Forum
Hej... Sem Klara Kranich in popeljala vas bom na potovanje... po moji preteklosti in sedanjosti... kako sem postala kriminalistka na avtocestni policiji...

Boš bral-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. avgust 2013
okej bom kr začela...

Ko sem bila stara 10 let mi je umrl oče... z mamo sva sami živeli v zapuščenem, razpadajočem bloku. bratov in sester nisem imela. imela sem samo strica - ime mu je bilo Tom Kranich in delal je na avtocestni policiji.

V šoli sem bila odlična v vseh razredih. Ampak za vse najstnike pride ena odločitev - kam naprej v sredjo šolo... bližal se je čas vpisov, jaz pa še nisem imela izbrane šole...

Nekega dne sem prišla iz šole še bolj potrta kot ponavadi... res me je mučilo vprašanje, kam v srednjo šolo... Ampak ta zasran dan je rešila mama...

M-mama
KK- Klara Kranich

M- živjo ljubica, kako je bilo v šoli?
KK- mah, vse bolj me muči kam bom šla v srednjo
M- razumem te... tudi jaz sem se težko odločila... ampak, danes imajo na avtocestni policiji dan odprtih vrat! kaj ko bi šla pogledat?
KK- No, bom poizkusila. Čakaj, ali ne dela tam tvoj brat? Tom?
M- Ja, poklicala ga bom da prideš
KK- hvala mami

Pritisnila sem ji poljubček na lica in se odšla uredit... Svojega strica sem nazadnje videla na očetovem pogrebu... komaj čakam da ga spet vidim!

2 nexta plis... =)
01. avgust 2013
kr mam cajt bom še kr naprej...

Oblekla sem tole

01. avgust 2013
u95154
u95154
next
01. avgust 2013
naprej....

ko sem prišla na postajo sta me pred vrati čakala dva moška. Eden je bil moj stric Tom, drugega pa nisem poznala... mami je odpeljala jaz pa sem stopala proti mojemu stricu. Solze sreče so se mi nabirale v očeh. To je moj stric!

T- Tom Kranich
KK- Klara

T- Klara!
KK- Tom!
*objem*
T- Ne veš kako sem te vesel!
KK- tudi jaz sem te vesela stric...
T- Pridi, predstavil te bom sodelavcem
KK- Okej
T- No, tole je moj partner Semir Gerkhan... *gremo notr vsi trije*, tole je šefica Anna, Tole je Hotte in tole je Dieter... kasneje gremo še v laboratorji da spoznaš Hartmuta
KK- haha vredu, upam da sem si zapomnila vsa imena
T- Že veš kam greš v srednjo?
KK- Ne ne vem
T- aha.. uredu

Potem smo šli na vožnjo po avtocesti... uživala sem na zadnjem sedežu v pogovoru z Semirjem in Tomom, ko...

*Centrala za Kobro 11! Po avtocesti A24 nori voznik v črnem Ford Exploreryu! lahko prevzameta?*
T- Sprejeto! Prevzela bova! Klara priveži se!

Če bi šla na tekmovanje kdo se najhitreje priveže bi zmagala ker sem se privezala v 0,1 sekundi! Drveli smo po avtocesti in zagledala sem forda explorerja... Nekaj časa smo se priganjali po avtocesti potem pa je temu amaterskemu gangsterju zmankalo bencina Odpeljali smo ga na avtocestno policijo... Kmalu je bilo tega čudovitega dne konec... Zvečer mi je ta trenutek za vedno spremenil življenje...

nextam?

to sta Tom In Semir

01. avgust 2013
naprej...

... Na parkirišče je pritekla moja mami in se držala za trebuh... potem je pred našimi očmi padla na tla. Tom in Semir sta takoj stekla tja, jaz pa sem na mestu ostala kot vkopana... nisem se mogla premaknit... šele ko mi je tom rekel naj pokličem reševalce sem se zbudila iz transa in komaj zavrtela številko reševalcev... ko sem opravila klic sem tudi jaz stekla k mami... imela je belo majico, ki je bila zdaj vsa rdeča. Krvavo rdeča. Ko so prišli reševalci mi je Tom rekel da ima strelsko rano ampak se še bori za življenje... Nisem mogla verjeti... zakaj zdaj še mami?! Ni dovolj ati?! Sem se začela dreti. Tom pa me je samo stistnil k sebi in me brez besed odpeljal v avto... Na poti v bolnišnico je bila v avtu čista tišina...
01. avgust 2013
*v bolnišnici*

V čakalnici smo čakali (Jaz, Tom in Semir) 3 ure... Zdelo se mi je kot pol leta... ampak kar na enkrat je po hodniku pritekel zdravnik.

