Forum
Ta zgodba bo govorila o temu, kako lahko zajebavanje vpliva na posameznika in ga lahko celo pripelje, do tega, da je na meji med življenjem in smrtjo. Tukaj nexti ne bodo tako pogosti kot pri drugih zgodbicah in mojem blogu.
Zgodba bo na nek način povezana z mano, saj sem se dva meseca stradala. Govorila bo skozi osebo po imenu Lana.
இஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇ

--Air for Brekfast-- The Stroy

Kilogrami. Najhujša nočna mora vseh. Preveč jih je in enostavno ne preneseš pogleda na svoje telo. Zakaj bi ga? Kar vidiš je samo debelo dekle katerega ne bo nihče nikoli ljubil. Tega nisem hotela, zato sem nehala jesti in peljala sem se na majo med življenjem in smrtjo. Pa sem odnehala? Seveda, da ne. Na to mejo sem se peljala znova in znova in znova. Ne bom se ustavila, hočem biti popolna, da me bodo sprejeli.

இஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇஇ
To je to za zdaj in upam, da vam je všeč!
Upam, da boste brali!
03. avgust 2017
Men se zdi fuul dobra tema, hiter nadaljuj Next
03. avgust 2017
UU opazila sem napako pri naslovnici! Zatipkala sem se oprostite! Moralo bi biti: Air for breakfast. Še enkrat oprostite moji neumni tipkovnici.
03. avgust 2017
omg sploh nism vedla da si ti to naredla haha fuul cool zgleda
03. avgust 2017
Hwala! *.*
03. avgust 2017
zanimivooo
Next
ful lepa naslovnica
03. avgust 2017
Next zanimivo
03. avgust 2017
don't cry
don't cry
nextt & lepa naslovnica <3
03. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
symphony.
symphony.
nexxt
03. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
Next
04. avgust 2017
Next
04. avgust 2017

--Air for Brekfast-- The Stroy

Že od nekdaj sovražim svojo postavo. Imam predebela stegna, moj trebuh visi v tri krasne in tako naprej. Nobena dieta mi ni pomagala, noben šport... Enostavno nič. Kilogrami so ostali niti eden ni splahnel za vedno. Če pa sem se jih nekaj znebila so se hitro pritihotapili nazaj. Hotela sem biti vitka in lepa. Hotela sem ustrezati večini ljudi. S tem, da sem bila debela nisem mogla. Ljudje so se obračali za mano, mami mi je govorila, da zato ker sem tako luštna, jaz pa, da zato ker sem debela in ne morejo verjeti, da se sploh premikam. Počasi sem se začela zapirati v hišo. Opustila sem vse hobije samo zato, da mi ne bi bilo treba v javnost. Ven sem hodila le še za šolo in nakupovanje oblek. Zraven nikogar se nisem počutila v redu, zmeraj sem imela občutek, da jih nek glasek v glavi sprašuje zakaj se pogovarjajo s tako spako kot jaz. Moje socialno življenje je bilo na psu, prav tako pa jaz. Nisem se hotela pobrati, nisem se mogla. Svet je bil preveč krut. Vse zbadljivke in žaljivke te res zadenejo v srce in povzročajo boleče rane.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Stala sem na tehtnici in čakala na tisto grozno številko, ki se bo pojavila.
71.3 kg. Zasopla sem. Zgrožena sem buljila v to velikansko številko. Dieta spet ne učinkuje. Sem pomislila. Nikoli ni. Stopila sem iz tehtnice in se odpravila v mojo sobo po šolsko torbo. Namesto, da bi jo pograbila sem se sesedla na posteljo ter se zjokala. Zakaj sem tako grda?! Udarila sem blazino, zaradi svoje jeze in prav tako nemoči. Večina ljudi ne razume kako težko je biti debel. Sam sebi se gabiš, ko se gledaš. Ne hodiš na bazene, na morje. Hočeš biti zaprt, da te prav nihče ne vidi. Počasi sem se usedla, saj mi je v glavo šinila ideja. V glavi so se mi pojavili prizori ljudi iz Afrike, ki stradajo. Kaj ko bi še jaz stradala? Sem se vprašala. Vredno je poskusiti. Skočila sem na noge in pobrala torbo s tal. Ravno takrat pa sem od spodaj zaslišala mamin glas.
"Lana, zajtrk! Pridi takoj!" Stekla sem po stopnicah in se ustavila pri mizi. Na njej je bil kruh, nutella in marmelada. Moja suha sestra Maja in mami sta že sedeli za mizo.
"Ne morem, pozna sem že. Adijo!" Sem si izmislila izgovor in pohitela stran.
"Lana, vsaj nekaj pojej!"
"Ne, res ne morem. Preveč se mi mudi!" Stekla sem iz hiše in do avtobusne postaje, da bi ujela zgodnji avtobus.

To je to!
Hope you like it!
04. avgust 2017
Next i love it hahahaha
04. avgust 2017
Next , to ne bo dobr
04. avgust 2017
don't cry
don't cry
nextt
04. avgust 2017
Next
04. avgust 2017
Next
04. avgust 2017
Next
04. avgust 2017
Next
04. avgust 2017
u225419
u225419
Neextt
04. avgust 2017
Next!
04. avgust 2017
symphony.
symphony.
Nextt
04. avgust 2017
u226279
u226279
Next
05. avgust 2017
WAW hvala za vse nexte!

--Air for Brekfast-- The Story

Počutila sem se veliko bolje, ker nisem pojedla zajetnega zajtrka. Ustavila sem se na postaji in tam zagledala Matica. Mojega edinega prijatelja. Bil je še bolj debel kot jaz a tega nisem nikoli omenjala. On ni nikoli hodil na diete ali se malo več gibal. Za razliko od mene mu je bilo všeč biti debel in delati nič. Pomahala sem mu. Zunaj je bilo izredno vroče. Samo še en teden šole in odšli bomo pa počitnice. Do takrat moram zgubiti težo. Tehtati moram vsaj toliko kot Maja. 45 kilogramov.
"Kaj pa ti delaš tukaj?" Me je presenečeno v prašal.
"Prej sem se zbudila in zrihatala pa sem prišla semle." Nasmehnil se mi je.
"Super, vsaj sam ne bom." Pokimala sem mu in v tem trenutku je pripeljal avtobus. Stopila sva na njega in se usedla na prav prazna sedeža. Med vožnjo se mi je v glavo utrnila ideja, da bi v zvezek pisala kaj vse pojem čez dan.
"Ej, Lana! Kaj je s tabo? Popolnoma odsotna se mi zdiš."
"Ha? O oprosti, razmišljala sem o knjigi ki sem jo ravnokar prebrala." Sem se mu zlagala.
"Aja? Katero pa?" Izrekla sem prvo ime knjige, ki mi je prišla v glavo.
"Am, Sen kresne noči."
"Shakespear? Nisem vedel, da ga bereš." Skomignila sem z rameni.
"V nečem novem sem se preskusila. Saj je še kar zanimivo." Nekaj časa je še bulil vame, nato pa odnehal. V trebuhu sem počasi začutila majhno lakoto in kruljenje. Ignorirala sem ga. Se smem podleči lakoti. Nikoli več. Kočno sva se pripeljala do postaje na kateri vsa morala stopiti dol.
05. avgust 2017
ostajam pri istem mnenju. in cim prej Next (:
05. avgust 2017
Next
05. avgust 2017
neeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg