
začetk sm sicer že prebrala (cause I'm in VIP club ) sam je tok dobr da sm ga še enkrat hah
kt veš je bla že prejšnja zgodbica ful uspešna tko da vrjamem da bo ta še bl.
ti bom pomagala oglaševat
zdele to pišem in ful upam da sm prva k bo komentirala
tko en res ogromen NEXT! <3
25. marec 2015
Aww, Beka ti maš res talent, proud face!!
Unikatno je, zato je popolno!!!
Gosh, trailer pa naslovnica: *-* ni besed!
Ajde NEXT!!
25. marec 2015
next + ti maš talent za pisanje res clapping bravo ne pa sam ff. ji o OneD... pa jb. ju hah bravo čestitam + bravisimo Yan za trailer
25. marec 2015
u187514
u187514
trailer, aslovica - uau *O*
perfektno je vse in res, neskončnokrat hvala za link
komi čakam nasledn next
pa končno ena zgodba ka ni 1D/5SOS al pa kaj podobnega
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
25. marec 2015
u169861
u169861
Neeeeeeexxxxxxxxttttt *___* (:
haha hwalla vam k mate kr ene da je realno trailer zlo dobr nared k pa ni usj men je tk fejl hahaha pa pomoje so še kake napake u besedilu
25. marec 2015
next
25. marec 2015
u184443
u184443
next!c:
25. marec 2015
Next
25. marec 2015
u172703
u172703
Posvečena zgodbica *-*
Kul naslovnica *o*
Trailer sem že vidla (VIP club)
Uvod isto poznam zarad VIP cluba sm je pač zakon
NEEEEEEEXT
25. marec 2015
next nujno
26. marec 2015
neeeeext ful dobr pišeš čeprou sm že prej vidla uvod jovi je itak legenda hahah ;D
26. marec 2015
u188661
u188661
next
26. marec 2015
Omggggg nad tem ff-jem sem ful navdušena. Obožujem tu da ta ff ni od one direction (tako ku usi) ampak da je od jona. Js ti nemor povedat kaku js obožujem tega ljudeka. njegov bend pa še bul. Je moj drugi najljubši poleg Green Day.
Komi čakam da začneš pisat. Omg men se je odtrgalu ku si mi poslala link pa sem vidla da je ff od njega. 100000000000000000000000000000000000× hvala za link.
PA NASLOVNICA JE PRFEKTNA, POPOLNA, FANTASTIČNA, BRILIJANTNA.....
PA IDEJA JE TOPP
Res legenda si!!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. marec 2015
Začetek mi je sicer zanimiv, ampak bom še videla, ker zadnje čase nisem preveč na igrah.
NEXT
27. marec 2015
Next ženska!!!
27. marec 2015
next
27. marec 2015
Omg next Rose!! :3 Svetovn začetek res! Ne vem, od kje ti tok idej? *OO* Tnx, da si nam posvetla to zgodbo! Tut jaz sem že prebrala uvod in vidla trailer na vip klubu, pa sm zdj še 1x *O* Ana dela svetoune trailerje! In se strinjam, da boš imela velik bralcev in končno so se na igrah pojavile še malo drugačne vrste fanficov in ne sam od 1d, 5sos...I love this story! *_* I love him and this story...komi čakam, kakšn bo razplet! ČIMPREJ NADALJUJ PROSIM!!!
27. marec 2015
IN TU JE ŽE PRVI NEXT. HVALA VSEM, KI BERETE. UPAM DA BO TO ŠTEVILO BRALCEV OSTALO STALNO. GLEDE VSEBINE PA MISLIM, DA SE ŠE ZAENKRAT NE DOGAJA KAJ VELIKO, AMPAK KMALU BO POSTALO NAPETO.♡ Next posvečam vsem ki berejo, vsakemu posebej: Saint Jimmy. ♛ , .pink floyd. , LøυıšUиı¢øяи♥ , Momsen. , Love yourself , yaniey. , root, NewPerspective. , Mєямαιɗ, Cobain** , ↣VαℳpIrS↣♥ , Ƥнσтσ.* , ғυcĸ✝oғғ™ ,
I love hugs, X.new control.X in Scorpions ✞
Alaska | Jon Bon Jovi FF.  ♢|Chapter: 1 | 1/2 ♢

Speeches: ♢ Jon Bon Jovi ♢

Vstopil sem v stanovanje in odvrgel ključe na majhno omarico sredi hodnika. Za mano je bil uspešen dan in če prav so zunaj na tla kapljale kapljice deževnice je zame sijalo sonce.
" Melissa!" sem rekel nekoliko glasneje Melissi, ki je bila nekje v hiše. Nisi si moral želeti boljše punce kot njo. Ona je mojo malo sonce, ki posije kadar oblaki zakrijejo jasno nebo.
" Melissa!" vspenjal sem se po stopnicah navzgor in komaj čakal, da jo objamem.
Na koncu stopnišča sem sezul čevlje in si obul mehke copate. Pot me je vodila do konca hodnika, kjer sem zaslišal Melissin glas.
" Že spet se pogovarja sama s sabo" se mi je zasmejalo v glavi. Vedno mi je sililo na smeh, ko je to počela.
Iz sobe sem zaslišal še tuj glas. Bil je globok in nežen kakor umirjen veter na vroč dan.
" Melissa! Jaz te ljubim in ti ljubiš mene. Mar Jona res ne moreš zapustiti?" je rekel tisti tuj glas in dobil sem slab občutek glede Melisse. Obstal sem ob vratih in še kar naprej poslušal Melisso in neznan glas.
" Ne, ne morem. Jona imam rada, tebe pa tudi. Ampak nikakor se ne morem odločiti kdo je tisti pravi zame," mu je odgovorila Melissa.
Začel sem si predstavljati kako bi bilo, če bi zdaj odprl vrata. Zagledal bi prizor, ki ga nikoli ne bi hotel videti. Zagledal bi prizor Melisse in njega, oba gola zavita v bele rjuhe v nežnem objemu. Melissi se bi zarosile oči od vsega strahu. Rekla bi mi: "Ni tako kot zgleda Jon, vse ti lahko pojasnim!" Ampak jaz bi odšel. Ne, odšla bi ona. To je moja hiša in tu sem jaz gospodar.
In res sem odprl vrata. Ta kretnja bo za vedno spremenila moje in Melissino življenje. Prekoračila je vse možne meje čez katere ne bi smela iti. Sprašujem se kako si lahko takšnemu človeku zvest.
"Melissa, mislim da sva končala!" sem načrtovano rekel točno v njen obraz in jima odprl vrata, češ, da naj odideta.
"Jon! Lahko vsaj pojasnim?" je dejala na robu obupa.
"Moje oči so ravnokar dobile pojasnilo, Melissa. Ne vem, če te lahko še sploh pokličem po imenu!"
                                                    ▪♢▪
"Torej nasvidenje Jon!" je rekla, ko je zaprla vrata. Nisem ji hotel odgovoriti.
"In ona bi naj bila moje sonce!" Jezno sem se oprijel stola in ga močno zalučal na tla.
Nisem si mislil da je teh zadnjih petnajst minut popolnoma spremenilo moj svet.
"Bi ji mar moral dati še eno priložnost? Je mar hotela samo družbo, zaradi moje odsotnosti?"so po moji glavi rojila vprašanja.
Z roko sem segel po vodki na bljižno polico. Nikoli nisem razumel tistih, ki pijejo zaradi obupa. Zdaj to popolnoma razumem.

Speeches: ♢ Jassica Johnson ♢
"Ali so ga že našli?" sem s šibkim glasom vprašala očeta. Bila sem močno zaskrbljena glede dedka. Bil je moj zadnji dedek, ki sem ga še imela in nikoli si ne bi morala predstavljati, da se mu je kaj zgodilo.
Naučil me je vsega.
Pred mano sem si začela predstavljati tisti sončni zahod, ki sta ga opazovala dedek in majhna punčka. Ko se je popolnoma stemnilo, se je punčka privila v dedkovo naročje in skupaj sta strmela v Mesec. Zaslišala sta volkove, bilo je tako prečudovito. Dedek je zatulil v mesec,  kakor tudi punčka ki ji ni najbolje uspevalo.
" Ne, niso našli sledi," je moje sanjarjenje prekinil oče, brez da bi vzpostavil kakršenkoli očesni stik z mano.
"Večerja!" je iz tople domače kuhinje z ovedlim glasom klicala mama. Počasi sem obula tople copate in se po lesenem stopnišču spustila v kuhinjo.
Zašibila so se mi moja suhljata kolena, ko sem prestopila stopnico. Komaj sem se oprijela ograje in obdržala ravnotežje.
Še enkrat sem prestopila, ampak ni šlo. Tokrat sem se zvrnila in padla na bok.
"Jassica!" sta iz kuhinje pritekla oče in sestra ob zvoku mojega padca.
"Sem vedel kaj se bo zgodilo. Že tri dni v usta nisi dala niti koščka kruha Jessica!" me je okaral oče.
Prijel me je in me odnesel v posteljo: "Jassica, z dedkom bo vse v najlepšem redu. Saj veš, da se dedek vedno znajde, pa naj bo to kjerkoli"
S temi besedami me je malce potolažil, ampak moj šesti čut mi je v uho šepetal nekaj nenavadnega.
27. marec 2015
u172703
u172703
Popolno *-*
NEEEEEEXT
27. marec 2015
torej, ker sm zdle napisala najdaljši next v mojem življenju in se mi je zbrisu bom napisala po kratko -.- , super next pišeš res popolno mogla bi napisat svojo knjigo ker verjamem da bi jo bral vlko ljudi hah + next ofc.
27. marec 2015
Tnx, ker si me omenla v nextu! :3
Upam, da se mu bo Melissa opravičla in mu pojasnila, kaj se je zgodilo. Pa lahko bi našel kakšen drug izhod v sili od pitja alkohola. Mislim, da bo zrd tega še u večjih problemih on.
Joj, boga Jassica...upam, da bo z njenim dedkom vse v redu, ampak more nekaj jesti no! Upam, da si ne bo kj nrdila in da ni blo kaj hujšga, ko je padla po stopnicah!!
+ nujno next! Amazing story :* *__*
27. marec 2015
omg komej sem dočakala next pa sem to zgodbico odkrila šele danes . Jon je na sliki popoven.
tista mellisa je čudna vsak ve da se tist s katerim je bla u pojstli ne mora primerjat s Jonom. uglavnm komi čakam da se bosta z Jessico spoznala in kaku bosta skupej itd.
res se mi zdele neda pisat kaku popounu je tle use skupej taku da je.
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttt
27. marec 2015
u188661
u188661
next
27. marec 2015
Pa jst bi rada, da bi bla Jon in Jessica skupi oz. da bi se spoznala in postala par, Melissa pa sam prijatlca zlo dobra z Jonom.
27. marec 2015
nexxttt
27. marec 2015
u182144
u182144
ne noo :/
kako mu je lahko Melissa kej tazga nrdila? ne sme se zapijat zarad nje...
boga Jessica kok more bit hudo če se kej tazga zgodi. more jest!
upam da bosta ona pa Jon skupi. tko res perf bi bla.
kok lepo opisuješ use <3 res si lahko iz tega kar napišeš v glavi ustvarš podobo.
res ful, ful je dobr. po prvem nextu mi je skor še bl ušeč kt tvoj prvi FF čeprov sm bl oboževalka Gunsov.
ampak moje mnenje itak že poznap tko da...
NEXT! <3
27. marec 2015
Oki, ne morem verjet nooo
Oki,tnx, tnx za posvečen next!!
Zakaj?? Zakj je vedno ena, tuki k vse pokvar?? -.-
Zakaj ljudje ne jejo?? , oki jest moraaa
Kok je to popolno *-*, tko lepo opisan x__x
NEXT!!
27. marec 2015
Tenkju, da si me omenla... Jah -.- Melissa uggh
next
27. marec 2015