Z- pridite hito! Gospa umira
T- Hitro Klara!
K- ssaajjj ggrreemmm.....

Tresla sem se..... umira? ampak sem zbrala toliko moči da sem prišla do sobe, kjer je bilo vse polno aparatur na katere je bila pripeta mami... srčna črta je bila šibka... ampak, pred smrtjo je Tomu rekla še tole:

Mami: Tom, pomagaj ji pri izbiri šole, prosim vzami jo pod svojo streho in skrbi zanjo vsaj do 18 leta... prosim obljubi mi...
Tom: Bom, obljubim.

Črta je postala ravna...

Planila sem v jok... Tom je mami še vedno držal za roko, mene pa je Semir nežno objel in pustila sem se mu stisniti v objem...

01. avgust 2013
Dan pogreba...

Padal je dež, zato je bilo pokopališče polno črnih dežnikov. Zbrali so se vsi svojci kar jih še imam, prišli pa so tudi tisti katerih še nikoli nisem videla... Do pogreba sem živela še v moji stari hiši da je Tom v svoji pripravil vse potrebno zame. Tudi jaz sem cele dneve pakirala... Vzela sem vse svoje obleke in še eno mamino, za spomin... Prišel je dan, ko sem se morala preseliti. Polno škatel je bilo pred mojimi vrati in tudi Semir se je ponudil, da nama bo z Tomom pomagal nesti stvari v moj novi dom...

Tomova hiša je bila kar zelo velika in imela je tudi sodobno opremo. V glavnem bila je dovol velika da bi se vanjo lahko brez problema naselila 4 članska družina. Pospravil je neko staro sobo, ki je bila že nekaj let za staro šaro in jo čez vikend prebarval na oranžno barvo. moram priznat da mi je bila kar všeč...

Zdaj pa star problem: kam v srednjo šolo... Tom mi je nekega dne predlagal: Kaj pa če bi šla za kriminalistko, tako kot jaz? Pomislila sem: Ja! To je to! To sem iskala! To bom!

Še isti dan sem poslala prijavo in zaradi odličnih ocen sem bila sprejeta. Jeej!

1. september...
01. avgust 2013
Prvi dan šole... Bilo je super! Vsi ti novi prijatelji, ki imajo enake interese kot jaz. Biti kriminalist... Dobro sem se učila in zato sem vse izpite naredila zelo dobro. Tom Je bil zelo ponosen name Toliko sem se imela za učiti da sem skoraj kar pozabila na mamino smrt... in Toma sem začela skoraj klicati ati... =) in enkrat sem ga res... hahah =)

6 let pozneje

Uspešno sem naredila vse izpite v šoli. Čakal me je samo še izpit iz vožnje... kjer se je malo zapletlo...

Dan izpita za vožnjo...
01. avgust 2013
takole je izgledal poligon za vožnjo

Vozila sem in vozila... inštruktor v avtomobilu se je kar naprej nekaj pritoževal nad nekim ravnotežjem osi na zadnji strani avta.. nisem ga poslušala.. samo vozila sem s polno hitrostjo... uspešno sem prevozila vse in se na koncu postavila bočno proti poligonu. Učitel me je nadrel, kaj se pa grem, da to ni dobr, da nimam avta pod nadzorom, itd. - saj veste: Učitelji

Med njegovim pridiganjem pogledam čez okno... proti avtomobilu se je peljal avto s polno hitrostjo! nisem se imela časa umakniti in bočno sva trčila... moj avto je odrinilo drug avto pa se je ustavil po 5 metrih... oba z učiteljem sva planila iz avta k drugemu avtu... in notri je bil moj sošolec. S strelno rano v prsih...
01. avgust 2013
Ta moj sošolec je bil Nejc! kričala sem: Nejc! Nejc! zbudi se! daj no! ostani z mano! on pa je tik pred smrtjo izkovoril samo: komp, komp.... dalje ni prišel...

Čez nekaj minut je prišla policija. In Semir in Tom tudi. Prišla sta raziskovat primer. Takoj sem jima povedala za izrečeno besedo: Komp,... Odšla sta v Nejčevo stanovanje. Brez mene. Tom je pravil da je prenevarno. Zadrla sem se nazaj: Prenevarno?! Tom kriminalistka sem! Tom pa nazaj: Nisi oborožena! Ne greš! Konec debate! In sta šla...

Konec debate? Bomo videli kaj je konec debate!

Semir in Tom sta odšla. Jaz pa sem vzela enega od policijskih avtomobilov in jima sledila... Res sta šla v Nejčevo stanovanje. Sledila sem jima... Razbila sta vrata in šla notri. Očitno ni bilo nobenega. Ko sem se tako skrivala na stopnišču me je nekdo prijel za ramo in mi v glavo vperil pištolo... odvlekel me je ven. Opazila sem, da je v Nejčevem stanovanju odprto okno. Zavpila sem Tom! čeprav je bilo to zelo tvegano, saj mi je nekdo še vedno grozil s pištolo... Na oknu se je pojavila Tomova postava... ko me je opazil je takoj zginil z okna in v nekaj sekundah je bil že dol s Semirjem. Semir se je skril za vogal in čakal, Tom pa je začel kričati mojem ugrabitelju naj spusti pištolo. Ker se je potem Tom le vdal in on odložil pištolo je izza vogala skočil Semir in ugrabitelj je pobegnil... Slišala sem jih od Toma ampak zdaj mi je dovolil sodelovati v primeru...
01. avgust 2013
lahk dobim kak next?
01. avgust 2013
neext
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
T-Tom
S-Semir
K-Klara

T- Da se to nikdar več ne ponovi! Jasno?! Nočem da mi še ti umreš!
zdrznila sem se K- Uredu Tom... lahko sodeluje pri primeru? Prosim?
S- Tom, daj no, saj je že naredila vse izpite!
T- Okej, naj vama bo... ampak Klara, pazi nase!
K- Okej. hvala stric Tom

Potem smo se skupaj odpeljali v KTU oz. kriminalistični laboratorij, kjer sem spoznala Hartmuta ali kakor mu tam rečejo: malega einsteina.

+ H-Hartmut

H- Helou! O kaj pa imamo tukaj? Ni tole Klara? Tom pogosto pripoveduje o tebi!
K- (zardela sem) res?
H- ja, zelo je ponosen nate
T- Hvala einstein, lahko zdaj poveš, kaj si našel v policiskem avtu, kjer je umrl Nejc?
H- ham... o.k... v njem sem našel vrtnega palčka in zaščitno peno, vse to je bilo skupaj v škatli, prstnih otisov ni. Očitno je bilo to narejeno s strojem.
S- Ali veš ime podjetja?
H- Ja. Family project d.o.o.
T- Vem kje je to. Gremo!

V podjetju:

+D- Direktor

D- Dober dan! Kako vam lahko pomagam?
S- Gerkhan iz avtocestne policije. Ali lahko malo pregledava kaj izdelujete?
D- NE!
T- Oprostite, ampak zakaj ne?
D- Ne! To je zasebno naročilo prosim da odidete ali pokličem odvetnika!

Brez besed smo odšli

Čuden se mi je zdel sem si mislila sama pri sebi. Zagotovo je kriv.

S- Tom, kaj če bi šli pogledat še v urad za šolanje kriminalistov? Morali bi imeti njegove podatke
T- Okej. Jaz vozim

In smo šli. Sprejela nas je neka lepa gospodična po imenu ALEKSANDRA

+A-Aleksandra

T- Dober dan, Kranich iz avtocestne policije. Ste poznali Nejca Novak?
A- Da in to zelo dobro. Bil je moj fant. Njegova smrt me je zelo pretresla.
S- Moje sožalje. Ali mogoče veste na kaj bi Nejc mislil z besedo komp?
A- Na žalost ne. Iti moram. Moj nadrejeni me kliče.

Odšli smo iz stavbe. Razmišlala sem, kaj bi pomenila beseda komp. mogoče je mislil na kompjuter... ampak v njegovem stanovanju ga nismo našli... TO JE TO! Ukradli so mu računalnik! Kar naenkrat je za nami pritekla Aleksandra

A-Počakajte!
*vsi smo se obrnili*
A- Zdajle sem ujela pogovor mojega nadrejenega. Dobil je klic, da se more po tej zadevi z Nejcem nujno dobiti z nekom. Čez eno uro v mestnem pristanišču
S- Bili bomo tam. Z okrepitvijo.
A- Grem lahko zraven? Pri aretaciji morilca mojega fanta hočem biti zraven
T- Klara ti pa ostaneš doma.
K- Okej Tom. Sem pričakovala tak odgovor.

Čez eno uro
01. avgust 2013
neeeeeeeext hitr
01. avgust 2013
Sedela sem doma, oz. v Tomovem stanovanju. Razmišljala sem, kako v resničnem življenju zgleda tak napad. Rada bi videla. Čakaj malo. Na parkirišču pred poligonom za vožnjo imamo kontejner... mogoče pa komp pomeni... kompost! Mislila sem si: Tom ima v garaži avto, voziti se znam, samo iztpita nimam. Pa saj ni daleč. Ključi so na mizi. Saj vem.. ubil me bo... Ampak sem pobrala ključe in šla. Na parkirišču poligona sem se ustavila in z velikim truščem prevrnila kontejner na katerem je pisalo kompost. Med vejami se je skrival telefon. Pregledala sem ga in našla posnetek. Kjer je bila Aleksandra in direktor podjetja Family Project! Tista zaščitna pena pa je bila... droga! Torej je Aleksandra izdajalka. In zdaj so policisti v akciji z njo! Moram jih opozoriti!

Pritisnila sem na plin in zdrvela proti mestnemu pristanišču. Hupe so trobile za mano ampak nisem se ozirala... rešiti moram Toma in Semirja!
01. avgust 2013
morm rečt d je ta zgodbica res ampka res ful dobra+ful dobr pišeš tako da bodi pridna punčka pa kr napiš naprej neeeeext
P.S.upam d ne pretiravam
01. avgust 2013
Ko sem prišla tja: Vsi policisti so hodili okrog v neprebojnih jopičih in s pištolami v rokah. Počutila sem se tako nemočno... Pretihotapila sem se v stavbo in videla: Aleksandra je grozila Semirju s pištolo! Kaj naj naredim sem si ponavljala v glavi. Šla sem ven iz stavbe nekemu policistu ukradla pištolo. Vrnila sem se v stavbo in zavpila: ALEKSANDRA! Obrnila se je k meni. DAJ PIŠTOLO NA TLA! Očitno sem se tako glasno drla da je revica od straha spustila pištolo. Policisti so jo prijeli skupaj z direktorjem, ki se je ves ta čas posrano stiskal v kotu... Odpeljali so jo v zapor Tom pa je bil ponosen name... In ja,... naredila sem izpit za avto bili smo najboljši partnerji ampak čez pol leta...

hvala za pohvale... pišem še mal kasnej... =) zgodbe še zdaleč ni konec
01. avgust 2013
u95154
u95154
next
01. avgust 2013
Dobila sem službo na avtocestni policiji. Tako kot mi je obljubil Tom. Dobila sem svoje orožje in... čisto svoj avto!! Prve tri dni sem se samo vozila po avtocesti. Semir in Tom sta lovila zločince jaz pa sem se vozila... kako ljubim vonj novega avtomobila.... mmm.... diši... tole je moj avto

Kar naenkrat pa je mimo mene zdivjal nek audi... rekla sem si: No prijatel zate ni prihodnosti in se z lučkami pognala za njim. Očitno so se me hoteli znebiti in so začeli streljati name. Ha, jaz pa se nisem dale in sem pač streljala nazaj. Vedno sem dobro streljala in z malo natančnosti zadela v gumo, da se je avto prevrnil, trikrat zavrtel in se ob avtocesti ustavil. Poklicala sem centralo in prosila za okrepitev in reševalce in odhitela k vozilu... Notri sta bila dva moška in ena deklica. Ocenila sem da je stara približno 13-14 let... Gorivo je začelo iztekati in izbruhnili so plameni. Potegnila sem punčko iz avta potem pa še enega moškega, ki je bil v nezavesti... Za drugega ni bilo časa... Avto je razneslo in vročina me je vrlga na tla. Po vsem tem se je prikazala policija in Tom in Semir. Oba ponesrečenca smo odpeljali v bolnišnico, jaz pa sem jo odnesla samo s praskami... še sreča V bolnišnici se je prva zbudila punčka in policisti-radovedni kot smo, smo jo takoj napadli z uprašanji. Na srečo se je vse lepo spomnila in nam povedala do so jo ugrabili tako kot njene druge prijateljice, da bi ji prodali za delavno silo. Kasneje se je zbudil tudi moški, ki je očitno ugrabil deklico. Dva dni je ostal na opazovanju, medtem pa smo zbrali dovolj dokazov da smo ga lahko poslali v ječo... ampak še vedno nismo vedeli kje so ostale deklice...
01. avgust 2013
neeeeeeext
01. avgust 2013
Tudi tista deklica nam ni znala odgovoriti kje so ostale, saj je imela zavezane oči. Dobesedno smo tavali v temi... Če bi imeli kak namig... Ampak ko izhodu iz bolnišnice ta deklica (Ime ji je bilo Lorena) ni imela doma... in ostala je pri nama z Tomom... Delile smo si sobo in poskušala sem iz nje izvleči čim več informcij... Enkrat mi je namignila, da so rekli da jih bodo odpeljali v Afriko. Afrika?! Iz nemčije plove v Afriko samo ena ladja! Šli smo v akcijo zaradi varnosti pa smo Loreno odpeljali v zavetišče... samo za v času akcije... Ampak ko smo prišli v pristanišče, smo izvedeli da ta ladja sploh ne pluje več. Očitno so ugrabitelji vedeli da prihajamo in so izbrali drugačno pot. Ampak kakšno?

S- Ej partnerja, jaz grem na zabavo svoji punci sem obljubil...
T- Kar pojdi... midva bova poskrbela za primer. Klara, se greš zabavat z njim?
K- Kaj boš pa ti?
T- Samo Loren bom vzel iz sirotišnice. Obljubil sem ji da bova doma igrala Monopoly
K- Okej... Imejta se fino

In odšla sva na zabavo

Na zabavi se je Semir vrtel s svojo punco Andrejo, jaz pa sem tudi našla svojega soplesalca... Moram priznat da je bil kar luškan... Kar naenkrat se je Semirju oglasil mobitel... Poskočila sem k njemu tako hitro, da moj soplesalec še opazil ni, da sem izginila. Klical je Tom. Semirju sem rekla: Mogoče izgublja pri Monopoliyu pa potrebuje strokoven nasvet. Semir se je zasmejal in oglasil: Dober večer, pri telefonu svetovalec za Monopoly... v tem je pritisnil na zvočnik... Slišala sem strel nato pa Tomov glas:

T- Klara, Semir! Napadli so naju! Potrebujem pomoč! Loren je dobila strel v hrbet in zdaj je mrtva! Ne morem sam! Preveč jih je! pi, pi,pi.... zveza prekinjena

S Semirjem sva dobesedno poletela v avto in se odpeljala v sirotišnico... Začel je padati dež in vsake toliko časa je usekala še strela... Brisalci so še vedno delali kot nori, ko sva se ustavila pred sirotišnico... Pred vrati ni bilo nikogar. Stekla sva noter ter nabila svoji pištoli... Sama tišina... Šla sva pogledat na zadnja vrata in....
01. avgust 2013
u95154
u95154
next
01. avgust 2013
in.... Tom je ležal ne tleh... skozi glavo se mi je odvrtel prizor, kako je mama padla pred mano... uglavnem, cel film se je zavrtel nazaj... stekla sem k njemu... zaradi črne srajce nisem mogla ugotoviti, kje so ga ustrelili, ampak cela majica je bila prepojena s krvjo... Držala sem njegovo glavo v rokah ko mi je govoril zadnje besede: zdaj je najin dom tvoja hiša, pazi nase. Semir, rad te imam partner, *pogleda mene* partnerka... In umrl je v mojem naročju. Očitno je tudi šefica izvedela za ugrabitev in pripeljala enote ampak, bilo je prepozno... Umrl je moj edini član družine. Ostala sem sama...

Ampak to še ni konec zgodbe... ne, še na polovici nismo

Semir dobi klic od Toma

Zbrani na pogrebu

Našla sva ga ležati na tleh

Jutri spet pišem, kako bova s Semirjem odkrila Tomovega morilca... Lahko noč <33
01. avgust 2013
u135507
u135507
omfg next!!! )
01. avgust 2013
neeeee zakaj je mogu tom umret
neeeeeeeeeeeeeext
02. avgust 2013
Kako grozno je, če ti nekdo ki ga sploh ne poznaš vzame vse kar imaš. Pri meni je udaril na kritično točko - Družina. Tale izguba je bila največja. Nikogar nisem več imela. Družina je mrtva, stric pa tudi... Babica, dedek... Vsi že mrtvi... ostala sem sama.

Tomova hiša je kar naenkrat postala ogromna, prevelika za eno samo osebo. Ponoči sem se zbujala zaradi mor. Vsak večer se mi je sanjala ena smrt... kričala sem in zbujala sem se čisto mokra. Še dobro da je Semir tak dober partner in prijatelj, da je dve noči bedel ob meni. Potem so se te more nehale.

Ko sem si komaj opomogla, da sem lahko prišla nazaj v službo, me je takoj napadlo vprašanje- Kdo je morilec? Po glavi so mi hitela vprašanja: Ali je isti morilec kot pri mami, atiju, Tomu? Itd. Ko sem tako razmišljala v svoji pisarni (Ki sem si jo delila z Semirjem in prej še Tomom) je k meni pristopil Semir

S- Klara, ko sva našla Toma, sem pri njem videl nekega človeka in mislim, da sem si bežno zapolnil obraz
K- Saj to je super! Ampak kako ga bova našla?
S- Hm... kaj pa če ima Hartmut kakšno idejo?
K- Poizkusiva...

Odpeljala sva se do KTU ali kriminalističnega laboratorija z MOJIM AVTOM Tam je Hartmut izdelala računalniškega fotorobota in razpisali smo tiralico. Prvi dan ni bil uspešen, naslednji dan pa je zazvonil telefon:
+G- Govorec

S- Dober dan, Gerkhan iz avtocestne policije
G- Dober dan. Videl sem vašo osebo, ki jo iščete
S- Mi lahko poveste kaj več?
G- Danes se s svojo mafijsko druščino dobi pri gradbišču ob avtocesti A3
S- Kdaj se bo to zgodilo?
G- Danes popoldne, ob 5h... pi, pi, pi
K-Kdo je bil?
S- Pripravi se, gremo v akcijo. Našli bomo Tomovega morilca.
K- Gremo partner!

Ob 5h...
02. avgust 2013
neeeeeeeeeext
02. avgust 2013
Vse specialne enote in policisti z nama vred smo se skrili za kamenje in pesek. Nestrpno smo čakali na trenutek, ko se bo kdo prikazal. Začela sem sumiti, da nas je tisti po telefonu nalagal. Ampak... Kar naenkrat se je pripeljal tovornjak. Ustavil se je na sredini gradbišča in ven so stopili trije moški: Eden v beli majici in druga dva v črni. Čakaj, čakaj... tisti v beli majici je bil... na fotorobotu! Tudi Semir je to opazil in po radiju vse enote opozoril na je streljajo, dokler jim ne da znaka. Tako sem bila živčna, da sem skoraj pojedla svoj neprebojen jopič. Kar naenkrat pa se je začelo dogajati: Moška v črnem sta merila s svojimi pištolami v moškega na fotorobotu. Mislila sem si: Ka se bodo zdaj kolegi med sabo pobili? Takrat je moški v črni srajci zakričal: Izdajalec! Kako si lahko cel projekt uničil! Vedel sem, da ti ne smemo zamujati! Ti lahko rečem kar kifeljc? Mislila sem si: Čakaj, čakaj... on je policist???? dalje: In samo zato, ker si nas tako lepo oguljufal, so ti minute štete, kot tistemu policaju ki smo ga vstrelili pred tremi dnevi. "O Tomu govori, o Tomu govori..." Sem si ponavljala.... Semir je zakričal: Gremo in specijalci so oba moškega ustrelili v roke, da sta spustila pištole. Pognala sem se izza peska in stekla k moškemu v beli majci. Semir mi je sledil...
+M-moški

K: Si ti ubil Toma?
S- Klara, nehaj no
M- Ne, pusti jo... Da bil sem zraven, ko so ga ubili. Jaz ga sicer nisem ampak ko so vsi odšli sem mu šel preverit srčni utrip. Še je bil živ. Potem sta prišla vidva in moral sem pobegniti, saj bi lahko vidva mislila da sem morilec. To so moji kolegi ugotovili in spoznali so, da sem policist pod krinko. Pripeljali so me sem, da bi me ubili.
K- Torej nisi ti ubil mojega strica?
M- Če s tem misliš na Toma, ga nisem. Ustrelil ga je isti moški, kot je hotel mene.
S- Gremo na postajo

Na postaji...
02. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg