u190859
u190859
Hej!!!
Pisala bom o moji najljubši seriji. Upam da vam bo všeč.
02. september 2015
u190859
u190859
Pisala bom zgodbo. Veliko sem jih že prebrala in bi rada še sama poskusila.
02. september 2015
u190859
u190859
Ime mi je Laura Gönnen in živim v Nemčiji. Stara sem 19 let. Sem članica Elite. Približno 30 nas je in borimo se proti slabemu. V Eliti sta bila tudi moja starša in dedek in babica. Imam brata s katerim sem bila skregana skoraj štiri leta, ne rada govorim o tem. Starši so mi umrli ko sem bila stara 5 let. Ubil jih je moj stric in ko sem dobila odgovor na vprašanje zakaj mi je to spremenilo življenje. Ampak o tem kdaj drugič. Po njuni smrti sva z bratom bila pri različnih rejnikih. Moj brat je starejši od mene in kmalu se je lahko odselil in živel po svoje. Bilo mi je grozno. Potem pa me je našel Mike (on je naš vodja), me usposobil in kmalu sem postala Elitna. Slaba stran tega pa je da sem morala sodelovati s policijo. Dve leti sem bila na centrali s Thomasom. Dobro sva se razumela po tem pa me je izdal. Izdal me je za 100 tisočakov preprodajavcem kokaina. Ampak so me rešili. Thomas je umrl ampak rana ostaja. SOVRAŽIM POLICIJO. Zdaj delam pod krinko (za elitne) pri nekem mladem zločincu in igram njegovo punco. Čez en teden bo tega konec. Ampak imamo težavo. Danes zjutraj ko sem z Edvardom (tako je ime zločincu) ukradla iz banke milijon evrov nam je sledila avtocestna policija. Bila sta dva policaja. Prebrala sem njuna življenjepisa (elitni imamo vse življenjepise zločincev in policajev) in bila sta zelo uspešna. To sta Semir Gerkhan in Ben Jäger. Ko se primeta enega primera ga ne spustita iz rok.
M= Mike
J=jaz

J: Veš da ne maram policije in onadva bosta uničila celo akcijo ki jo vodimo že pol leta.

M: Laura, pomiri se. Obljubim ti da ti ne bosta uničila akcije.

J: Aja kako pa to veš?

M: Pripeljali ju bomo sem in jima razložili situacijo pa naj se onadva odločita če bosta sodelovala.

J: Aja zdaj sem pa pomirjena. Tvoj načrt je torej, da ju ugrabiš in ju potem prepričaš, da sodelujeta.

M: Ja, ubistvu res.

V takih trenutkih ga res za sovražim.
Ostanek dneva sem preživela s Edvardom, ko pa sem se zvečer vrnila k Elitnim sta bila tista dva policaja že tam.
02. september 2015
u190859
u190859
Če je kdo prebral naj prosim komentira ful me zanima vaše mnenje
02. september 2015
u190859
u190859
M= Mike
J= Jaz
S= Semir
B= Ben

S: Kdo ste vi?

M: Lepo po vrsti. Jaz sem Mike in sem vodja Elitnih.

B: In kaj imava midva s tem. Poslušajte. Bolje za vas da naju spustite. Cela naša postaja naju išče. Nimate možnosti. Že jutri boste v zaporu.

Kadar mi policaj zagrozi z zaporom mi gre na smeh. Nas v zapor ne spravi noben. Mike je odvetnik in to najboljši. Da kdo od Elitnih pride v zapor je misija nemogoče.

J: A greva stavit, da sta lahko tukaj 20 let in da vaju še vedno ne bodo našli.

B: Aja. Ampak stave niso dovoljene mlajšim od 19 let. Koliko si pa ti stara? 12?

Kreten. Če me ne bi Mike vstavil bi ga udarila naravnost na nos.

M: O.K. Zdaj je pa dovolj. Danes zjutraj sta se umešala v našo akcijo. Laura dela pod krinko pri Edvardu Straussu pol leta. Tukaj sta zato ker nočemo da nam uničita akcijo.

S: In kako naj vama verjameva da je res in da niste zločinci.

J: (zasmejala sem se. Kakšno neumno vprašanje.) Jaz sem pa mislila da sta vidva pametna policajčka. A sta mogoče pomislila na to da če bi bili mi zločinci da vidva ne bi bila več med živimi.

Onadva sta utihnila, Mike pa me je pogledal kot da sem kaj narobe rekla.

M: No prosim odločita se ali bosta sodelovala z nami ali pa opustila primer.

Pogledala sta drug drugega in si pokimala.

S: Sodelovala bova.

Samo tega naj je bilo treba da se teden pred koncem v stvar umeša še policija. Groza.
*teden dni kasneje*

Danes se moja naloga končuje. Edvarda so prijeli policisti ki sta jih poklicala Semir in Ben. V bistvu sta zelo dobra policaja. Naredila sta kar smo hoteli in postali smo prijatelji. Jaz se bom kmalu že spet morala priključiti policiji in želela sem si taka kolega.

*naslednji dan*

(v moji pisarni pri Elitnih)

Nekdo je potrkal in na moje veliko presenečenje sta notri vstopila Ben in Semir.

J: Živjo kaj pa vidva tukaj sej je naloge že konec ?

B: Živjo Laura. Saj veva samo prišla sva te nekaj vprašat.

S: Veš nov policijski pravilnik določa da morajo vsi policisti po novem delovati v trojicah in Mike je zadnjič govoril da boš ti morala ponovno sodelovati s policijo, nama pa ravno ni všeč tisti partner ki so nama ga določili pa sva te prišla vprašat če bi ti lahko bila najina nova kolegica?

J: Ja. Ja to bi bilo super.

B: Hvalabogu. Hvala ti Laura. Ti ga sicer nisi videla ampak najin novi partner je res obup.

S: Ja. No pa gremo zdaj na našo postajo da ti predstaviva še šefico.

J: O.K.

*pri avtocestni policiji*

S: No to je naša postaja. To je Suzana in je pri mikrofoni, to sta najina nova kolega, prišla sta pred enim tednom in ne znata čist nč in to je naša šefica.

Š: Dober dan, Laura. Dobrodošla na naša postaji. Jaz sem tvoja nova šefica. Ime mi je Kim.

J: Dober dan.

Š: No zdaj ko sta ti Gerkhan in Jäger predstavila sodelavce pa pojdite še malo na avtocesto.

B: Da vsekakor.

* na avtocesti*
(Preko radia)

J: A vidva se cel dan vozita po avtocesti ?

B: Če nimava nobenega primera ja. Ampak si na žalost hitro najdeva kakšnega.

No in tako sem pristala pri avtocestni policiji.
04. oktober 2015
u190859
u190859
*dve leti kasneje*
Tako sedaj so minile že dve leti odkar sem na avtocesti. Zelo dobro se razumem z Semirjem in Benom. Veliko primerov smo že rešili. Potem pa je prišel ta primer. V bistvu to ni bil ravno primer ker je bilo tega že konec. Semir je moral prej domov, ker je šel na predstavo v šolo svoje hčerke. Ostala sva midva z Benom in ker nisva imela dela sva šla v spremstvo ko so nekega zločinca odpeljali v zapor. Z nami je šla tudi šefica. Naleteli smo na zapore na cesti in smo zato sledili drugi cesti, kar naenkrat pa so nad začeli napadati. Hitro smo zavili v eno od skladišč od strani. Obkolili so nas. Postavili smo dodatno zaščito in se poskušali umiriti. Imeli so motilce signala in bili smo čisto sami. Takrat smo slišali premikanje v zadnjem delu hale.

Š: Laura, Ben pojdita tja.
Odhitela sva. Tam so bili trije moški.
B: Roke k višku, počasi se obrnite.

Pomislila sem da to ni res. Ne to ne sme biti on. Obrnil se je in videla sem mu obraz. Bil je.
J: Max si to ti ?
Spustil je glavo in preklel.
B: Laura kdo je to, ga poznaš ? Laura!
J: Ja poznam ga. To je... to je moj brat.
Prišla je šefica.
Š: Roparji, seveda. Za to boste odgovarjali kasneje. Če hočete ostati živi ostanite tukaj in ne poskusite pobegniti.
M: (Max) Ne bomo delali težav...obljubim.

Šefica je odšla in druga dva moška sta tudi. Ostali smo samo še jaz,Max in Ben.

B: Ti si torej Laurin brat?

Max je pokimal, jaz sem pa jezno odhitela stran. Ben je lahko samo gledal kaj se dogaja, ni razumel zakaj sem tako jezna. Nato pa je odšel za mano. Prišel je do mene.

B: Zakaj si tako jezna na njega? Krade, ampak sigurno ima dober razlog. Mogoče pa mu je zmanjkalo denarja.

J: Ni mu zmanjkalo denarja, lahko si siguren. To dela za zabavo in to ni prvič da dela proti zakonu.

B: Za zabavo??? Čakaj malo z njim si bila skregana, to si mi že zdavnaj povedala ampak nikoli nisi povedala zakaj. Boš povedala zdaj. Prosim.

J: (sicer nisem vedela ali si to res želim ampak sem vseeno povedala) Pred približno tremi leti sem ga dobila s drogami, prijela ga je policija in on je hotel da uničim dokaze. Ampak vse je šlo tako hitro da tega nisem mogla, sicer ni šel v zapor, ker je imel Mikea za odvetnika ampak mi je vseeno zameril. No čez približno eno leto je dojel da si je sam kriv in sva se pobotala. Obljubil mi je da nikoli več ne bo delal proti zakonu. Jaz sem mu verjela a čez pol leta je že spet imel droge. Od takrat se z njim ne pogovarjam z njim. Zdaj pa še krade. Ne veš kako je ko prijatelji ugotovijo da se ti boriš proti zločinu tvoj brat pa je zločinec. Izpadeš tako neumno.

No po nekaj sekundah tišine so tisti moški ki so nas obkolili začeli napadati.
Ko so končali je šefica zakričala:

Š: Kmalu nam bo zmanjkalo nabojev nekako moramo od tukaj. Potrebujemo pomoč.

M: (Max) Imam idejo. S samostrelom lahko pridemo do sosednje hale. Tam so tovornjaki.

Š: Ne. Ne zaupam ti.

B: Grem jaz z njim.

M: Bolj teško vrv naju ne bo zdržala. Kaj pa ti?
Pogledal je mene. Nisem vedela kaj naj mu rečem. Potem pa me je pogledal Ben in rekel: Pojdi.
Rekla sem samo "prav" in odšla. Dobro da šefica ni vedela kdo je v bistvu Max ker me potem ne bi pustila.

Na strehi sem začela odštevati. Zdaj. Zaslišala sem strele in z Maxom sva se spustila. Hitro sva zlezla s strehe sosednje hale in vdrla v tovornjake. Predrla sva vrata in takoj so začeli streljati na naju. Hitro naju je prevrnilo in padla sem v nezavest. Ko se se zbudila sem začutila kako me boli glava. Potem sem videla da je Max zvezan, hotela sem vstati a sem na glavi začutila pištolo. Prišel je eden izmed moških in mi rekel:
Želim da nam izpustite vodjo. Nikomer ni treba umreti. Ko bomo dobil kar bomo hoteli bomo odšli. Prenesi to sporočil. Aja pa še nekaj če ne boste
naredili kar bomo hoteli bomo napadli in vsi boste umrli prvi pa bo on (pokazal je na Maxa). No sedaj pa pot pod noge gremo. Hitro sem stekla vem. Ko sem prišla nazaj v halo kjer so bili ostali so se zelo razveselili. Samo Ben se ni ker je videl da sem nazaj prišla brez Maxa a je bil tiho. Nato pa je en od Maxovih kolegov vprašal:
Kje pa je Max? Nisem vedela kaj naj odgovorim zato sem samo rekla :Ne vem
.
On je pa rekel: Kako da ne veš, če pa nam je Max povedal da si njegova sestra.

Zamrznila sem: O ne to so sedaj vedeli vsi!
26. oktober 2015
Next
09. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg