Forum
Ijest bom napislaa. Novo zgodbico. xD
-slik ne bo k se mi jih ne da iskat& vi jih tut ne dodajet. P.L.I.S.!. Thaaank.Youuu.*...*

Osebe:
Zalaa.[ieest.]
Nina.[moia Bff]
Žan.[moi bratec]
O.S.T.A.L.E...O.S.E.B.E...P.O.V.E.M...S.P.R.O.T. x)

Haii**. spet ta budilka. >.< Jaa. morm u sql, Šiit. x( Nu ja sei ni tok slabo. Bom vsai vidla spet Ninoo.**. < 3 Z Žanoom swa hit šla na bus in ga spet skor zamudlaa. xD. u sql. swa se z nino zlo začudle k je iz maribora pršla ena nowa Femly. Mislem Jakob pa Tatjana sta dvojčka in bosta najna sošolca. xD Jaakob je tko kjuti db ga požrlaa. xD od niju dweh brat Neiic je 1 let starejš. tut on je biu fuul hud sam jakob je bolii. xD Amm pač 3je novi so. To je zakon. Upam d jakob nima punce. xD ...Med odmorom je jakob pršu do menee...

a nj nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2010
cool itak
20. september 2010
C-O-M-E-N-T?.?,?
21. september 2010
Če si res želiš...
21. september 2010
nextiiii
21. september 2010
po mojem bo dobra zgodba, sej jih vsi tle znate carske zgodbe pisat. Vsi razen mene
21. september 2010
piš že nprej nooooooooooo..
prosm
24. september 2010
dei... kar npiši!!!
24. september 2010
BOm zj nadalvala.
[mje zj 4 dni blokirau ta form ko mal čudno. ]
24. september 2010
Maed odmorom je Jaaakob pršu do mene. Jst sm že pustala mau žiučna sj smi mislna pač de be bo uprašu...sej veste no.
J:jakob
Z:jst

J:ooj. Kko tje ime. Mislem že celo uro sm te upozovav..pa sm pač mislu de bi bla frenda.?.
Z:oj. Am..jst sm Zala. >.< Ja lohk swa frenda..sam čej loh še nina. Kr ona je moia Bfff. xD
J:ja,ja. Sm bed mi je k bo pol zih še tataa. [tatjana njegova sestra.] hotla bit zram.
Z:ja a ni faain?. Men se ie zdei zdela še kr nooo. x)
J:mja. Pč sej je uredu sm mi gre že pučas nažiuce k mi dom skooos teži d nej se pazm de nom jmu kšne punce tuki v Łj k tuki so same zabite pa to no. Ona je mela do zj pa še 15 tipov. :x
Z:ajja.?. nu ja zej morva pa jt kr je zvonil... xP
J: ajja. Sei res.. .xP
Ko sua pršla u class so nai usi mal debelo pogledal k swa pršla za prfoxo. Ona pa skooos zamudi ene 15 min. Šla sm h Nin sei skupei sediua poooousod. xP

N:eej. Kwa pa ti?. Šele prvi dan so tuki vedva pa zamudita 20 min.
Z: mah kwaa?. Sej ni blo nč. sm prašeu me je če bowa frenda.
N: agga. Faain. No zei pa prepiš too kr je na tabl.

K je blu konc ure naj je prfoxa poklicala h seb.

P: Zala in nina. Nina to da zamudiš 15 min ni v tvoji navadi, tudi pri tebi Zala..enako. to da zamudita vama ni niti podobno.! Ampak pusstimo to zdaj. Da vidim da z vama zamujata tudi DVA NOVA UČENCA...to pa je višek!!. Prosi, da se to ne ponovi več. JASNO?
Z,N: ja.!

Ko sva opravle sm nino prašela KAJ JE DELALA Z nejceeem.??. xP xD

N:ja pač nooo. >.<

Neext?.
24. september 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. september 2010
Še kešn Comeent?.?
26. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg