Forum
Hei !

vem,da je teh zgod že vlko ampak jz bom napisala še eno če vam je všeč alpa ne.

**************************************************************************************************************
Sem Connie,in hodim na glasbeni študij v Londonu.Z svojo sošolko,ki je tudi moja bff živiva v hiši.

Kot vidite je hiša poleg najine še ena rdeča,ta hiša me je vedno zanimala.Ko sma svojim sošolcam pred 5 leti povedale kje živima so vsi začeli kričati nama pa ni nihče povedal zakaj.No kakorkoli sovražima 1d.Nevem kako lahko punce kot sva midve sploh hrepenijo po nijh,so pa ja debili.Sploh pa tisti Liam pa Zayn,da Harry-ja sploh ne omenjam živce mi perejo,ko na fbju objavijo videoposnetke in slike od njih.Eh...zakaj bi si belila glavo z njimi če pa se moram še opisat.
Z Katie sma končale vse izpite in čas je da zaživima v svetu glasbe po yt in drugih objavljama svoje videoposnetke.Sprašujete se kako da imam takšno hišo,denarja pa si ne zaslužima. Moja prapra babica je v nekakšnem sorodstvu z kraljico Elizabeto II in ker sma sami je kraljica tako prijazna da nama vsak mesec pošlje 10.000 evrov.Midve pa ji tudi 1krat na mesec pridema zapet v grad ker ji je strašno dolgčas. ; )
*T**O**R**E**J*********Z**A**Č**N**I**M**O***********************************
"Connie,greva že..saj veš kako sovražim,da tako dolgo spiš!" me je ob pol devetih budila Katie.
"Debil,uničila si moj spanec!" ja haha nebo jezna name saj je že vajena vsako jutro to sliši,mudi se nama v nakupovalni center saj ga ob 12 že zaprejo Katie pa nujno potrebuje neke obleke.Čez pol ure sem se primajala oblečena in naličena v kuhinjo. Katie je z svojim dolgim nohtam tolkla po okni in bila živčna.
"Kje hodiš?" počasi bodo zaprli center midve pa še tam nisma bolš zate da avtobus red odpelje 5 čez.
"Greva Katie!" Na srečo sma ujele avtobus in šle v center...
Next?
**********************************************************************************

to sem jaz

to pa Katie
10. november 2012
neeext
10. november 2012
next
10. november 2012
next
10. november 2012
u68384
u68384
next
10. november 2012
u74711
u74711
nekštyy..!!
10. november 2012
Next pa čim prej!!!!1!
10. november 2012
next
10. november 2012
ja že pišem....
10. november 2012
iiii lovam jo pa čeprav sem prebrala samo en next...
10. november 2012
u74711
u74711
enakooo..!!
10. november 2012
Hvala vsem novim bralkam

V centru sva šle v najbolj drago trgovino v Angliji.Seveda lahko o tistih oblekcah le sanjama,s 10.000 evrov na mesec še nogavic tam nebi dobili,saj gre za predvsem več miljonov evrov za obleke.Ogledovale sva si obleke in pomerjale,gnjavile sma prodajalke mislim,da so celo vedle da neboma nič kupile. Študentinji z miljoni haha ne obstajajo.Ampak zanalašč imajo popoune obleke za naju.
Katie je rekla da se na meni zelo poda

Katie se pa ta zelo poda

Ko sma pogledale na ceno pa....waw saj sploh nista dragi v akciji sta.10.000 na vsako.Ampak ali jo potrebujema vse prihranke bi za nje zapravili.Dali sva ji v rezervo za 1 mesec,da nebi kdo drug vzel tako poceni obleki in potem sma slišale kričanje in kreganje.Prihajal je z moškega oddelka.Stekle sma po stopnicah kjer sma videle Liama,ki se je kregal z blagajniku in deklete,ki so stale ob njemu in se obešale po njemu,poskusile sma razvozlat o čem govorijo ampak zamanj. Katie je prikipelo,ona zelo rada nakupuje v miru in to ni bil mir šla je tja jaz pa za njo.Stopila je pred blagajnika in zakričala čez vso trgovino.
"Kje je problem??" in vsi so utihnili.Blagajnik je čudno pogledal in Liam se je nasmejo.
"Obleko,ki sem jo hotel kupiti za pogreb mojega pra dedka so prodali ker je nekdo želel plačati več kot jaz,ampak obleka je bila že rezervirana zame." je razložil in se nasmejal s svojimi belimi zobmi.
"Kričanje ne bo nič rešilo,sploh pa ja na miljone oblek le najdit jo je treba,in zato ker so tvojo rezervirano obleko prodali boš zahtevo novo za polovično ceno." je predlagala in vrtela jezik,jaz pa sem jo z odprtimi očmi gledala.
"kaj bi brez tebe,pa znaš z oblekami in drugimi težavami!" se je nasmejal
"Od nekdaj sem dobra pogajalka!" je rekla in skupaj smo Liamu pomagale najti novo obleko.
next?
10. november 2012
next
10. november 2012
u74711
u74711
nekštyy..!!
10. november 2012
u108552
u108552
neext
10. november 2012
next
10. november 2012
še 1 next
10. november 2012
Ko smo našli oblekco,se je Liam zahvalil in s Katie sta se začela pogovarjati jaz pa sem opazovala dekleta ki so grdo gledala Katie in neki šepetala na ušesa.
»Pokaži mi tisto obleko« kar naenkrat reče Liam Katie in že jiva ni več. Jaz pa se usedem na stol in počakam na Katie. Počasi zaslišim smeh in že Liam in Katie prikorakata s polnimi vrečkami in eno potisneta meni v roko.
»Darilo,ker si bila tako prijazna!« reče Liam in se nasmeje.
»Connie,danes grem k Liamu,da me predstavi še drugim!« mi pove
»Saj lahko greš zraven!« mi sporoči Liam in seveda pritrdim.

-Pri 1D-

»Pikachu tukaj!!!!«
»Pikachu tam!« se oglasi nekaj
»No tako se mi pozdravljamo,da točno vedo kdo je prišel.« pove Liam
Iz desne strani priteče Zayn
»Ooo debilko Liam,kaj smo se zmenil,v to hišo ne pripeljemo oboževalk.« je rekel Zayn in jezno pogledal.
»Saj to nista….« nisem slišala,kaj je govoril naprej saj je po stopnicah prišel popovnež,kako mu je že ime Harry omajgaš,na slikah je videti grozno ampak u živo.
»Kaj se tu dogaja?« je vprašal
»Nič pripeljal sem dekle,ki me je v trgovini rešilo zagate,in to je njena prijateljica!« naju je predstavil in šele potem sma ugotovile,da smo sosedi in se odlično razumemo
next?
11. november 2012
to je nek krajši next nimam nekih idej :3
11. november 2012
next kako dobra zgodba!1!! Haha sem vedla da so sosedi!
!!
11. november 2012
hahah veš,da : 3
11. november 2012
next
11. november 2012
u74711
u74711
nekśtyy..!!
nowww..!!
12. november 2012
next
12. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeext!
12. november 2012
bom jutr zdj nemorm : ** < 33
12. november 2012
deeeeeeeej
13. november 2012
Plosim ladi bi next1!!
13. november 2012
u65741
u65741
next
13. november 2012
Smejali smo se dokler ni na vratih pozvonili.
"Če se kdo kaj gane ga bom obglavil!" se ob najboljbutastih trenutkih vedno pošali Louis.
Zayn je počasi stopil do vrat in pogledal skozi okence na vratih.
"Kdo je??" smo vsi pogledali
"Novinarji,skrite Katie...in kako si že ti Connie??" odpeljali so naju v sobo zraven pa je bil Harry.Bil je popoven,ko se je nasmejal in rekel naj bova čisto tiho.Vsak njegov nasmeh sem občudovala in vsak njegov premik glave je bil božanski.Kadar me je pogledal sem postala rdeča kot paradižnik in Katie me je morala suniti,da sem se zbudila iz sanjarije.Tedaj pa ko se usedem na posteljo in o k meni,se me je z roko dotaknil in bila sem blažena po vsem telesu mi je bilo toplo.No zdaj šele vidim kako je če si res zaljuljen,saj sem že bila enkrat mogoče dvakrat ampak nikoli ne tako močno.Torej kje smo ostali, roki sta se dotaknili in vprašal me je kako sem.
"Dobro,ti?" sem odgovorila,Katie je opazila,da moti in odšla za računalnik.
"Tudi, lahko bi se še kdaj dobila tako v parku..a kolesariš?" me je vprašal in nasmehnil
"Ja,rada imam kolesarjenje!" sem odgovorila z potencialom.
Sklonil se je in...
next??
Kaj je naredil Harry? -upam,da vam je všeč pa odgovorite še na vprašanje
13. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg